Jakub Cydejko

Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Online
Pruszcz Gdański
Gdańsk
Sopot
Juszkowo
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia30 - 35 / 60 min

Jakub Cydejko

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z chemii, pomogę w odrabianiu lekcji z zakresu szkoły podstawowej i liceum. Jestem absolwentem V LO w Gdańsku (biol-chem), studentem chemii na politechnice gdańskiej, a w wolnym czasie instruktorem narciarstwa. Chemia jest moją pasją co odzwierciedla się w moich konkursach oraz innych aktywnościach dodatkowych z nią związanych. Postaram się też przekonać że chemia jest ciekawą i przyjemną nauką.

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 20:00
Wtorek16:00 - 20:00
Środa15:00 - 20:00
Czwartek15:00 - 20:00
Piątek16:00 - 20:00
Sobota14:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.