Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Sopot
Gdynia
Gdańsk
Warszawa
Rumia
Reda
Wejherowo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka70 - 120 / 60 min

Jan Kurek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcje gry na gitarze akustycznej, klasycznej i elektrycznej oraz ukulele. Zajęcia odbywają się ONLINE na Skype lub u ucznia w domu. Grą na gitarze oraz muzyką zajmuję się od kilkunastu lat. Uczyłem się m. innymi we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz w szkole muzycznej CSM. Jestem czynnie koncertującym muzykiem a obecnie pracuję też jako nauczyciel gitary w prywatnej szkole muzycznej. Posiadam ponad sześcioletnie doświadczenie pedagogiczne. Na zajęciach pokażę Ci jak ubarwić akordy aby brzmiały ciekawiej. Potem ubierzemy je w interesującą harmonię oraz popracujemy nad odpowiednią rytmiką i artykulacją ;) Wszystko po to, aby gra na gitarze była dla Ciebie źródłem przyjemności i inspiracji. Jednym słowem, postaram się zarazić Cię pasją do gitary i muzyki :) Moi uczniowie to głównie dzieci i młodzież ale chętnie pracuję też z osobami dorosłymi. Prowadzę zajęcia od podstaw oraz lekcje udoskonalające grę. Zajęcia przebiegają w miłej i przyjaznej atmosferze :) 

W programie ponadto:

  • aranżacja utworów
  • budowa akordów (akordy podstawowe i rozszerzone)
  • teoria muzyki
  • elementy kształcenia słuchu
  • skale muzyczne
  • improwizacja
  • pojęcia w muzyce takie jak: time, groove, laid back (granie do tyłu), feeling, voicing, ozdobniki, interwały i ich zastosowanie w budowie akordów
  • rodzaje artykulacji oraz frazowania
  • nauka śpiewu (oddech przeponowy, interpretacja utworów)

Z lekcji na lekcję zapewniam uczniowi wyselekcjonowane i wydrukowane materiały edukacyjne.

Prowadzę też zajęcia w grupach 2 osobowych.

Lekcje mogą odbywać się również całkowicie w języku angielskim.

Przez lata pracy dydaktycznej z uczniami na różnym poziomie zaawansowania mogę śmiało stwierdzić, że nauczanie w aspekcie muzyki i gry na gitarze daje mi dużo spełnienia i satysfakcji, a radość uczniów z postępów w grze na instrumencie ucieleśniona w wydobywanych dźwiękach jest największą nagrodą za wspólną pracę.

tel. 504-864-183

Zapraszam serdecznie :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2013
Wrocławska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej
10.2015 - 09.2017
Uniwersytet Gdański
Magister
Amerykanistyka (praca magisterska pod tytułem - "Początki muzyki gospel w Ameryce")
Kursy i szkolenia
05.2016
Centrum Szkolenia Muzyków
Doświadczenie
09.2017 - aktualnie
Nauczyciel gry na gitarze

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2024

Córka uczyła się u Pana Jana pół roku, zrobiła duże postępy. Wcześniej grała tylko tabulaturą, a po co tygodniowych lekcjach gra już kilka piosenek akordami. Pan Jan jest przyjemnym młodym człowiekiem, indywidualnie podchodzi do potrzeb ucznia, znajdzie się też coś dla fanów ukulele. Serdecznie polecam lekcje u tego nauczyciela.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2023

Mój syn, 13 lat, pobierał lekcje gitary online przez 1,5 roku i w tym czasie bardzo rozwinął się muzycznie. Pan Jan wszystko dokładnie i cierpliwie tłumaczył i pokazywał. Nagrywał też filmiki wideo do samodzielnych ćwiczeń. Zajęcia odbywały się cotygodniowo regularnie co pozwoliło na systematyczność pracy. Pan Jan miał bardzo dobre podejście do ucznia; chwalił za postępy i motywował do dalszej pracy.

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2023

Serdecznie polecam lekcje u Janka! Partnerska atmosfera zajęć, w której zawsze można o coś spytać i nie trzeba się bać popełniania błędów (co jak wiadomo jest kluczowe w nauce instrumentu). W dodatku świetne porady i inspiracje motywujące do nauki na codzień również na własną rękę! Nauczyciel dla każdego - polecam

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2023

Nasz 11 letni syn chodzi na zajęcia od lutego 2022. Jest zachwycony lekcjami i z dużym zapałem w nich uczestniczy. Zajęcia są prowadzone w bardzo sympatycznej atmosferze, co kilka lekcji wprowadzany jest nowy utwór. Nie ma nudy, co jest ważne w pracy z dziećmi. Z całego serca polecamy.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2023

Pan Janek jest zdecydowanie godny polecenia ponieważ nawet jak się zaczyna z niczym, po miesiącu można wyrobić sobie całkiem dobry słuch muzyczny. Jest bardzo miły, na lekcjach podpowiada przydatne rady. Uczę się już 1,5 roku, po tym czasie umiem już wiele utworów na pamięć. Lekcje są przyjemne, od razu można je polubić!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2022

Bardzo dobry nauczyciel, zdecydowanie godny polecenia. Zajęcia zaczynają się punktualnie i panuje na nich przyjazna atmosfera.
U Janka widać świetne opanowanie gitary oraz łatwość w przekazywaniu wiedzy w przemyślany i uporządkowany sposób.
Szczególnie podobało mi się przeplatanie ze sobą elementów praktyki oraz teorii muzyki. Pozwala to spojrzeć na grę gitarową z szerszej perspektywy dzięki czemu nauka jest przyjemniejsza i bardziej składna.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2021

Jasiu to świetny gitarzysta i nauczyciel. Wielka cierpliwość i bardzo dobre podejście. Z lekcji na lekcje widzę ogromny progres, wedle uznania i gustu przygotowuje utwory. Lekcje są luźne i przyjemne i nie można doczekać się kolejnej! Ogromnym plusem jest możliwość lekcji u siebie w domu, zawsze przyjeżdża na czas i jest przygotowany.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2021

Świetny, miły i dobry nauczyciel. Widać doświadczenie i pasję ,które świetnie idą w parze. Przede wszystkim cierpliwy i zawsze przygotowany do zajęć :). Nigdy nie sądziłem, że będę grać wymarzone utwory, a z Panem Janem to możliwe.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2021

Bardzo miły i dobry nauczyciel. Po pół roku lekcji razem z dziewięcioletnim bratem zaczynając praktycznie od zera nauczyliśmy się z Panem zarówno praktyki - wielu barwnych zagrywek oraz chwytów - jak i teorii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.