Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Łódź (Bałuty +4)

Jakub

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Jakub

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2017

Pan Jakub w ciągu kilkunastu miesięcy przygotował syna do matury. Zaczynali z dramatycznie niskiego poziomu. Nie znamy jeszcze wyników matury pisemnej, ale ustna to 80 procent, chociaż syn nie należy do osób, ''którym język przychodzi łatw". Rewelacyjny nauczyciel, zacna osoba, wysoka kultura osobista, takt i delikatność. Polecam gorąco.

avatar
izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2015

Jestem bardzo zadowolona ze swojego Nauczyciela, dla mnie tydzień bez angielskiego Jego wydaniu to tydziń stracony.
Naprawdę polecam każdemu bez względu na stopień zaawansowania a przede wszystkim tym którzy zaczynają od początku tak jak to było w moim przypadku... są efekty :-)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2014

Genialny nauczyciel i wspaniały pedagog i super człowiek !!! Podchodzi indywidualnie do każdego ucznia i przede wszystkim dodaje wiary w swoje umiejętności. Niesamowicie motywuje. Nasza współpraca zaowocowała zdanym egzaminem :)) Nauka przebiegała w przemiłej atmosferze. Polecam każdemu, kto chciałby skutecznie opanować język. Na szczególną uwagę zasługują lekcje fonetyki, które niezaprzeczalnie ułatwiają rozumienie ze słuchu i przyswojenie brytyjskiego akcentu.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.