Jakub Zamojdzin
Dla użytkownika Jakub Zamojdzin
O mnie
Od lat związany z Norwegią i norweskim językiem, kiedyś ze względu na długoterminowy pobyt i edukację w tym kraju, dzisiaj ucząc już od wielu lat norweskiego wszystkich chętnych do nauki tego wymagającego lecz ciekawego języka.
Samą nauką norweskiego param się dosyć długo, kiedyś dorabiając do studiów (również norweskich nomen omen), obecnie o wiele bardziej profesjonalnie, zarówno na własną rękę jak i współpracując ze szkołą językową.
Udzielam korepetycji
- 115 zł / 60 min
Napisz do użytkownika
Ostatnie opinie
wystawiono opinii: 5
Bardzo polecam Kubę jako nauczyciela języka norweskiego ! Jego zaangażowanie oraz poświęcenie nauce jest na bardzo wysokim poziomie , zawsze przygotowuje indywidualne materiały na zajęcia , ma świetnie podejście do ucznia. Na zajęciach z Kubą panuje przyjemna atmosfera , można poczuć się jakby się rozmawiało z kolegą, tylko że po norwesku 😅 Kuba bardzo przykłada się do każdego omawianego tematu oraz realizuje również tematy wybrane przez ucznia aby urozmaicić naukę.
Jeg anbefaler!
Jakub wychodzi na przeciw oczekiwaniom ucznia, jeśli chodzi o każdy aspekt. Jako nauczyciel pomaga zrozumieć język norweski od strony gramatycznej, oraz przełamać barierę językową za pomocą ciągłych konwersacji na różne tematy.
Polecam w stu procentach.
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Kubą, z którym uczę się języka norweskiego już od trzech lat. Zajęcia są zawsze dobrze przygotowane, prowadzone w przyjaznej atmosferze i dostosowane do mojego poziomu oraz celów.
Dzięki jego wsparciu zrobiłem ogromny postęp — nie tylko w codziennej komunikacji, ale także w języku zawodowym. Kuba pomógł mi przygotować się do egzaminu fagbrev, tłumacząc trudniejsze zagadnienia w prosty i zrozumiały sposób.
Dodatkowo jego zaangażowanie, cierpliwość i indywidualne podejście są godne pochwały.
Z pełnym przekonaniem polecam współpracę z Kubą :)
Niedawno, po 5 latach, zakończyłem współprace z Jakubem. Śmiało mogę stwierdzić, że podjęcie się nauki języka norweskiego to była najlepsza decyzja w moim życiu, a Jakub jest doskonałym lektorem, który niesamowicie mi w tym pomógł. Korepetycje zawsze odbywały się według naszych wspólnych założeń i w przyjaznej atmosferze. Jakub był zawsze przygotowany, otwarty na moje propozycje i świetnie wyłapywał rzeczy, które sprawiały mi trudności, tak aby można było nad nimi bardziej popracować. Każdej osobie zainteresowanej polecam najmocniej.
Bardzo polecam naukę z Kubą ,jest profesjonalistą w tym co robi :)
przygotowuje bardzo dużą liczbę ciekawych materiałów na każde zajęcia, lekcje odbywają się w miłej i przyjemniej atmosferze, oraz z miesiąca na miesiąc zauważalny jest ogromny progres. Dzięki nauce z Kubą osiągnąłem poziom C1 i swobodnie mogę rozmawiać w języku norweskim.
Polecam!


Wyślij wiadomość