Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Sopot
Gdynia
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka40 - 50 / 60 min

Jan Kurek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcje gry na gitarze akustycznej, klasycznej i elektrycznej. Zajęcia odbywają się ONLINE na Skype lub u ucznia w domu. Grą na gitarze oraz muzyką zajmuję się od kilkunastu lat. Uczyłem się m. innymi we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz w szkole muzycznej CSM Jestem czynnie koncertującym muzykiem a obecnie pracuję też jako nauczyciel gitary w prywatnej szkole muzycznej. Na zajęciach pokażę Ci jak ubarwić akordy aby brzmiały ciekawiej. Potem ubierzemy je w interesującą harmonię oraz popracujemy nad odpowiednią rytmiką i artykulacją ;) Wszystko po to, aby gra na gitarze była dla Ciebie źródłem przyjemności i inspiracji. Jednym słowem, postaram się zarazić Cię pasją do gitary i muzyki :) Moi uczniowie to głównie dzieci i młodzież. Prowadzę zajęcia od podstaw oraz lekcje udoskonalające grę. Zajęcia przebiegają w miłej i przyjaznej atmosferze :) 

W programie ponadto:

  • aranżacja utworów
  • budowa akordów (akordy podstawowe i rozszerzone)
  • podstawy teorii muzyki
  • elementy kształcenia słuchu
  • skale muzyczne
  • pojęcia w muzyce takie jak: time, groove, laid back (granie do tyłu), feeling, voicing, ozdobniki, interwały i ich zastosowanie w budowie akordów
  • rodzaje artykulacji oraz frazowania
  • nauka śpiewu (oddech przeponowy, interpretacja utworów)

Zapraszam serdecznie :)

tel: 504-864-183

Jan

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2021

Bardzo miły i dobry nauczyciel. Po pół roku lekcji razem z dziewięcioletnim bratem zaczynając praktycznie od zera nauczyliśmy się z Panem zarówno praktyki - wielu barwnych zagrywek oraz chwytów - jak i teorii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.