Jarosław EGZAMINATOR

Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Online
Białystok
Suwałki
Łódź
Bełchatów
Piotrków Trybunalski
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapisy na rok szkolny 2024/2025

WSPARCIE UCZNIA, PASJA, DOŚWIADCZENIE i SOLIDNOŚĆ

Egzaminator maturalny OKE od 2006 r. dysponujący wszystkimi zadaniami maturalnymi wraz z odpowiedziami, z bogatym doświadczeniem, dobrymi efektami kształcenia, licznymi sukcesami, wieloma nagrodami i zarazem wielki pasjonat pracy w szkole gwarantuje solidne, profesjonalne oraz skuteczne przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym z geografii. Ogromna znajomość arkuszy maturalnych z lat 2005 - 2024. Od maja 2006 r poprawianie corocznie arkuszy maturalnych. Możliwość zajęć indywidualnych, jak i grupowych, w zależności od potrzeb. Lekcje są też prowadzone poprzez kamerę internetową (w trybie online) Im większa liczba osób w grupie tym niższa cena jednej lekcji. Zajęcia odbywają się na dwóch płaszczyznach. Pierwszą stanowi przerabianie całego materiału z zakresu podstawy programowej, a drugą rozwiązywanie arkuszy maturalnych z naciskiem na zadania pojawiacące się na egzaminie dojrzałości z różną częstotliwością. Posiadam wszystkie zadania maturalne od 2005 r. w wersji papierowej, jaki i elektronicznej pliki word lub pdf. Każdy uczestnik zajęć otrzyma je na pocztę mailową.Część zostanie omówiona podczas zajęć. W razie problemów oferuje również pomoc w przyswojeniu materiału z zakresu szkoły podstawowej i szkoły ponadpodstawowej.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.