Jan Kamiński

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Piaseczno
Konstancin-Jeziorna
Warszawa
Góra Kalwaria
Zalesie Górne
Ustanów

Opis ogłoszenia

Dzień dobry, jestem absolwentem jednego z najlepszych liceów w Warszawie i studentem Inżynierii Chemicznej i Procesowej na Politechnice Warszawskiej. Udzielam korepetycji z matematyki, biologii i chemii. Prowadzę zajęcia na miejscu, w domu ucznia(dodatkowa opłata za dojazd) oraz online. Jestem osobą cierpliwą i życzliwą, ale wymagającą. Gwarantuję wysokie wyniki przy rzetelnej pracy ucznia.

Zajęcia mogą mieć charakter przygotowawczy do egzaminu ósmoklasisty, matury lub do konkretnych sprawdzianów/poprawek/kartkówek.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2018 - 05.2020
Liceum Ogólnokształcące nr XVIII im. Jana Zamoyskiego
biol-chem-mat
10.2020 - aktualnie
Politechnika Warszawska
Inżynieria Chemiczna i Procesowa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2021

Fajny korepetytor

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2020

Skuteczny nauczyciel dzięki temu, że dobrze tłumaczy zawiłości matematyki i zarazem wymaga, zachęca do pracy syn zaczyna sobie coraz lepiej radzić. Polecam

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2020

Polecam, jestem bardzo zadowolona bo syn ma nareszcie dobre oceny z matematyki i chętniej się uczy, bo rozumie przerobiony materiał.

avatar
Staś
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2020

Naprawde dobrze tlumaczy. Sporo wymaga ale jak ktos robi to co mówi to przynosi to wyniki

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2020

Fajny chłopak. Cierpliwy. Tłumaczył synowi zagadnienia, których syn przez cały rok w LO nie mógł załapać. Dużo zadaje, ale widać przynosi to dobre rezultaty, bo syn polubił chemię i zaczął mieć dobre wyniki w szkole.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.