Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Poznań (Stare Miasto)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka50 / 60 min

Jan

Opis ogłoszenia

ZAJĘCIA MOGĄ SIĘ ODBYWAĆ RÓWNIEŻ W WAKACJE.
Nauka gry na gitarze, czytanie nut, lekcje z dojazdem do ucznia, godzina zegarowa, na terenie Poznania. Jestem nauczycielem z doświadczeniem w nauczaniu indywidualnym na poziomie podstawówki, gimnazjum i liceum; mile widziani również studenci, a także wszystkie inne osoby zainteresowane nauką gry na gitarze :) Lekcja zapoznawcza gratis, pomagam w doborze instrumentu dopasowanego do ucznia, chętnie odpowiem na dalsze pytania.Proszę o kontakt przez wiadomość na e-korepetycje lub telefon 608 370 497.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
.
Państwowa Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina w Poznaniu, UAM w Poznaniu
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.