Jakub Tymiński

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Warszawa
Łomianki
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia40 - 50 / 60 min

Jakub Tymiński

Opis ogłoszenia

Jestem tegorocznym absolwentem magisterskich studiów historycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Chętnie udzielę korepetycji z historii zarówno na poziomie szkoły podstawowej jak i liceum. Oferuję przygotowania do matury, egzaminu, olimpiady lub ogólne korepetycje służące pogłębieniu i usystematyzowaniu wiedzy historycznej na każdym poziomie zaawansowania. Dla zainteresowanych możliwe jest również odbywanie nauki w języku angielskim.
Na swoich lekcjach staram się przede wszystkim zaciekawić ucznia aktualnie opracowywanym tematem. Nie narzucam z góry ustalonego modelu spotkań, z każdym uczniem ustalany jest on indywidualnie, tak by maksymalnie dopasować go do osobistych preferencji zainteresowanego. Wtedy nauka często staje się przyjemnością, a efekty przychodzą o wiele szybciej niż można by się tego spodziewać.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 07.2020
Uniwersytet Warszawski
Magister
Historia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.