Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Online
Zgierz
Łódź
Ozorków
Aleksandrów Łódzki
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski50 / 45 min

Jakub

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

ZAJĘCIA RÓWNIEŻ ONLINE! Profesjonalny lektor i tłumacz, magister filologii angielskiej, absolwent UŁ oferuje zajęcia dla młodzieży, dorosłych. 15 lat doświadczenia, 100% skuteczność w przygotowaniu do egzaminów, bezstresowa atmosfera. Uczeń sam zauważa swoje postępy. Dogodne godziny. Preferowane miejsce nauczania u nauczyciela, ze względu na bogate zaplecze materiałów do nauki. Przygotowanie do matury, egzaminów gimnazjalnych i certyfikatów; konwersacje, przygotowania do wyjazdu za granicę. Tel. 505-92-91-67.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2018

Polecamy Pana Jakuba jako kompetentnego i doświadczonego Lektora języka angielskiego. Pozdrawiamy serdecznie :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2014

Szczerze polecam. Pan Kuba jest bardzo cierpliwy i profesjonalny. Dokładnie wszystko tłumaczy, tak, że nawet najtrudniejsze tematy da się zrozumieć. Jest bardzo miły i sympatyczny, pierwszy raz uczyłam się angielskiego bez stresu. Polecam wszystkim. Dzięki Panu Kubie bardzo poprawiłam oceny w szkole z tego przedmiotu (aż się nauczycielka zdziwiła) Jeżeli mnie nauczył angielskiego, to nauczy każdego :)

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2014

Bardzo doświadczony specjalista z niesamowicie pedagogicznym podejściem do ucznia. Jego lekcje są ciekawe i prowadzone w bezstresowej, przyjaznej atmosferze. Polecam Pana Jakuba wszystkim chcącym podnieść poziom swojego języka angielskiego jak i zacząć jego naukę od podstaw.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.