Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Opole
Matematyka50 - 75 / 45 min

Jan Kowalski

Opis ogłoszenia

- korepetycje do egzaminów maturalnych - profil podstawowy i rozszerzony
- korepetycje wyrównawcze z materiału bieżącego w szkole średniej, gimnazjum i podstawowej oraz na wyższych uczelniach
Nauczyciel (liceum opole) i jednocześnie pracownik naukowy (instytut kształcenia nauczycieli), autor zbiorów zadań maturalnych (nowa era) i repetytoriów z matematyki wyższej Najwyższe kwalifikacje i gwarantowana skuteczność Zdawalność 100% Tel 880-086-414 (jeżeli doskwiera ci katar, to lecz się sam albo odwiedź lekarza pierwszego kontaktu, ale jeżeli złapiesz zapalenie płuc (z powikłaniami), to najlepiej od razu udaj się do ordynatora)

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.