Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć! Jestem Kuba, zajmuję się profesjonalnym nauczaniem programowania dla osób w każdym wieku. Zapraszam do zapoznania się z moim ogłoszeniem :)

Pomagam osobom zarówno początkującym, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w programowaniu jak i osobom posiadający już jakąś wiedzę w tym zakresie. 

Języki programowania których nauczam: 

- HTML5,

- CSS3,

- Java Script 

oraz framework Java Scriptowy - REACT 

Właśnie to tym frameworkiem czyli biblioteką Java Scriptową jaką jest React chciałbym Cię zarazić :) Niesie ona za sobą niesamowite możliwości, które później zaowocują w Twojej karierze programisty. 

Parę słów o mnie: Pracuję jako Senior React Developer, skończyłem studia informatyczne na Politechnice oraz uwielbiam edukować ludzi. 

Nauczanie to moja pasja, staram się przekazać każdemu wiedzę w przystępny sposób tak żeby był zadowolony z efektów, które w krótkim czasie zobaczy. 

Preferuję nauczanie na podstawie praktycznych projektów, które później kiedy je razem dopracujemy będziesz mógł wrzucić na swojego Githuba i rozpocząć szukanie swojej pierwszej pracy w IT. :D 

Przejdziemy przez wszystkie zagadnienia teoretyczne oraz przetestujemy je w praktyce tak żeby wszystko było jasne i klarowne. 

Już na studiach sworzyłem projekt ‘Taki mały, a programuje’, który zrzeszał młodzież poniżej 18 roku życia (mediana około 14-15 lat) ,których od zera uczyłem programować i którzy to po ukończeniu technikum znaleźli swoją pierwszą pracę w IT. Uczę również dzieci w przedziale od 8-14 lat, staram się dokładnie w zabawny sposób przekonać ich do programowania i zarazić ich od najmłodszych lat. 

Podsumowując, serdecznie zapraszam na zajęcia ze mną, prowadzone są one Online przez skype i specjalny program, który umożliwia mi pracę zdalnie na waszym sprzęcie(laptop, Pc). 

Godziny oraz dni są do ustalenia, proszę śmiało dzwonić oraz pisać! 

Pozdrawiam serdecznie :) 

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2016
Politechnika Krakowska
Inżynier
Informatyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2020

Polecam! Zajęcia prowadzone od podstaw aż po zaawansowane techniki programowania. Wszystko oparte o aktualne trendy, więc nie ma mowy o złych nawykach.
Pozdrawiam Marek.

avatar
Jadwiga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2020

Polecam. Zajęcia super prowadzone, wszystko klarowne, zrozumiałe i świetnie wytłumaczone na praktycznych przykładach.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2020

Polecam w 100%!!! Od dłuższego czasu współpracuję z Kubą i dzięki niemu udało mi się zdobyć swoją pierwszą pracę jako programista.
Kuba jest zawsze świetnie przygotowany, uczy przede wszystkim aktualnych trendów i tłumaczy każde zagadnienie aż do uzyskania pełnego zrozumienia.
Jeszcze raz polecam :)

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2020

Polecam. Kuba pomimo napietego grafiku z innymi uczniami zawsze jest na czas i spokojnie tlumaczy. Nie ma problemu z cofnieciem sie i tlumaczeniem, az do skutku.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.