James Whiteflame PL

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Szczecin

James Whiteflame PL

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika James Whiteflame PL

O mnie

Witam, gram na gitarze od ponad 16-stu lat.

Ostatnie 5 lat mojego życia spędziłem za granicą podróżując i grając z najróżniejszymi muzykami i kapelami.

Aktualnie prowadzę Szkołę Nauki Gry Na Gitarze

w Szczecinie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2018

Na lekcjach przerabiamy wszystko od podstaw. Przed przyjściem na pierwsza lekcje nie potrafiłam poprawnie trzymać gitary. Dzisiaj mogę pochwalić się kilkoma utworami, które jak mniemam wychodzą mi całkiem nieźle. :) Kilka lekcji sprawiło, ze granie stało się moja pasja. Szczerze polecam!

avatar
Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2018

Kompetentny. Bardzo dobry dobry warsztat podparty silną podstawą w teorii.
Przemiły i cierpliwy człowiek. Polecam dla najbardziej wybrednych.

avatar
Maksymilian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2017

Naprawde dobrze uczy, może nauczyć muzyki, których trudno nauczyć się przez internet. Ma wiedzę i dobrze przekazuje wiedze.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2017

Nauczyciel z pasją i pozytywną energią, posiada dużą łatwość przekazywania swojej wiedzy. Na zajęciach panuje bezstresowa atmosfera, przy czym każde zajęcia są zorganizowane i wcześniej przemyślane. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2017

Od roku uczę się u Jurka gry na gitarze akustycznej i elektrycznej, od kilku miesięcy także na perkusji - jak dla mnie najlepszy nauczyciel :) Potrafi bardzo dobrze przekazać wiedzę i sprawić, aby gra na instrumencie dawała prawdziwą satysfakcję. Motywuje do dalszego rozwoju, dostosowuje materiał zarówno pod preferencje ucznia jak i jego poziom zaawansowania. Dzięki temu nauczycielowi umiejętności gitarowe wskoczyły na nowy poziom :) Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do ucznia, super atmosfera na zajęciach, zero stresu :) Widać, że do tego co robi podchodzi z pasją i zaangażowaniem :) Naprawdę polecam - nie zawiedziecie się! ;)

avatar
August II Silnoręki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2017

Naprawdę gorąco polecam! Nauczyciel z pasją i świetnym podejściem do dzieci. Mój 11 letni syn chodzi już drugi rok i nie wyobraża sobie już życia bez gitary. Jednym słowem REWELACJA!!!!

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2017

Chcesz nauczyć się grać od podstaw? Podszkolić swój warsztat? Dobrze trafiłeś. :) Nauczyciela polecam przede wszystkim ze względu na luźną atmosferę panującą na lekcjach oraz elastyczność zarówno jeśli chodzi o godziny jak i o przerabiany materiał. Potrafi zarazić pasją bez niepotrzebnego stresu czy wymagań. Wesoły, pełny optymizmu profesjonalista. SUPER!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.