Bruno Bricardi

Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Online
Warszawa
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Radom
Płock
Siedlce
Ostrołęka

Bruno Bricardi

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Bruno Bricardi

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2000 - 07.2005
UAM
Magister
Studia Nauczycielskie oraz Studia Tlumaczeniowe
Kursy i szkolenia
.
Rozne szkolenia (okolo 1000 h) plus przeprowadzone szkolenia (okolo 100 h)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2021

Kluczem do sukcesu w nauce języka jest m.in. przełamanie barier, pobudzenie wyobraźni, odnalezienie najprostszej drogi by przekazać swoje myśli. Lekcje prowadzone są w ciekawy sposób, dużo przydatnej wiedzy. Nauczyciel jest osobą życzliwą, cierpliwą, nastawioną na to by w przystępny sposób przekazać wiedzę. Szkoda tracić czas, by zastanawiać się czy nasz poziom angielskiego jest wystarczająco dobry. Trzeba zacząć mówić, a metoda którą opanujesz podczas tych lekcji, jest jedną z najskuteczniejszych. Polecam.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2021

Nauczyciel bardzo ciekawie prowadzi lekcje. Tematy są zróżnicowane z nastawienie na cele językowe. Pomaga otworzyć się na mówienie prostą i najszybszą drogą. Polecam!

avatar
Eva
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2021

Bardzo skuteczne lekcje. Praktyczne nauczanie. Już się nie boję mówić. Jak nie znam słówka, to stosuję opis. Fantastyczne! Nauczyciel o wybitnych zdolnościach, pomysłowy, zawsze przygotowany, cierpliwy, dopasowany do moch potrzeb, skuteczny. Polecam dorosłym i dzieciom.

avatar
Grazyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2021

Super nauczyciel, program nauczania dostosowany do indywidualnych potrzeb wg umiejętności ,zainteresowań ,poziomu jak i wiedzy uczniów , wazne tez indywidualne podejście do ucznia .Polecam

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2021

Bardzo wartościowe lekcje, niespotykany sposób nauczania i widoczne efekty!!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2021

Nauka nastawiona na mówienie i porzucanie dotychczasowych barier. Polecam serdecznie

Bruno Bricardi

Peter, you are amazing learner! You break barriers like a professional kickboxer ;)

May the force be with you!
May the Grande Cambio (R) be with you!

A jak powiesz
Obroża?

Special thing for dog, for head, for neck!

Ogłowie?
Special thing for horse, for head!

Sokowirowka?
Special machine for fruit, to make juice!
Juice machine, juice maker, juicer!

You got it! Bullseye! Jackpot!
This is it! You are the champion!

avatar
Elzbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2021

Najlepsze lekcje angielskiego.Daja niesamowite efekty w mowieniu i rozumieniu.Zdjęcia sa prowadzone w motywujacej I kompetentnej atmosferze.Pan Bruno to kompetentny profesjonalista zaangazowany w kazda lekcje i moje postepy w nauce.Jestem nastawiona na dlugofalowy proces nauczania dzieki czemu ucze sie koncentracji,nowych form nauki , pewnosci siebie i radosci w zdobywaniu tak wartosciowych umiejetnosci bedac na emeryturze.Polecam wszystkim zajecia.Pelna satysfakcja.

Bruno Bricardi

Elzbieta, dear Ela, it's music to my ears! Thank you ever so much for your opinion! You're absolutely hungry for knowledge, hungry for more, every day and every week, you study your Fiszkoteka every day, even 3 hours every day!

This is insane, but you like it :)

No i masz zdumiewajace efekty.
Mowisz juz nie tylko slowa i zdania, ale budujesz cale wypowiedzi o podrozach, urodzinach, fotografii...

I just can't stop you, you're unstoppable!

Prosto i do celu, ciesze sie ze filozofia Grande Cambio (R) pomogla Tobie rozwinac skrzydla and now you can fly like a bird!

Jak nie pamietasz
UBEZPIECZENIE
To zawsze mozesz powiedziec
SPECIAL DOCUMENT FOR TRAVEL TO GET MONEY AFTER ACCIDENT
YES, YES, YES!

Wszystko mozesz powiedziec po swojemu i za chwile douczyc sie

INSURANCE

Good luck and take care!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2021

Polecam wszystkim zajęcia prowadzone zgodnie z filozofia GRANDE CAMBIO! Bruno jest nauczycielem pomysłowym, kreatywnym i wyrozumiałym. Uczy języka praktycznego, dopasowanego do potrzeb i zainteresowań ucznia. Bez stresu, presji i szkolnej atmosfery. Rozpoczynając korepetycje chciałam przede wszystkim pokonać barierę mówienia i odświeżyć swoją wiedzę, a dzięki zajęciom coraz łatwiej jest mi posługiwać się tym językiem. Polecam, bo warto :)

Bruno Bricardi

Karolina! Welcome here :) thank you very much for your opinion :) as they say Practice makes perfect! You are Perfect in so many ways :) you speak better English than 90% of the planet, ale i tak ciagle chcesz wiecej, zatem prosze bardzo: inquisitive, nuisance, capital punishment, terminal disease, plastic surgery...

dodatkowo pamietasz jak radzic sobie w opalach bo metoda Grande Cambio (R) zawsze podpowie Tobie jak zastapic czasownik, rzeczownik, lub przymiotnik, ktory akurat wyparowal z glowy...

np. Zamiast chudy, powiesz NOT FAT, zamiast tradycyjny, mozesz powiedziec NOT MODERN, zamiast zagraniczny mozesz powiedziec NOT LOCAL, NOT NATIONAL, NOT FROM OUR COUNTRY, nastepnie w drugiej kolejnosci douczyc sie FIT, TRADITIONAL, FOREIGN!

yes, Yes, YES!!! YOU can do it!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2021

Zdecydowanie polecam ! Jedna z najlepszych jak dotąd form nauki. Szukałam kursu, w którym zacznę mówić po angielsku pomimo, braków w słownictwie. Zależało mi na rozmowie w jak najprostszy sposób bez tworzenia długich rozbudowanych zdań. Jestem po kilku lekcjach i czuję, że tematów przybywa :) Nauka przebiega w pomysłowy sposób bez presji i w luźnej atmosferze. Nawet jak nie znam słowa to metoda Grande Cambio daje pomysły jak wybrnąć z najgorszej sytuacji :) Aplikacja Fiszkoteka - bardzo pomocne narzędzie do nauki - zawiera m.in. gotowe wyrażenia sytuacyjne.

Polecam Grande Cambio - wielki plus za innowacyjność na rynku.

Bruno Bricardi

Congratulations Kasia! You have the power and the willpower to move mountains :)

masz fantastic results and rezolutne pomysly for difficult situations. You're always ready for more, you are always hungry for more :)

you are a fantastic student, extraordinary person n you have better and better English all the time :)

remember Mow to co umiesz, nie mow tego czego nie umiesz!

English is easy! Make English easy!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.