Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa (Włochy)
Gdańsk
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Logika90 / 60 min

Jan

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii

Opis ogłoszenia

Skuteczna i szybka pomoc w opanowaniu LOGIKI. Moja specjalność to LOGIKA PRAWNICZA oraz każdy inny typ logiki wykładany na studiach humanistycznych (psychologia, pedagogika, administracja itp). Moją najlepszą rekomendacją są dziesiątki zadowolonych studentek i studentów z całej Polski , którzy z sukcesem zaliczyli logikę na studiach.

Oferuję pomoc w przygotowaniu do matury, zaliczeniu przedmiotu na studiach , napisaniu pracy zaliczeniowej, licencjackiej, magisterskiej. Oferuję także pomoc w zakresie korepetycji z filozofii i historii filozofii, jak również z każdej klasycznej dziedziny filozoficznej.

Możemy spotkać się stacjonarnie (Warszawa-Włochy) lub online (Google Meet). W nadzwyczajnych okolicznościach mogę dojechać.  

Dzięki wieloletniej współpracy ze studentami szczególnie dobrze są mi znane wymagania w zakresie logiki z uczelni takich jak: UW , UKSW, UJ, UMK, UG, US , UWr, UO , a także wiele innych szkół wyższych z całej Polski.

Obszary, w których mogę udzielić pomocy:

  1. Logika formalna : klasyczny rachunek zdań (KRZ), klasyczny rachunek predykatów (KRP), elementy teorii relacji, elementy teorii mnogości.
  2. Semiotyka logiczna oraz ogólna metodologia nauk, czyli m.in.: podział nazw i stosunki nazwowe, definicje,
  3. Teoria nazw : sylogistyka (np. przekształcanie formuł typu SaP, SeP, SiP, SoP), konwersje, obwersje, uzasadnianie twierdzeń (np. podział wnioskowań), podział pytań i odpowiedzi. 
  4. wybrane logiki modalne , czyli m.in.: operacje na wyrażeniach zawierających funktory modalne (konieczne jest, że…; możliwe jest, że…)
  5. Logika trójwartościowa i notacja polska (notacja Łukasiewicza)
  6. wybrane elementy logik nieklasycznych, np. logika rozmyta
  7. wybrane elementy  historii logiki

Powyższa charakterystyka nie wyczerpuje zakresu moich zainteresowań, wymienia jedynie przykładowe propozycje tematów. W sprawie obszerniejszej informacji proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

PS. Rozumiem, że nie każdy pasjonuje się logiką. Z tego powodu do każdej współpracy podchodzę indywidualnie, z cierpliwością i ze zrozumieniem. Zapraszam do kontaktu 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Logika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2023

Uwr - projekt, wnioskowania prawnicze wybór, rekonstrukcja. Wybór i rekonstrukcja argumentów niededukcyjnych ad hominem, indukcyjne etc. Mocne i słabe strony wnioskowań, pytania krytyczne, podważanie wniosku.
Wszystko zostało opracowane najwyższym poziomie.
Zalety : celność 10/10, stały kontakt o każdej porze, wsparcie mentalne, dobra cena, Pan ma wyświetlone wszystkie materiały, kamerkę, pracę wysyła po 3h a korektę po 5min na maila, czysto, przejrzyście, kulturalnie. Polecam :D

avatar
Wirginia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2023

Polecam! Pan Jan świetnie tłumaczy, szczegółowo i przede wszystkim jest uzbrojony w cierpliwość! Od zera wytłumaczył mi logikę i zagadnienia.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2021

Bardzo kompetentny Pan. Polecam z całego serca. Wiedza na bardzo dobrym poziomie.

avatar
bogumila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2021

Bardzo dobrze prowadzone zajęcia, dzięki którym dostałem świetny wynik z egzaminu. Gorąco polecam :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2021

Pan Jan posiada bardzo dużą wiedzę, polecam każdemu kto boryka się z problemami dotyczącymi tego przedmiotu, świetna współpraca!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2021

Bardzo polecam! Pan jest bardzo pomocny i profesjonalny w przygotowaniu do egzaminu z logiki. Posiada dużą wiedzę.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2020

Polecam z całego serca. Bardzo profesjonalny korepetytor. Posiada bardzo duże zaplecze dydaktyczne. Wysoki poziom wiedzy.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2020

Polecam, dobra współpraca szybko i profesjonalnie A co najważniejsze w dobrych pieniądzach!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.