Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Kraków
Sosnowiec
Katowice

O mnie

(English below)

Witam! Jestem studentem 4 roku filologii węgierskiej po półrocznych studiach w Budapeszcie. Podczas studiów odkryłem oraz wypracowałem system nauczania, który pomaga nauczyć się zawiłości oraz trudniejszych struktur języka węgierskiegoHi! I’m studying Hungarian studies (4th year) and I’ve studied Hungarian as a Foreign Language in Budapest. During my studies I devised an unique methods to teach Hungarian structures, grammar and vocabulary. As a native speaker I have also skills to teach Polish for foreigners. All materials provided.

.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.