Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Wrocław
Wałbrzych
Kłodzko
Polanica-Zdrój
Legnica
Płock
Jelenia Góra
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski110 - 140 / 60 min

Anna Kurczab

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii

Opis ogłoszenia

Bonjour. Jestem tłumaczem i lektorem języka francuskiego z 17-letnim doświadczeniem.
Proponuję korepetycje, konwersacje, przygotowanie do matury i egzaminów DELF, DALF, TCF. Wszystkie poziomy (od 0 do C 1 ) oraz przedziały wiekowe ( dzieci, młodzież, dorośli )
Podczas zajęć używam różnorodnych materiałów dydaktycznych oraz korzystam ze współczesnych technologii - Skype, tablica wirtualna, filmiki, dialogi itp.

Do każdego ucznia mam indywidualne podejście zależne od poziomu, zainteresowań, motywacji i wymagań. Proponuję indywidualny program nauki  przystosowany do potrzeb ucznia.
Jestem energiczną i wymagającą  nauczycielką.

Pomagam w przełamaniu bariery językowej i uczę konwersacji.
Prowadzę zajęcia *Francais des affaires

  • Pomagam nadrobić zaległości w szkole, na studiach i w dorosłym życiu. 
    Proponuję również konwersacje 30 min ( minimum 2 razy w tygodniu), np. kiedy jesteś w drodze do pracy lub z pracy.
    Zapewniam naukę języka francuskiego bez stresu , w miłej i przyjaznej atmosferze.

Cennik:
45 min. - 95 zł/osoba
60 min. - 110 zł/ osoba
60 min przygotowanie do Dalf C1 - 140 zł/osoba_
30 min konwersacje - 60 zł/ osoba

Wystawiam faktury VAT.

Odwołanie lekcji - 24 godziny przed planowanym rozpoczęciem zajęć

Zapraszam serdecznie.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2000 - 06.2005
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Filologia Romańska - język francuski
10.2000 - 06.2003
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych
Licencjat
język francuski
Kursy i szkolenia
02.2003
DALF C2
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Kacper Burek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2024

Z całego serca polecam zajęcia z Panią Anną. Lekcje są bardzo wysokiej jakości dzięki szerokiej wiedzy, którą Pani Anna posiada na temat języka francuskiego, ale przede wszystkim ogromnemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu, co pozwoliło mi w krótkim czasie przygotować się do egzaminu DALF. Pani Anna już na pierwszych zajęciach zidentyfikowała elementy, nad którymi należy w moim przypadku popracować i przygotowała odpowiednie ćwiczenia, dzięki czemu byłem bardzo dobrze przygotowany na egzamin. Serdecznie polecam każdemu!!

avatar
Wiki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2024

Gorąco polecam lekcje z Panią Anią wszystkim, którzy chcą nauczyć się języka francuskiego efektywnie oraz w przyjaznej atmosferze. Pani Ania jest nie tylko świetną nauczycielką, ale również wspaniałą osobą, pełną ciepła i empatii. Jej podejście do nauczania sprawia, że każda lekcja jest interesująca i inspirująca. Dostosowuje materiał do indywidualnych potrzeb i zainteresowań, co sprawia, że nauka jest nie tylko skuteczna, ale także przyjemna. Dzięki Pani Ani zdałam egzaminy końcowe z języka francuskiego z wynikiem 100%! Ogromnie się cieszę, że trafiłam na tak świetną nauczycielkę☺️

Anna Kurczab

Merci Wiki:)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2022

Zacząłem zajęcia z Anną 3,5 roku temu nigdy wcześniej nie ucząc się języka francuskiego, jedynie słuchając francuskiej muzyki. Było ciężko utrzymać motywację czasami, czasami były przerwy, czasami odwołania, ale to co czyni z Anny świetnego nauczyciela to umiejętność motywowania i entuzjazm! I właśnie dzięki temu, pisząc tę opinię, czekam na swój certyfikat DELF B2, który zdałem w lutym na 90%! Dziękuję Anno, z całego serca i obiecuję nie rozstawać się z francuskim :)

Anna Kurczab

Dziękuję Piotr i mam cichą nadzieję, że może w przyszłości podejdziesz do Dalf C1:)

avatar
Karl Herisz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Jakiś czas wstecz, planując dłuższy urlop w Polanicy Zdroju, uznałem, że oprócz świeżego powietrza będzie mi potrzebne zajęcie. Nawiązałem kontakt z Panią Anną i rozpocząłem lekcje, które do tej pory kontynuuję za pośrednictwem Internetu. Dodam, że zanim rozpocząłem naukę języka francuskiego, pracowałem aż do emerytury jako nauczyciel, i w Polsce i za granicą, więc nie łatwo było mi wyobrazić sobie siebie w roli ucznia, zwłaszcza w necie.

Powiedziawszy co powyżej, zwracam się teraz bezpośrednio do osoby czytającej ten tekst: Czytasz go, bo interesujesz się językiem francuskim i szukasz świetnego nauczyciela. Nie trać więcej czasu! Do opinii które są na tej stronie chciałbym dodać, że jestem pełen podziwu dla elastyczności, z jaką Pani Profesor prowadzi ucznia przez nowy materiał. Jej metoda nauczania jest dostosowana do moich indywidualnych potrzeb, co owocuje doskonałymi rezultatami i ogromem satysfakcji po każdej lekcji.

Pani Anno, jako stary belfer odczuwam czasami i ‘zazdrość’ i podziw dla Pani pedagogicznych zdolności. Dzięki Pani przekonałem się także do nauki przez Internet. To coś fantastycznego!, a ten wpis, który tu zostawiam jest — miłej niespodzianki, jaką zgotował mi los — najszczerszym wyrazem! Życzę Pani dalszych sukcesów! Kandydatów zaś na uczniów, zachęcam do podjęcia nauki właśnie z Panią. Karl H.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2020

Nasza /moja i córki/ przygoda z panią Anią trwała nie tylko jeden sezon i zawsze z ochotą siadałyśmy przed monitorem komputera.P.Ania sporo nam pomogła - ja przełamałam barierę w mówieniu,a moja córka polepszyła stopnie w szkole.Dodatkowo cenimy panią Anię za jej profesjonalizm, punktualność, mobilizowanie do nauki. Nie mogę też nie dodać,że jest sympatyczną, ciepłą osobą, z którą lekcje były przyjemnością.
Ja i moja córka ciepło pozdrawiamy i życzymy jak najwięcej zadowolonych uczniów i tych starszych i tych młodszych.

Anna Kurczab

Dziękuję Anetka, dla mnie to była przyjemność prowadzenia lekcji z osobami tak pozytywnie nastawionymi do świata:)

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2020

Ogromnie polecam lekcje z Panią Anią, dzięki niej nie tylko pokonałam barierę w mówieniu po francusku, ale udało mi się zdać jeden z najtrudniejszych egzaminów z którymi przyszło mi się zmierzyć i ostatecznie ukończyć studia :) Atmosfera na zajęciach super, tematy do rozmów się nie kończą, a sama nauka francuskiego dzięki korepetycjom z Anią stała się przyjemnością! :)

Anna Kurczab

Dziękuję Paulinka, to było miłe obserwować, jak Twoja sympatia do języka i kultury francuskiej wzrasta:)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2020

Bardzo polecam francuski z Panią Anią - jest to profesjonalna i sympatyczna osoba, dzięki której nauczyłam się mówić po francusku. Lekcje dobrane są do moich potrzeb, przy tym ciekawe, urozmaicone i w przyjemnej atmosferze. Nigdy nie brakuje tematów do rozmów a pozytywne nastawienie i uśmiech Pani Ani są świetną zachętą do dalszej nauki!

Anna Kurczab

Dziękuję Kasia:)

avatar
Ilya
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2019

Uczyłem się francuskiego od zera. W ciągu nauczania się nie miałem żadnych problemów i żadnej złej lekcji. Lekcje mijały bardzo przyjemnie i szybko. Jest profesjonalną nauczycielką i przede wszystkim pozytywną i otwartą osobą, dostosuje się do potrzeb. Naprawdę pomaga w przełamaniu bariery językowej. Nigdy nie brakowało tematu do rozmowy we francuskim. Dzięki niej każda reguła staje się najprostszą. Bardzo polecam naukę z Panią Anią!

Merci beaucoup à vous pour cet aventure, à la prochaine !

Anna Kurczab

Dziękuję Ilya, lekcje z Tobą były dla mnie prawdziwą przyjemnością!
Merci beaucoup et à bientôt :)

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2018

Polecam korepetycje z panią Anią. Jest przygotowana do zajęć, zaangażowana, a zakres ćwiczeń, materiałów i tematów jest dostosowany do moich potrzeb. Dzięki niej zrozumiałam trudne zagadnienia gramatyczne i poszerzyłam zakres swojego słownictwa.

Anna Kurczab

Merci beaucoup:)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2017

Polecam nauke z pania Ania. Bardzo pozytywny czlowiek, profesjonalistka. Lekcje mijaja szybko I przyjemnie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.