Jan Podniesiński

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online

Jan Podniesiński

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Jan Podniesiński

O mnie

Jestem współtwórcą Fundacji Najchętniej, zajmującej się wspieraniem sztuki i edukacji (czyli ludzi związanych z tymi obszarami). Od 8 lat prowadzę też zajęcia i warsztaty praktyczne. Głównie w liceach i na uczelniach wyższych.Uważam, że edukacja jest jedną z najważniejszych rzeczy na świecie.W 2018 roku zająłem II miejsce w ogólnopolskim plebiscycie "Nauczyciel na medal", organizowanym przez redakcję "Polska Times".

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2012
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Filologia Polska
10.2012 - 10.2014
Uniwersytet Warszawski
Magister
"Artes Liberales"
10.2014 - 09.2021
Uniwersytet Warszawski
Doktor
"Artes Liberales"
Kursy i szkolenia
10.2010
Szkoła Laboratorium Dramatu
Doświadczenie
10.2015 - 06.2020
Uniwersytet Warszawski
Tworzenie i prowadzenie autorskich programów zajęć.
09.2019 - 12.2021
Laboratorium Leadership AL UW
Współtworzenie działań społecznościowych i mentoringowych dla Studentek i Studentów. Prowadzenie projektów artystyczno-dydaktycznych.
01.2022 - aktualnie
Fundacja Najchętniej
Koordynowanie projektów artystycznych i edukacyjnych, prowadzenie szkoleń i warsztatów z różnymi grupami wiekowymi Uczestniczek i Uczestników.
03.2023 - aktualnie
Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej
Tworzenie i prowadzenie autorskich kursów akademickich w obszarach wiedzy humanistycznej i zarządzania.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Kalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2023

Bardzo polecam Pana Janka. Zajęcia są nieporównywalne do szkolnych lekcji: przeprowadzane w miłej atmosferze, ciekawe, wychodzące materiałem poza maturalne ramy, a przede wszystkim skuteczne. Nie wiem jak wyglądałaby obecnie moja wiedza gdybym nie trafiła na to ogłoszenie korepetycji :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2023

Bardzo polecam Janka, sympatyczny, mający duża wiedzę, którą co najważniejsze potrafi przekazać w prosty i ciekawy sposób. Zajęcia mijały szybko i w bardzo przyjemnej atmosferze. Nauczyłem się bardzo dużo w krótkim czasie a maturę udało się napisać bez problemu.

Serdecznie polecam!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2023

Bardzo polecam Janka, humanistyczny mentor jak dla mnie. Mimo, że zajęcia online nie ma różnicy na wynik, maturę z polskiego ustnego zdałem za pierwszym razem po długich latach przerwy od szkoły. Człowiek z doświadczeniem, potrafi wyciągnąć z ucznia potencjał i chęć do nauki. Polecam serdecznie.

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2023

Bardzo polecam:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.