Jakub Januszewski

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Włocławek

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 09.2012
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Licencjat
chemia
10.2012 - 06.2014
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Magister
chemia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Justynka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2018

polecam Pana Jakuba jako najlepszego korepetytora :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2018

Pan Jakub to pasjonata chemii i bardzo dobry nauczyciel. Nauka z kimś, kto nie mówi bez sensu regułek to czysta przyjemność. Moje zagrożenie po lekcjach z Panem Januszewskim zmieniło się na ocenę bardzo dobrą i pokochałam ten przedmiot. Polecam :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2017

Najlepszy korepetytor, jakiego mogłam mieć. Zawsze punktualny, nie trzyma się dokładnie ram czasowych 60-ciu minut, dokończy temat wyczerpująco. Daje multum materiałów, które są dobrym usystematyzowaniem wiedzy. Widać, że chemia to pasja, na przykład po porównaniach czy przykładach 'z życia wziętych'. Profesjonalny i dbający o ucznia, nie przychodzący tylko 'odbębnić' swoją pracę. Nie znając nawet podstaw, chemia stała się moim ulubionym przedmiotem. Polecam, 11/10!

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2017

Bardzo profesjonalny i miły korepetytor. Dzięki niemu moja córka z oceny miernej "poszybowała na ocenę dobrą i przestała bać się chemii. Ponadto niewiarygodnie punktualny!!!
E

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2017

Świetny korepetytor, otwarty przede wszystkim na indywidualne potrzeby ucznia. W profesjonalny sposób przygotowuje min. do konkursu kuratoryjnego z chemii. Przekazuje wiedzę w bardzo przystępny sposób, w spokojnej i miłej atmosferze.Udostępnia wszelkie pomocne materiały. Maksymalnie wykorzystuje czas i świetnie przygotowuje! Gwarancja b.dobrych wyników.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2016

Polecam , świetny korepetytor , potrafił w przystępny sposób przekazać mojemu synowi wiedzę ,której ten nie mógł zrozumieć w szkole. Efekt - ocena bardzo dobra z chemii na koniec gimnazjum.Bardzo dziękujemy Panie Jakubie:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.