Joanna Kamińska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Zabrze
Katowice
Gliwice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski100 - 120 / 60 min

Joanna Kamińska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Oferuję : angielski ogólny, biznesowy, medyczny, konwersacje, przygotowanie do egzaminów.

Zachęcam do zapoznania się ze szczegółową ofertą i cennikiem na mojej stronie internetowej:
www angielski-tlumaczenia eu

Na stronie znajdą Państwo informacje na temat doświadczenia , kwalifikacji , jak również opinie moich klientów.

SERDECZNIE ZAPRASZAM

​UWAGA: W związku  z zapewnieniem prywatności zarówno Klienta, jak i Administratora danych, Firma JandK Joanna Kamińska przetwarza Państwa dane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych osobowych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenia o ochronie danych).
Więcej informacji na: www angielski-tlumaczenia eu w zakładce RODO.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Joanna Kamińska
--
41-806 Zabrze
NIP: 6482601929

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2019

Polecam Panią Joannę z całych sił. Cudowny, cierpliwy i zaangażowany nauczyciel. Zawsze przygotowana do zajęć, wie na czym skończyliśmy, ma przygotowane nowe interesujące ćwiczenia. Olbrzymia wiedza i doświadczenie.
Polecam gorąco!!!

avatar
Uczeń
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2017

Polecam Panią Joannę wszystkim osobom chcącym podjąć naukę angielskiego na różnych poziomach (mniej lub bardziej zaawansowany poziom). Pani Joanna przygotowywała mnie do egzaminu ustnego z języka angielskiego na studiach trzeciego stopnia. Jestem bardzo zadowolona - materiał dobrany pod moje oczekiwania. Podkreślenia wymaga niesamowita postawa Pani Joanny - na każde zajęcia perfekcyjnie przygotowana z tematów które były omawiane. Pani Joanna jest profesjonalistą i szczerze polecam wszystkim tego nauczyciela. Na uwagę zasługuje zaangażowanie Pani Joanny i pomoc nawet poza godzinami zajęć.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2016

Gorąco polecam Panią Joasię.
Zajęcia prowadzone rzetelnie i na wysokim poziomie. Zawsze świetnie przygotowana. Materiał dobiera tak by pojąć go w krótkim czasie. Szybko widoczne postępy w nauce.
Ilość zajęć dostosowana do potrzeb, bez zbędnego naciągania.
POLECAM

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2015

Duzo by pisac o pani Asi oczywiscie samych dobrych slow. W skrocie powiem, ze jest nauczycielka zaangazowana, z duza wiedza i bardzo przyjaznym podejsciem a przy tym skromna, do rany przyloz. Wie jak dobrac material, konsultuje, bierze pod uwage potrzeby ucznia, nic nie narzuca ale tez wymaga. Podoba mi sie tez to ze jest uczynna. Pomogla mi tez po zakonczeniu zajec gdy mialem problem za granica bezinteresownie!! Na zapomina o uczniach. Doceniam takie podejscie bo nie kazdy taki jest. Lekcje inne niz pameta sie ze szkoly...Wiecej takich nauczycieli i dobrych ludzi! Jeszcze raz dziekuje i powodzenia!

avatar
Mati
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2012

Nauczycielka, która zna się na rzeczy. Z oceny dopuszczającej w kilka miesięcy zdobyłem ocenę dobrą na świadectwie, a matura ustna na 80%! Samo mówi za siebie. Pani Asia jest świetna w przypadkach beznadziejnych jakim byłem ja. Polecam i dziękuję za cierpliwość, wiarę we mnie no i świetne podejście do ucznia. Obecny student

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.