Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Kraków (Stare Miasto)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Pozycjonowanie stron40 - 60 / 60 min

Jakub

Opis ogłoszenia

Oferuję swój czas dla każdego kto chciałby nauczyć się pozycjonować strony www w wyszukiwarce google.

Moje lekcję polegają na nauce optymalizacji witryny, dodaniu strony do google search console, podpięciu strony pod google analitics. Nabyciu umiejętności sprawdzania jakości i użyteczności słów kluczowych i wiele więcej.

Zazwyczaj strony, który pozycjonuję w 2-3 miesiące do roku czasu są w pierwszej 10 w wyszukiwarce google na dane słowo kluczowe. ( Wyniki te nie uwzględniają geolokalizacji); ustawienie na kraj: Polska. ( Dzięki temu wyniki nie są zakłamane).

Nie stosuje zakazanych metod. Nie buduje stron "z zapleczem".

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
( Poświęcam czas osobą, które konkretnie potrzebują posiąść daną umiejętność i są w stanie poświęci po danej lekcji chwilę czasu, aby powtórzy przerabiany materiał samodzielnie w domu).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.