Jakub Schneiderman

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Angielski - Korepetycje - Konwersacje z Native’m

Witam Cie serdecznie na moim profilu!

Więc zdecydowałeś się podszkolić swój angielski? Świetna decyzja! Nie znam umiejętności na tym świecie, która by przydała się bardziej niż język angielski. To świetne narzędzie, by podróżować i poznawać ludzi z całego świata, swobodnie porozumiewać się w pracy czy też w życiu osobistym. Bardzo często moi uczniowie znają już podstawy angielskiego, ale do pełnej komunikacji brakuje im zetknięcia się z żywym językim , przełamania bariery językowej , ćwiczeniu na realnych przykładach z nativem

Mam na imię Jakub Schneiderman i jestem osoba dwujęzyczną . Mam zarówno Polskie jak i Amerykańskie obywatelstwo. Uczę ludzi od 5 lat dzięki czemu jestem w stanie skategoryzować najczęstrze problemy jakie ich spotykają. Nie będę obiecywał Ci jakiejś cudownej metody czy magicznej pigułki, dzięki której nauczysz się angielskiego po pierwszej lekcji. Język wymaga regularności, konsekwencji i przede wszystkim motywacji. Oczywiście, każda osoba jest inna dlatego program dostosowuję indywidualnie dla każdego na pierwszej lekcji.

_______________________________

Posiadam swoje autorskie programy nauczania:

✅ Nauka od zera - Intensywny kurs
Gdybym Ci powiedział, że jest możliwe nauczyć się mówić po angielsku w 3 miesiące , uwierzyłbyś mi?! 
To niesamowite, do czego zdolny jest nasz umysł, jak regularnie go ćwiczymy. Jeśli jesteś w sytuacji gdzie, potrzebujesz nauczyć się mówić angielskiego na "wczoraj", to pomogę Ci ogarnąć podstawy tak, byś umiał budować poprawnie zdania i wypowiadać się na różne tematy. Oczywiście wymaga to od Ciebie dużego nakładu pracy, gdyż jak wiadomo stawianie pierwszych kroków w jakiejkolwiek dziedzinie nie jest łatwe. 

✅ General English

Tutaj (niezależnie od poziomu) kładziemy nacisk na rozwój całego języka . Czy jest on Ci potrzebny do wyjazdu za granicę , czy do pracy , czy do rozmowy z przyjaciółmi. Mówienie, pisanie, czytanie, słuchanie ze zrozumieniem i gramatyka. Uczymy się od A do Z. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie (nawet te "najgłupsze") nurtujące Cie pytania co mam nadzieje, pchnie Twój rozwój do przodu!

Przygotowanie do certyfikatów FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS

Jeśli chcesz przygotować się pod konkretny egzamin, również mogę Ci w tym pomóc. Posiadam zarówno wiele materiałów, jak i doświadczenie w przygotowywaniu do Certyfikatów Cambridge. Przerobimy materiał, byś poszedł na egzamin pewny swoich umiejętności.

✅ Przygotowanie do matury

Czy jest to matura podstawowa, czy rozszerzona - ważne jest by przygotować się z odpowiednich schematów zadań. Centralna Komisja Egzaminacyjna ma swój program i ma obowiązek się go ściśle trzymać. Kładę szczególny nacisk na to, by te typy zadań były przez nas przerobione wielokrotnie, że nic nie będzie Cie w stanie zaskoczyć. Nie mogę zagwarantować Ci, że dostaniesz 100%, ale na pewno pójdziesz na nią bardzo dobrze przygotowany.

Business English

Emaile formalne, słownictwo businessowe i profesjonalne prezentacje - to charakteryzuje ten typ zajęć. Skupimy się na budowaniu złożonych wypowiedzi i umiejętności argumentacji postanownych tez. Lekcje dla osób zaawansowanych.  

Konwersacje

Przełamanie bariery językowej - tutaj skupiamy się głównie na rozgadaniu Cie. Kładę duży nacisk na poprawną wymowę oraz rozbudowanie słownictwa. Wiele osób zna podstawy angielskego, ale jak trzeba coś powiedzieć to następuje blokada. Wynika to albo ze stresu, braku styczności z żywym językiem lub z luk w gramatyce. Już po pierwszych lekcjach, jestem w stanie zlokalizować, gdzie te luki leżą i pomóc Ci nabrać pewności w komunikacji.

✅ Lekcje dla najmłodszych

Dla dzieci, mam przygotowane osobne programy, w zależności od wieku. Dużo osób żałuje, że nie zaczął nauki od najmłodszych lat, bo wtedy zdecydowanie łatwiej przyswaja nam się nowy materiał. U mnie nauka nie przypomina tej szkolnej, przede wszystkim rozmawiamy ! Dobre nawyki utrwalone raz, zostają na całe życie! Wymagam jednak motywacji i chęci ze strony ucznia, gdyż bez tego, moje starania idą na marne. 

✅ Lekcje Skype

Wiele osób uważa, że lekcje przez Skype, nie mają aż tak dużej wartości, jak w rzeczywistości. Natomiast z biegiem czasu, technologia coraz bardziej się rozwija i pozwala nam na więcej. Dzięki tej opcji, możesz zaoszczędzić trochę czasu na dojazd i komunikować się ze mną z każdego zakątka świata. W trakcie naszej kowersacji, ja piszę Ci Twoje błędy na czacie i na bierząco podsyłam materiały z których korzystamy. Nie polecam tej lekcji dla osób początkujących.  

✅ Przygotowanie do rozmowy o pracę

Stworzyłem ten program w oparciu o najczęściej spotykane pytania, które padają w rozmowach wstępnych o pracę. Sam w wielu uczestniczyłęm i wiem, że jest to stresujące wydarzenie. Dlatego ze swoimi uczniami przerabiamy te pytania, tak by rozmowa w j. angielskim przebiegła jak najpłynniej. 

✅ Tłumaczenia

Z wyjątkiem specjalistycznego języka charakteryzującego poszczególne branże, mogę też pomóc w tłumaczeniu tekstów czy poprawie prac dyplomowych. W tym przypadku, cena jest do uzgodnienia.  
 
________________________________

Cena

(Podana ceny obowiązują w wymiarze godziny lekcyjnej - 45 minut )

Zajęcia indywidualne - 90zł

Zajęcia grupowe: :

- Dla dwóch osób - 60zł/os
- Dla trzech osób - 50zł/os

Tłumaczenia (w zależności od poziomu trudności) - do uzgodnienia

________________________________

Jeśli masz pytania bądź nie wymieniłem powyżej charakteru zajęć, który by akurat Tobie odpowiadał - zapraszam do kontaktu. Pomimo skategoryzowania różnych typów zajęć, podchodzę do potrzeb swoich uczniów indywidualnie.

________________________________

Kontakt -  tel. 608253755                                                                    

________________________________
                           
Serdecznie zapraszam!

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 20:00
Wtorek09:00 - 20:00
Środa09:00 - 20:00
Czwartek09:00 - 20:00
Piątek09:00 - 20:00
Sobota12:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
03.2011 - aktualnie
Politechnika Warszawsa
Inżynier
Electrical Engineering
Kursy i szkolenia
04.1992
Obywatelstwo amerykańskie
Doświadczenie
02.2014 - 03.2018
Wieloletni staż w nauczaniu
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 87
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2021

Dzięki pomocy Pana Jakuba w przygotowaniach do matury z języka angielskiego czuje się o wiele pewniej. Na korepetycjach nauczyłam się zdecydowanie więcej niż w szkole. Zajęcia zawsze odbywały się w miłej atmosferze i dzięki odpowiedniemu podejściu potrafiłam się wiele nauczyć by być przygotowaną do używania języka angielskiego również poza maturą w życiu codziennym.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2021

Uczęszczałam na zajęcia do Jakuba prawie rok. Przyszłam z myślą podszlifowania języka, głównie jeśli chodzi o wymowę. Jakub już na wstępie dał mi dużo ciekawych materiałów, dzięki którym poznałam wiele nowych i użytecznych słów. Oprócz zadań gramatycznych, wiele lekcji poświęciliśmy na ćwiczeniach opartych o konwersację, rozmawiając na tematy obecnie popularne, w których Jakub jest bardzo obeznany, także nudy nigdy nie zaświadczyłam:) Polecam serdecznie!

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2020

I really enjoy working with Jakub, his lessons are perfectly organised and now I don't have problems with speaking English fluently.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2020

Zawsze myślałam, że trzeba mieć talent do języków. To nieprawda. Kuba sprawi, że uwierzysz w swoje umiejętności, zmotywuje Cię do nauki oraz przełamie wszelkie bariery językowe. Już po kilku zajęciach przestałam bać się mówić. Kuba jest kompetentnym nauczycielem i dobrze przygotowanym do zajęć. Proponuje urozmaicone materiały, dostosowane do poziomu ucznia. W trakcie zajęć wyłapie Twoje błędy i w przyjazny sposób wyjaśni na czym one polegały. Podpowie również jakie aspekty należy poprawić, aby Twój poziom angielskiego był coraz lepszy. Dodatkowo jest bardzo punktualny, elastyczny i otwarty na wszelkie pytania. Po zakończonych zajęciach, z niecierpliwością czekam na kolejne, gdyż zajęcia z Kubą to sama przyjemność! Teraz wiem, że systematyczna praca, prędzej czy później przyniesie efekty.
Kuba, dziękuję Ci za to z całego serca! :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2020

Jakub is the best person to help you improve your English language skills! Together you will assess your individual needs and tailor lessons to meet your expectations. He is always very well prepared, and so should you! Moreover, his lessons are always fun! He is a true English buddy - always on hand to help or give advice. No matter what you need to fix, Jakub knows how to do it! I couldn’t recommend him highly enough! Thank you Jakub! 

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Gdyby nie Kuba nie zdałabym na tyle procent rozszerzoną matematykę. Potrafi przekazać wiedzę w jasny, nieskomplikowany sposób, a co najważniejsze próbuje zachęcić do polubienia przedmiotu i motywuje do domowej nauki. Bardzo pozytywnie nastawiona osoba a to w pracy korepetytora ma kolosalne znaczenie. Polecam każdemu:)

avatar
Bernard
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2020

I highly recommend Jacob as an English tutor! He is always prepared for classes which are conducted in a nice, friendly atmosphere. Thanks to the fact that during the classes we always put emphasis on conversation now I have no problem with speaking English fluently! Jakub prepared me for the English exam at the extended level and it was thanks to him that I felt confident going to my matura exam! Now we are just waiting for the test results, which will only prove our fruitful cooperation!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Zajęcia są prowadzone w sposób ciekawy i przejrzysty. Kuba duży nacisk kładzie na wymowę oraz tonację co znacznie poprawia jakość wypowiedzi. W trakcie lekcji panuje bardzo dobra atmosfera co sprzyja postępom w nauce. Gorąco polecam.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2020

Pan Jakub to najlepszy nauczyciel, jakiego miałam,. Ma bardzo dobre podejście do ucznia. Na jego korepetycjach czułam się swobodnie. Można się nauczyć oraz pośmiać. Na jego zajęciach panuje bardzo przyjazna atmosfera, miałam wrażenie, że jestem u kolegi.
Ps. Ma bardzo śliczne kotki

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
9 czerwca 2020

Praca z Kubą mija w miłej atmosferze, jak trzeba to wytłumaczy kilka razy na spokojnie. Czasem pędzi z materiałem, ale jak ktoś pragnie przygotować się do matury z matematyki rozszerzonej w mniej niż rok to polecam :)

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2020

Z lekcji dużo się uczę. Każde pojęcie którego nie rozumiem jest dokładnie tłumaczone do skutku. Nie ma problemu z zmienieniem terminu lekcji, gdy aktualny nie pasuje lub potrzeba częstszych lekcji. Ogólnie polecam.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2020

Lekcje prowadzone są rzetelnie i szczegółowo. Jakub dopasowuje zajęcia do poziomu ucznia i wszystkie informacje przekazuje w sposób prosty i zrozumiały. Ze wszystkich nauczycieli jakich miałam, Jakub najlepiej mnie przygotowywał do egzaminów z matematyki. :)

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2020

Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, Pan Jakub ma ludzkie podejście do ucznia, dzięki czemu chce się przychodzić na lekcje. Zagadnienia są dokładnie i klarownie wytłumaczone, dzięki korepetycjom czuję się dobrze przygotowana do rozszerzonej matury z matematyki. Polecam!!

avatar
Alek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
28 maja 2020

Zajęcia mi się podobają, ale trzeba dużo pisać. Dużo rozmawiamy po angielsku
i zaczyna mi ten język układać. Pan Kuba przygotowuje ćwiczenia obrazkowe
które mi się podobają. Gdyby nie było tyle pracy domowej dałbym 5/5.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2020

Polecam zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez Jakuba. Jakub jest zawsze dobrze przygotowany do zajęć i dostarcza materiały niezbędne do nauki. Zajęcia są prowadzone w przyjaznej atmosferze i na poziomie dostosowanym do słuchacza. Wprowadza atmosferę dzięki której, podczas prowadzonych konwersacji, czuję się bardzo swobodnie, nie krępuję się mówić w języku angielskim. Stosowanie się do rad Jakuba, odrabianie zleconych prac domowych oraz odrobina systematyczności skutkują ogromnymi postępami. Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą poprawić swoją znajomość języka angielskiego lub pozbyć się bariery językowej.

avatar
Tymoteusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2020

Chodziłem razem z Siostrą, zrobiłem spory postęp z matematyki, bardzo polecam.

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2020

Serdecznie polecam lekcje z Panem Jakubem . Wytłumaczył mi wszystko , tak żebym zrozumiała . Moje oceny z matematyki znacząco się polepszyły :)

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2020

Mr Jakub helps me with my English tests. He does everything what my school teacher should do. We practise the most important phrases and vocabulary from everyday life. Together with my brother we are very happy with our progress.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2020

Serdecznie polecam zajęcia z Kubą. Świetnie potrafi wytłumaczyć zawiłości gramatyki języka angielskiego. Lekcje są prowadzone w przyjaznej, koleżeńskiej atmosferze, co zdecydowanie ułatwia naukę, zwłaszcza jeżeli chodzi o pracę nad mówieniem. Kuba jest zawsze przygotowany do zajęć i dysponuje licznymi materiałami. Lekcje godne polecenia, szczególnie osobom z barierą mówienia.

avatar
Honorata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2020

I deeply recommend Jacob as a teacher. He is always prepared for classes and highly professional (and not bore!). Furthermore he is funny and truly interested in another human being. You can do much progress with him.

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2020

Pl:
Lekcje z Jakubem są niezwykle pomocne. Dzięki nim, jesteśmy w stanie zrozumieć tajniki angielskiej gramatyki, oraz jak perfekcyjnie wymawiać zdania w języku angielskim. Atmosfera na lekcji jest bardzo przyjemna. Lekcja nie przypomina tej typowej, w szkole wygląda raczej jak rozmowa z Twoim dobrym przyjacielem. Mimo to (a może właśnie dzięki temu) po skończonych zajęciach jesteś pewien, że materiał został opracowany znacznie lepiej niż zakłada norma
Eng:
Lessons with Jakub are very helpfull. Thanks to them we can understand secrets of gramatic and learn how to pronounce sentences in english very well. The atmosphere on the lesson is very pleasant. The lesson doesn't look like a typical engish lesson at school, rather like a conversation with your good friend. Despite this (or maby thanks to this) after the lesson you're sure, that all the material was realised better than it should be.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2020

Od podstawówki mam problemy z matematyka a po 3 spotkaniu z Kubą zaczęły wpadać 5 serdecznie polecam

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2019

Bardzo polecam zajęcia z Jakubem, miła atmosfera, dobry sposób nauczania oraz szybko widoczne efekty! :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2019

Razem z koleżanką z klasy chodzimy na korepetycje do Kuby, obydwie przygotowujemy się do matury. Polecamy zajęcia, bo zawsze panuje na nich przyjemna i bezstresowa atmosfera. Jednocześnie Kuba jest zawsze przygotowany i każda lekcja jest ciekawa. Pięć gwiazdek !!!

avatar
Vici
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2019

Nice atmosphere, pleasant and kind person. He is helpfull because he helps me in my British Council homework.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2019

I have been attending to Mr Jakub English lessons for 2 years now, and mosty we have concertrated on the techical aspects of the language (since I struggled with them the most). In my and my mothers' eyes I have improved vastly. First of all before we started classes I had a decent understanding of english language, however my knowlage wasn't structured and I wasn't consious of what and why a particular structure should had been used. Now, not only I speak English with ease but also am able to explain the grammar behind it. I can also add that on Mr Jakub lessons there is a good atmosphere, we can talk about anything. In summary learning with Mr Jakub can help you improve your English no matter what level you are and sometimes It can be fun too. I definitely recommend his lessons. If you have any problems with English, he can surely solve them.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2019

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji!
Polecam :)

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2019

Lekcje z Jakubem w moim przypadku w zasadzie są jak spotkanie z dobrym znajomym, z którym rozmawiam po angielsku i który koryguje na bieżąco moje błędy językowe. Formuła zajęć, którą sobie wypracowaliśmy odpowiada mi w 100%, aczkolwiek pozostali uczniowie mogą wybrać inną, gdyż Kuba przygotowany jest do zajęć zarówno pod kątem merytorycznym (teoretyczna i praktyczna wiedza), jak i w zakresie materiałów do nauki.

Gorąco polecam jego lekcje!

A poza tym ma dwa przezabawne koty, więc ci, którzy umawiają się na lekcje u siebie bądź przez skype'a mogą tylko żałować, że ich nie poznali :)

avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2019

TO JEST TO ! Od kilku miesięcy pobieram lekcje u P.Jakuba i jest dla mnie miłym momentem, że czuję potrzebę napisania kilku słów komentarza, bo jest :
- młody, komunikatywny, z udzielającym się zapałem
- ciekawie prowadzi lekcje, dostosowując tło do rozmowy i ćwiczeń zależnie
od zainteresowań ucznia
- potrafi zmobilizować do nauki i wyzwolić kreatywność
- uwalnia od " lęku " przed swobodnym wypowiadaniem się w języku
angielskim i cierpliwie koryguje błędy
- zauważa postępy co dodatkowo aktywizuje chęć do dalszej nauki
- dysponuje ciekawymi materiałami pomocniczymi, znacznie ułatwiającymi
naukę języka
Jednym słowem warto " postawić " na właśnie tego Lektora !

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2019

Od kwietnia przychodzę do Jakuba podszlifować swój angielski. Jestem bardzo zadowolony - zawsze jest przygotowany, a na rozgrzewkę rzuci lekkim tematem. Poznałem wiele pożytecznych słów i zwrotów. Polecam wszystkim niezależnie od poziomu znajomości języka angielskiego.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2019

Jakub od jakieś czasu pomaga spełnić mi moje marzenie: swobodne rozmawianie w języku angielskim. Z lekcji na lekcje czuję się coraz bardziej pewny w mówieniu. Jakub dysponuje dużą ilością materiałów i ciekawych pomysłów na lekcje. Na zajęciach panuje swobodna i luźna atmosfera. Jestem bardzo zadowolony z wyboru tego nauczyciela. Zdecydowanie polecam !!!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2019

Mając porównanie z innymi korepetytora jestem bardzo zadowolony i widzę efekty.

Pozdrawiam
Paweł

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2019

Zdecydowanie polecam Jakuba jako nauczyciela języka angielskiego. Jestem uczniem Jakuba od 4 miesięcy. Przyszedłem z totalną blokadą językową.

Dzisiaj po tak krótkim okresie nauki jestem w stanie porozmawiać na wiele tematów - widzę swój bardzo duży progres. Przede wszystkim jest to osoba, która motywuje do nauki, dostosowując poziom zajęć do ucznia, sukcesywnie podnosząc go wraz z rozwojem. Cechuje go duża cierpliwość, a na zajęciach jest bardzo miła atmosfera.

Mam 27 lat i ze swojej perspektywy uważam, że jest to bardzo dobry nauczyciel zarówno dla uczniów jak i osób pracujących.

Każdemu, kto chce nauczyć się języka angielskiego gorąco polecam Jakuba!

avatar
Kuba R.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2019

Polecam Kubę w 100%. Jest świetnym korepetytorem, a przy tym mega sympatycznym człowiekiem. Konwersacje mam od 3 miesięcy, z których jestem bardzo zadowolony. Zajęcia przebiegają zawsze w miłej i bezstresowej atmosferze. Zagadnienia gramatyczne wyjaśnia na bieżąco podczas rozmowy nie dekoncentrując przy tym ucznia. Dzięki Kubie osiągam swój cel i nie boje się mówić po angielsku 

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Zajęcia z j. angielskiego w sympatycznej atmosferze i dostosowane do potrzeb. Już po kilku lekcjach widać postępy w posługiwaniu się językiem.

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Wreszcie znalazłam nauczyciela, który sprostał moim wygórowanym oczekiwaniom! Nie dość, że widzę progres w swojej znajomosci języka, to jeszcze spędzam miło czas w bezstresowej atmosferze. Z wielką chęcią chodzę na lekcje, bo wiem, że nie marnuje na nich czasu tylko w stu procentach go wykorzystuje! Lekcje warte każdej kwoty!

avatar
Jowa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2019

Kuba to tutor na 5 stars. Świetne podejście, incredible humor, zawsze prepared do zajec. Polecam! Z angielskiego recommend
I co ważne value for money

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2019

Zanim trafiłem do Kuby, miałem 5-ciu nauczycieli języka angielskiego. Jednak żaden z nich nie potrafił stworzyć atmosfery do nauki, jaką stwarza Kuba. Genialne podejście do nauczania (zwłaszcza dla osób, którym zależy na sprawnym mówieniu po angielsku). POLECAM!!!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2019

Dzięki lekcją angielskiego widzę znaczną poprawę w mówieniu jak i pisaniu. Lekcje są dostosowywane do osoby i potrzeb. Kuba jest osobą bardzo cierpliwa i wyrozumiałą, tłumaczy wszysyko do momentu aż zrozumiem. Jestem bardzo zadowolona i polecam.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2019

Nie znam nikogo. kto by podchodził z taka pasja do nauczania jak Jakub. Już po paru lekcjach nabrałam pewności siebie w mówieniu po angielsku. Na lekcjach panuje sympatyczna atmosfera. Jestem bardzo zadowolona z moich postępów w nauce. Polecam

avatar
Afrodyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2019

Jakub pomógł mi zmierzyć się z gramatyka. Od teraz nie stanowi ona dla mnie problemu. Na dodatek zawsze można liczyć na dobrą herbatkę.

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2019

Lekcje są prowadzone w bardzo luźnej i sympatycznej atmosferze dlatego polecam Kubę szczególnie osobom bojącym się „j.angielskiego” i korepetytorów ;) !

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2019

Polecam! Z Kubą odbyłem próbną rozmowę kwalifykacyjną w języku angielskim i bardzo mi pomógł poczuć się pewnie, trafnie przewidując możliwe pytania i poprawiając drobne błędy. Dzięki jego wsparciu dostałem wymarzoną pracę, co jest chyba najlepszą rekomendacją.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2019

Bardzo polecam Korepetycje z Panem Kuba. Jest świetnym nauczycielem i przemiłym człowiekiem. Ma dobre podejście do dzieci, dzięki niemu moja córka, która nieznosi się uczyć a już najbardziej matematyki zaczęła odkrywać fajne rzeczy w nauce. Dziękujemy bardzo za ten rok i już zapisujemy się na następny! :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2019

100 % Polecam - bardzo profesjonalny nauczyciel, cierpliwy, solidny, punktualny,
Skuteczna nauka języka angielskiego i matematyki. Postępy już po kilku spotkaniach.
Świetna współpraca.

avatar
Antoni
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2019

Bardzo dobry nauczyciel. Polecam

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2019

Kuba to świetny nauczyciel, zawsze doskonale przygotowany do zajęć. Bardzo dobrze potrafi dobrać materiały do poziomu ucznia i jednocześnie jest wymagający co stanowi świetną motywacją do dalszej pracy. Już po kilku lekcjach widziałem zdecydowany wzrost pewności siebie podczas mówienia po angielsku. Kuba potrafi stworzyć odpowiednią atmosferę zajęć, co sprawia, że nauka staję się przyjemnością. Dodatkowo jest osobą bardzo komunikatywną co jest szczególnie istotne podczas konwersacji. Zdecydowanie polecam - najlepszy nauczyciel angielskiego z jakim miałem do tej pory okazję pracować.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2019

Pan Kuba przygotowywał mnie do egazminu ósmoklasisty i nie miałam żadnego problemu w napisaniu testu

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2019

Wysoki poziom korepetycji a przede wszystkim zauważalne postępy. Miła atmosfera oraz elastyczność terminów. Szczególnie polecam korepetycje z języka angielskiego.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2019

Szczerze polecam korepetycje angielskiego. Jakub jest zawsze przygotowany, cierpliwy, wyrozumiały i profesjonalny. Materiał jest przygotowywany indywidualnie wg wymagań ucznia, a ich ciekawych rozmów o życiu w języku angielskim tez nie brakuje ;)

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2019

Świetnie naucza i pomaga w zrozumieniu tematu. Dzięki niemu znacznie poprawiłem ocenę z matematyki.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2019

Bardzo dobre korepetycje, czuję się spokojna przed maturą.

avatar
Lidka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2019

jestem bardzo zadowolona POLECAM BARDZO SERDECZNIE!!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2019

BARDZO CIERPLIWY PAN,
byłam głąbem z matmy, a po jednej lekcji zaczęłam powoli rozumieć.
JESTEM ZADOWOLONA I POLECAM!!!!!

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2019

Zostałem bardzo dobrze przygotowany do egzaminu, nauka z Jakubem to czysta przyjemność, na zajęciach panuje miła atmosfera. Z zajęć wyniosłem naprawdę dużó, polecam.

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2019

Jakub jest nauczycielem wymagającym i stanowczym, dzięki czemu można szybko robić postępy. Wyróżnia się na pewno indywidualnym podejściem do każdego. Na lekcjach panuje miła i luźna atmosfera. Szczerze polecam.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2019

Świetny nauczyciel, dzięki któremu przelałam barierę językowa. Lekcje z Jakubem to czysta przyjemność!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2019

Dzięki Jakubowi zrobiłem duże postępy w matematyce zawsze jest przygotowany do lekcji i świetnie się można dogadać bardzo mocno polecam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2019

Pan Jakub świetnie uczy Angielskiego i bardzo pomógł mi z lekcjami. Uczyłem się w szkole językowej, ale tam płaciłem za dużo i za mało się uczyłem. Nie było również klas na moim poziomie. Teraz Pan Jakub pomaga mi w tym czego nie umiem, czyli gramatyce. Polecam :)

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2019

Doskonale uczy mnie matematyki dzięki niemu zdałem w końcu 1 klasę

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2019

Kuba to bardzo sympatyczny nauczyciel. Na kazda lekcje ma przygotowane materialy, pomaga w nauce plynnego mowienia po angielsku. Polecam!

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2019

Wybitny korepetytor. Usługi na najwyższym światowym poziomie. Poczucie humoru i charzyma Georga Clooneya, wiedza i inteligencja Stephena Hawkinga. W godzinę nauczył na ważny sprawdzian z obszernego materiału, praktycznie od zera. Po doświadczeniu z dziesiątkami korepetytorów, tego mogę polecić najbardziej. Korzystajcie z jego usług i wysyłajcie tu swoje dzieci. Ja też będę. Polecam!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
8 stycznia 2019

Hmm.... a ja nawet nie otrzymałam odpowiedzi na zapytanie w sprawie lekcji.

Jakub Schneiderman

Pani Dorotko,
Bardzo dziękuję za Pani opinię. O ile numer telefonu 602114140 należy do Pani, pozwoli Pani, że odniosę się do wiadomości otrzymanej przez Panią dziś rano.
Zaproponowała Pani cenę niższą niż podana przezemnie cena w ogłoszeniu. Prosze mi wyjaśnić jedną kwestię, bo obawiam się, że nie jestem jej w stanie zrozumieć. Czy idąc do dentysty czy do okulisty, też Pani proponuje cenę? A jeśli nie odpowiedzą na Pani "ofertę" - również fatyguje się Pani w środku nocy by wyrazić swoją opinię?
Pozdrawiam i życzę spokojnej nocy.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2019

Korepetycje na bardzo dobrym poziomie, zaś Kuba jest zawsze przygotowany do zajęć, które prowadzi w miłej oraz luźnej atmosferze. Korepetycje dostosowuje odpowiednio do wymagań i poziomu. Osoba naprawdę godna polecenia!

avatar
aleks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2018

korepetycje bardzo przyjemne, na luzie, zawsze sa przygotowane jakies materialy, polecam.

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2018

Lessons with Jackob are nice. When he tought me to my test i got a five.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2018

Lekcje odbywają się w przyjemnej atmosferze. Kuba ma indywidualne podejście do ucznia i ma zawsze ze sobą materiały, które potrafią zainteresować. Polecam tego korepetytora.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2018

Miła atmosfera z solidnym nauczycielem daje efekty w postaci przełamania bariery mówienia po angielsku. Ze swojej perspektywy, wiecznie początkującego polecam bardzo zajęcia z Kubą.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2018

Najlepszy korepetytora z jakim miałam przyjemność do tej pory mieć zajęcia. Zawsze przygotowany do lekcji, zorganizowana, posiada własne materiały, którymi chętnie się dzieli. Ja jak najbardziej polecam!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2018

Pan Jakub wytłumaczył i nauczył mnie matematyki. Teraz zamiast dwójek i jedynek dostaje czwórki i piątki. Dziękuję :) !

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2018

Do tej pory najlepszy korepetytor z jakim miałem przyjemność współpracować. Mega podejście do ucznia, przyjazna atmosfera i bardzo dobra herbatka :). Polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2018

Jakub podchodzi do zajęć bardzo profesjonalnie co powoduję dużą motywację i chęć poszerzania wiedzy u ucznia. Z czystym sumieniem mogę polecić tego nauczyciela.

P.S. Można liczyć na herbatkę z miodkiem.

avatar
Lilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2018

Zajęcia z Panem Jakubem są prowadzone w przyjaznej atmosferze.Jest zawsze bardzo dobrze przygotowany i cierpliwy
Polecam serdecznie :))

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2018

Profesjonalnie, ciekawie i skutecznie. Polecam naukę z Jakubem każdemu.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2018

Konwersacje z Kubą to czysta przyjemność! Jest wyrozumiały, cierpliwy i bardzo doborze przygotowany merytorycznie.
Korepetycje przebiegają zawsze w miłej atmosferze. Dzięki za opinie, bo dzięki nim trafiłam na profesjonalistę, który bardzo pomaga mi otworzyć się na mówienie w języku angielskim. Polecam! :)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2018

Z przyjemnościa moge polecić tego Nauczyciela, mimo młodego wieku jest osoba bardzo obowiązkową, zawsze przygotowaną do lekcji, dodatkowo co nie jest oczywiste tematy lekcji przygotowyywuje pod zainteresowania ucznia, co czyni lekcje dużo łatwiejsze. Łatwiej się rozmawia o własnych pasjach. Dostosowuje materiał i zadania domowe do umiejętności i możliwości czasowych ucznia. Bardzo elastyczny w wyznaczniau czasu zajęć. Jest osobą bardzo punktualną.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2018

Osoba godna polecenia. Już po kilku zajęciach zauważyłem znaczący progres. Korepetytor bardzo miły i zawsze przygotowany do zajęć.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2018

Bardzo dobry, kompetentny nauczyciel. Nie przekłada i nie odwołuje zajęć. Dostosowuje tematykę do potrzeb i zainteresowań ucznia. Zawsze dobrze przygotowany i pozytywnie nastawiony. Polecam

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2018

Fantastyczny, profesjonalny nauczyciel języka angielskiego! Mam 18 lat i jestem zaskoczona w jak miły, przyjazny ale przede wszystkim merytoryczny i skuteczny sposób przygotował mnie do rozszerzonej matury pisemnej i ustnej z angielskiego. Pan Kuba zna się na rzeczy i z pewnością będę kontynuować z nim lekcje po maturze! POLECAM SERDECZNIE!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2018

Nie spotkałam się do tej pory z tak dobrym nauczycielem języka angielskiego!
Kuba podchodzi do nauki bardzo profesjonalnie, zawsze jest przygotowany - ale potrafi połączyć to z wprowadzaniem luźnej atmosfery - i tak lekcje z nim to czysta przyjemność, przynosząca świetne efekty.
Dodał mi pewności siebie w używaniu języka angielskiego na co dzień - zdecydowanie polecam.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2018

Pan Jakub w sposób fachowy i profesjonalny prowadzi zajęcia, stawia nacisk na poprawną wymowę i odpowiednie słownictwo. Jest zaangażowany i pomocny. Polecam!

avatar
Daga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2018

Bardzo Polecam! Profesjonalista w 100 procentach:)

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2018

Profesjonalne i ciekawie prowadzone lekcje. Zawsze dostępny i punktualny.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2018

Polecam lekcje z Kubą. Jest wybornym nauczycielem! Potrafi dostosować się do każdej osoby. Jest wyrozumiały, cierpliwy, elastyczny i ma ciekawe poczucie humoru. Angielski biznesowy ma w małym palcu. Spotkania z Kubą przebiegają w luźnej i swobodnej atmosferze, co znacząco wpływa na szybszą i efektywną naukę. Jest pozytywnie nastawiony do wszystkiego. Lubi ludzi a nauka innych sprawia mu frajdę.

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2018

Pełen profesjonalizm i miła atmosfera polecam:)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2018

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji z języka angielskiego, Pan Jakub podchodzi indywidualnie i profesjonalnie do zajęć. Zawsze jest przygotowany i pełen energii do nauczania. Dba o poprawne wymawianie zdań.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2018

Korepetycje na bardzo wysokim poziomie, prowadzone w miłej atomsferze. Podejście indywudalne, zawsze Pan Jakub jest przygotowany do zajęć. Polecam serdecznie dla każdego

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.