Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Pruszków
Piastów
Ożarów Mazowiecki
Warszawa
Milanówek
Komorów

Jakub

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Jakub

O mnie

Student i pasjonat psychologii. Lubię słuchać ludzi i interesuje się ich pasjami. Lubię inspirować i być inspirowanym. Lubię książki, poszerzające moją wiedzę o świecie. A jeszcze lepiej, jak tę wiedzę przekazuje mi człowiek.Uważam, że błędy popełnia każdy z nas. Np. w mówieniu po angielsku. Zachęcam do popełniania błędów. Im więcej błędów razem wyłapiemy, tym pewniej i lepiej będziesz mówił/mówiła samodzielnie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
07.2012
Certificate of Attendance at Upper Intermediate B2 level in UIC London Greenwich
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2018

Pan Kuba udziela lekcji od pół roku mojej córce, która jest dyslektykiem. Jestem bardzo zadowolona z efektów ich wspólnej pracy: poprawiły się oceny, lekcje prowadzone są w miłej i niestresującej atmosferze . Córka chętnie bierze udział w korepetycjach. Pan Kuba jest cierpliwym, pogodnym i zaangażowanym nauczycielem. Sumienny i punktualny. Gorąco polecam tego korepetytora.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2017

Polecam zajęcia z Panem Kubą. Świetne podejście do ucznia, ja i moja córka byłyśmy bardzo zadowolone z efektów.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.