Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka25 - 30 / 60 min

Jakub

Opis ogłoszenia

Cześć!
Gitara to jedna z kilku moich pasji. Instrument ten toważyszy mi od 2012r. czyli już dobre 6 lat. Jestem samoukiem, ale sporo poświęconego czasu pozwoliło mi się wznieść na wysoki poziom. W minionym roku prowadziłem przez kilka miesięcy warsztaty dla harcerzy na dwóch poziomach zaawansowania i wszyscy byli zadowoleni. Oferuję naukę od podstaw jak też i na zaawansowanym poziomie. Mam nadzieję, że pomogę Ci w przyjemny sposób nauczyć się wielu ciekawych rzeczy i razem ze mną przeżyjesz tę przygodę z muzyką!

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa15:00 - 19:00
Czwartek15:00 - 19:00
Piątek16:00 - 21:00
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.