Jakub Kacper Nguyen

Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Online
Warszawa (Śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

OSTATNIE WOLNE TERMINY W CENIE 90 ZŁ/H
NIE CZEKAJ, UMÓW SIĘ!
Zadzwoń lub napisz SMS-a: 506 206 771

Ciao, Licealiści i Uczniowie szkoły podstawowej!
Zapraszam do wspólnej nauki:
-matura
-sprawdziany, kartkówki
-regularne lekcje

Masz trudności z zapamiętywaniem słownictwa?
Gramatyka nie wchodzi Ci do głowy?
Chcesz być w stanie konwersować z Włochami już po 3 miesiącach?
Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedź brzmi „tak”: dobrze trafiłeś!  

MOJE PODEJŚCIE
Uwielbiam włoski, jak spaghetti mojej Mamy! O tym, jak bardzo czuję ten język niech świadczy fakt, że zaledwie po roku nauki maturę rozszerzoną zdałem na 96% . Teraz Tobie pomogę poznać i polubić jeden z najważniejszych języków Europy! Ze swojej strony oferuję 100% zaangażowania i przygotowania.

Indywidualnie dostosowuję poziom nauczania do każdego Ucznia. Na pierwszej lekcji porozmawiamy o Twoich słabych i mocnych stronach, określimy cele korepetycji. Uważam, że nie ma głupich pytań. Jeśli czegoś nie zrozumiesz, wytłumaczę do skutku, różnymi sposobami.

Chętnie pomogę każdemu Uczniowi w nauce języka włoskiego. Szczególnie zapraszam Licealistów, przygotowujących się do matury [podstawowej i rozszerzonej],  ale również innych pasjonatów języka włoskiego, takich jak ja :D

[ZAPEWNIAM JAKOŚCIOWE MATERIAŁY DO NAUKI]
Cenię materiały, które nie marnują czasu i pomagają Uczniom w osiągnięciu najlepszych efektów. Wyróżnia mnie podejście do nauczania. Gramatyki uczę kontekstowo. Ze mną nie będziesz wkuwać suchych formułek, tylko zrozumiesz budowę zdań i wreszcie na dobre ją zapamiętasz. Na lekcjach będziemy korzystać z „polskiej biblii” do nauki włoskiego – podręcznika do gramatyki Stanisława Widłaka oraz z „Parla e Scrivi”, książki, która tłumaczy gramatykę w kontekście. 

Korepetycje prowadzę kompleksowo – nauczymy się gramatyki, mówienia, pisania, rozumienia ze słuchu i, oczywiście, słownictwa.

O MNIE
Ukończyłem lingwistykę stosowaną na UW. To renomowany kierunek, który zajmuje się akwizycją dwóch języków obcych – w obszarach kultury krajów posługujących się danymi językami oraz samą nauką języków na profesjonalnym poziomie. Aktualnie pracuję w firmie fotowoltaicznej, która działa między innymi na terenie Włoch. Kontakt z tym językiem mam więc na porządku dziennym. Studiowałem także matematykę na MIMUW, gdzie trafiają głównie olimpijczycy. Matematyka traktowana jest tutaj bardziej abstrakcyjnie i ambitnie niż na większości uczelni. Mam na koncie kilka wyróżnień w międzynarodowym konkursie Kangur. Zdobyłem tytuł laureata konkursu matematycznego Oxford oraz finalisty konkursu kuratoryjnego z matematyki. Jestem otwarty, życzliwy i cierpliwy. Chociaż muszę przyznać - czasem też mam swoje humorki :P Czerpię ogromną satysfakcję z postępów moich Uczniów. Z ich opiniami polecam zapoznać się poniżej!

Zapraszam też na naukę j. angielskiego i matematyki.

NASZE SPOTKANIA
Stacjonarnie w okolicach Złotych Tarasów na ul.Chmielnej lub online. W przypadku zajęć online będziemy korzystać m.in. z dokumentów Google, które umożliwiają na bieżąco poprawianie błędów pisanych. Korzystam też z tabletu i rysika, które znacznie ułatwiają wspólną pracę.   

CENA I CZAS TRWANIA KOREPETYCJI
Licealiści – 85 min./130 zł
Uczniowie szkoły podstawowej – 55 min./90 zł

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek20:00 - 20:00
Środa20:00 - 23:00
Czwartek
Piątek20:00 - 22:00
Sobota18:00 - 22:00
Niedziela18:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - 10.2022
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Lingwistyka Stosowana
10.2020 - 10.2022
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Matematyka
Kursy i szkolenia
06.2020
Kurs przygotowujący do CPE
07.2021
Praktyki tłumaczeniowe
Doświadczenie
03.2018 - 10.2018
MatPlaneta
01.2019 - 06.2022
Instytut Językowy Madelaine
01.2020 - 06.2022
Szkoła Akkademus

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 38
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
25 listopada 2023

Nie polecam, pisze opinie po bardzo długim czasie, ale po wielu doświadczeniach z różnymi korepetytoramo zdałam sobie sprawe, że zachowanie tego korepetytora wobec mnie było karygodne. Zaczełam studia na 1 roku w UK z bardzo niska samoocena i poczuciem, że nie jestem godna zeby mnie przyjeli, zaczełam korepetycje z Jakubem i zaznaczyłam na jakich czasach najbardziej mi zalezy na poczatek. Jakub tylko pogłebił moje poczucie niskiej wartosci, poprzez teksty typu ‘jak mozesz tego nie wiedziec.’ Chciałam sie wybronić i powiedziałam, że Anglicy też uzywaja jezyka i nie potrafia wytłumaczyc zasad jego działania, na co Jakub odpowiedzial ‘Ja jakos potrafie wytlumaczyc zasady polskiego.’ Ale po co w taki sposob zwracac sie do ucznia, pokazywac swoja wyzszosd i umniejszac, ze czegos nie potrafi? Nawet jak na 1 lekcji pokazywał mi jak mam udostepniać materiały na platformie do lekcji, to byłam zestresowana wielkim zdziwieniem Jakuba, że nie umiem wytłumaczyć działania czasów, dlatego na nastepnej lekcji zwyczajnie poprosiłam czy może mi powiedzieć wytłumaczyć jak udostepnic materiały jeszcze raz na co Jakub odparł z westchnieniem ‘przeciez juz ci tlumaczylem.’

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2023

Pan Jakub doskonale przygotował mojego syna do egzaminu ósmoklasisty i to w bardzo krótkim czasie. Zaangażowanie i uwaga skoncentrowana na uczniu, to podstawa jego pracy. Polecam.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2023

Bardzo polecam jeśli chodzi o matematykę! Przygotowywałam się z Jakubem do matury rozszerzonej w sumie tylko ok. 6 miesięcy (wcześniej nie miałam styczności z rozszerzeniem) i myślę, że poszło całkiem dobrze. Wszystko na zajęciach było jasno wytłumaczone, a atmosfera przyjemna. Nie było też problemów odnośnie ewentualnego przesuwania zajęć na inne terminy, co było dla mnie dosyć ważne. Naprawdę dobre korepetycje!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2022

Po kilku nieudanych doświadczeniach z nauką angielskiego online, syn w drugim semestrze 7 klasy, trafił na lekcje do pana Kuby. Zajęcia okazały się strzałem w dziesiątkę. Zależy nam na osiągnięciu poziomu pozwalającego na zdanie egzaminu do klasy dwujęzycznej / IB w liceum. Pierwsze efekty były widoczne już po kilku miesiącach. Syn, startujący z przeciętnego poziomu, w 7 klasie został laureatem Olimpusa, zdał egzamin Cambridge na poziomie B2 a w tym roku szkolnym ma za sobą pierwszy etap Olimpiady. Pan Kuba świetnie tłumaczy, motywuje i wzbudza zaufanie. Na tyle, że w tym roku szkolnym do lekcji angielskiego dołączyła matematyka:) Gorąco polecam, pan Kuba to doświadczony korepetytor z wymiernymi efektami.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2022

Mega fajna i luźna atmosfera, co bardzo pomaga kiedy nie po drodze Ci z matematyką :) Kuba dobrze tłumaczy, więc serdecznie polecam :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
28 października 2022

Nie polecam. Brak empatii ze strony nauczyciela. Tylko sie zniechęciłam do nauki po spotkaniu z Jakubem.

Jakub Kacper Nguyen

Dzięki za opinie. Bardzo mi przykro, że tak odebrałaś moje sugestie. Chciałem Ci pomóc i wytłumaczyć, że masz poważne braki w gramatyce i musimy najpierw je nadrobić zanim przejdziemy do realizacji celów jakie sobie postawiłaś.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2022

Serdecznie polecam Pana Jakuba! Profesjonalnie prowadzi zajęcia, w ciekawy sposób tłumaczy nowe zagadnienia językowe i ma dużo cierpliwości. Świetnie przygotował do rozszerzenia z włoskiego pomimo dużego zakresu materiału i dzięki jego pomocy miałam bardzo dobry wynik.

avatar
Stasiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Serdecznie polecam, kilka tygodni pracy i otrzymałem satysfakcjonujący mnie wynik. Świetne tłumaczenie jak i podejście do ucznia.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Dzięki kilku tygodniach pracy z Panem Jakubem znacznie poprawiłem swój wynik maturalny z matematyki. Pan Jakub jest cierpliwy i elastyczny z terminami. Polecam serdecznie; nawet na parę tygodni przed egzaminem:)

avatar
Gracjan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Pan Jakub to profesjonalista! Doskonałe przygotowanie do matury - czułem się zobligowany do robienia prac domowych co szybko przełożyło się na rezultaty. Ponadto dobra atmosfera na zajęciach gwarantowana. Szczerze polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Bardzo przystępny sposób tłumaczenia, pokazywanie fajniejszych i przyjemniejszych sposobów rozwiazywania zadań niż w szkole. Pracy domowej też nie jest tak dużo...

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2022

Pan Jakub w łopatologiczny sposób potrafi wytłumaczyć zawiłe i trudne matematyczne definicje, tak że ich zrozumienie staje się błahostką. Choć trzeba też przyznać, że honorarium do najniższych nie należy.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2022

Dzięki Panu Jakubowi przestałam się bać matematyki. Pomógł mi ją zrozumieć i dzięki niemu zaliczyłam wszystkie egzaminy. Świetnie tłumaczy i naprawdę bardzo chciałabym mieć takiego nauczyciela w szkole.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2022

Opinia mojego syna: "jakby tak uczyli w szkole to bym nie potrzebował korepetycji!". Pan Jakub wyciągnął syna (1 kl LO) z podstawówkowych, popandemicznych zaległości. Syn poprawił oceny, nabrał pewności siebie i zmniejszyła mu się niechęć do matematyki. Pan Jakub jest bardzo kulturalny, sympatyczny.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2022

Pan Jakub świetnie się wywiązał z zadania. Właśnie dostałem pracę, do której był wymagany język angielski!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2021

Mieszkałem przez rok w Anglii, dzięki czemu nabrałem płynności w wypowiedzi. Czułem jednak, że wypowiadane przeze mnie zdania nie były w 100 procentach poprawne. Po powrocie postanowiłem popracować nad swoim angielskim i tak trafiłem do Pana Jakuba. Nauka nie przypominała tej znanej mi ze szkoły. Porównywaliśmy zdania i tłumaczyliśmy sobie czym się one tak właściwie różnią. To było naprawdę fajne! Myśle, że w końcu udało mi się ujarzmić te owiane złą sławą 12 czasów gramatycznych :D
Mieszkałem przez rok w Anglii, dzięki czemu nabrałem płynności w wypowiedzi. Czułem jednak, że wypowiadane przeze mnie zdania nie były w 100 procentach poprawne. Po powrocie postanowiłem popracować nad swoim angielskim i tak trafiłem do Pana Jakuba. Nauka nie przypominała tej znanej mi ze szkoły. Porównywaliśmy zdania i tłumaczyliśmy sobie czym się one tak właściwie różnią. To było naprawdę fajne! Myśle, że w końcu udało mi się ujarzmić te owiane złą sławą 12 czasów gramatycznych :D

Jakub Kacper Nguyen

Wow! Podwójna opinia. Nie wiedziałem, że aż tak się podobało :) Dziękuje!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2021

Pan Jakub ma bardzo dobre podejście do nauki, wszystko skrupulatnie tłumaczy. Mimo tak młodego wieku posiada ogromną wiedzę i kompetencje. Bardzo polecam

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2021

Pan Kuba przygotował córkę do egzaminu poprawkowego z matematyki, przerabiając z nią materiał w zasadzie od zera (1,5 h lekcje przez 3 dni w tygodniu i niespełna 3 miesiące). Córka jest typową humanistką - matematyki nie tylko nie lubiła, ale w zasadzie nie uczyła się jej w liceum, a na maturze oddała pustą kartkę. Efekty jej wakacyjnej pracy z panem Kubą przerosły najśmielsze oczekiwania. Liczyliśmy, że córce uda się zdać egzamin z minimalnym wynikiem, podczas gdy ona otrzymała właśnie świadectwo maturalne z wynikiem 73% z tego przedmiotu. To jest dla nas ogromne zaskoczenie. Uważamy, że Pan Kuba genialnie wywiązał się z zadania, nie tylko potrafił przekazać wiedzę matematyczną ale także - mimo swojego młodego wieku - zdał egzamin praktyczny z psychologii motywacyjnej. Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Kubę - jest to energetyczny nauczyciel z pasją, zorientowany na cel, niepoddający się przejściowym trudnościom, komunikatywny, cierpliwy i wytrwały. Panie Kubo - jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

Jakub Kacper Nguyen

Ogromnie się cieszę, że się udało! I to na jakim poziomie!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2021

Co prawda nie byłem uczniem Pana Jakuba, ale chodziliśmy razem do liceum. Razem przygotowaliśmy się do matury i obaj zdaliśmy ją śpiewająco. Dzięki Niemu dostałem się na wymarzone studia na PW MiNI. Zawse byłem pod wrażeniem Jego umiejętności matematycznych i językowych, i szczerze polecam zajęcia z Nim.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2021

Korepetycje u Kuby pomogły mi znacznie w tym roku, nie tylko miałem dużo lepsze oceny niż w poprzednich latach, ale faktycznie zacząłem rozumieć co się dzieje na lekcjach matematyki :D
Zdecydowanie polecam i dzięki za wszystko :)

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2021

Polecam, doświadczony i rzetelny korepetytor.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2021

Poszedłem na korki i bardzo polecam, nauczyciel treściwy i spokojnie wszystko tłumaczy.
Matematyka stała się dla mnie przyjemniejsza :)

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2021

Polecam serdecznie! Świetne przygotowanie!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2021

Pan Kuba przygotowywał mnie do matury w tym roku. Miałem duże zaległości, a w niecałe 4 miesiące zrobiliśmy olbrzymi postęp i mature napisałem bez problemu na bardzo przyzwoity wynik. Polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2021

Nie uczyłam się matematyki przez 2 lata, natomiast w 3 klasie zaświtało mi w głowie ze warto mieć wysoki wynik z matmy, dlatego zgłosiłam się do Jakuba i dzięki niemu zdobyłam 91% z matematyki. Otworzyło mi to wiele możliwości na studia

Jakub Kacper Nguyen

Brawo! Zasłużone procenty :)

avatar
Mati
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2021

Bardzo dobre zajęcia z matematyki, bo udało mi się zdać maturę! Załataliśmy wszystkie dziury po podstawówce. Bardzo się polepszyłem z matematyki przez te dwa lata wspólnej nauki.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2021

Do Kuby zgłosiłam się gdy na studiach pojawiła się rozszerzona matematyka. Wcześniej nie miałam z nią do czynienia na takim poziomie dlatego wszystkie zadania wyglądały na niewykonalne. Kuba jest cierpliwą osobą, która bez problemu może coś tłumaczyć na wiele sposobów, tak aby najtrudniejsze zadania stały się proste. Widać, że udzielanie korepetycji sprawia mu radość. Jest sympatyczną osobą, dzięki czemu atmosfera w trakcie spotkań jest bardzo miła.

Jakub Kacper Nguyen

Matematyka zdana, więc teraz tylko z górki na studiach :) Powodzenia!

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2021

Pan Kuba udziela mi korepetycji od około trzech miesięcy z angielskiego i muszę przyznać że jestem pod wielkim wrażeniem jego talentów pedagogicznych, z jednej strony potrafi bardzo przyzwoicie wyjaśnić reguły gramatyczne a z drugiej potrafi bardzo skutecznie wplątać mnie w luźną rozmowę i w trakcie jej trwania potrafi wydobyć wszelkie braki mojej angielszczyzny i na nich skupić uwagę w następnych lekcjach, naprawdę polecam!

Jakub Kacper Nguyen

Do tanga trzeba dwojga!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2021

Zajęcia z Jakubem zdecydowanie podniosły moje kompetencje w zakresie matematyki. Wcześniej nawet proste zadania sprawiały mi trudność, a podczas lekcji matematyki towarzyszył mi stres. Już na pierwszym spotkaniu uzyskałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, a problematyczne kwestie zostały wytłumaczone mi lepiej, niż mógłby zrobić to nauczyciel. Jakub jest przede wszystkim zafascynowany matematyką, przez co łatwiej jest przekazać mu wiedzę. Jeszcze niedawno sam był uczniem i dobrze wie, że z zajęć w szkole ciężko wynieść to, co naprawdę jest potrzebne do zrozumienia matematyki. Zdecydowanie polecam zajęcia. Z odpowiednim nauczycielem nawet humanista jest w stanie polubić matematykę.

Jakub Kacper Nguyen

Dziękuję ;)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2021

Lekcje bardzo przyjemne. Nauczyciel bardzo konkretny. Dążyliśmy do wyznaczonego przeze mnie poziomu i się udało! Zresztą nic dziwnego, gdyż od Pana Kuby dosłownie bije zamiłowanie do języka.

Jakub Kacper Nguyen

Super, że się udało!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2021

Jestem zadowolony z korepetycji z języka angielskiego z panem Jakubem, ponieważ zawsze przychodził przygotowany na zajęcia, zwracał szczególną uwagę na słownictwo i gramatykę na czym mi zależało. Dostosowywał program nauczania do moich możliwości jak i potrafił też pokazać mi, że jestem w stanie się nauczyć tylko brakuje mi wiary w siebie. Dziękuję i polecam!!

Jakub Kacper Nguyen

Cieszę się :)

avatar
Ewa Kocur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2021

Długo szukałam nauczyciela języka angielskiego, który prowadzi zajęcia posługując się jezykiem angielskim. Bardzo zależało mi na osłuchaniu się z językiem oraz na opanowaniu gramatyki. To wszystko dostałam na zajęciach z Kubą. Zajęcia łączyły w sobie konwersacje jak i wykład z gramatyki. Lekcje były ciekawe i dynamiczne, a jednocześnie pozostawiały uczniowi pole do popisu. Zawsze miałam czas by pomyśleć i przeanalizować nowy materiał. Świetny nauczyciel, który z pasją podchodzi do swojego zawodu. Pokazał mi jak zdać egzamin językowy w rok. W marcu udało mi się zdać egzamin CAE!

Jakub Kacper Nguyen

Brawo! Gratuluję zdania egzaminu!

avatar
Jolka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2021

Kuba, choć niewiele starszy ode mnie, posiada ogromną wiedzę. Ta wiedza jest dodatkowo dopełniona mnogością materiałów. Najbardziej mi się spodobało to, że Kuba miał działami posegregowane zadania maturalne, przez co przypominając sobie podstawowe zagadnienia z różnych działów, przygotowywałam się do matury. Kuba dostrzega nieoczywiste powiązania, które z sukcesem mi przekazał. Nauczył mnie bardzo ważnej umiejętności - logicznego podchodzenia do zadań - która wyzbyła we mnie strach przed zadaniami, których nigdy nie widziałam. Nie wierzyłam, że jest to możliwe, jednak zdawszy się na niego, wyszłam zadowolona z egzaminu maturalnego z matematyki. Całym sercem polecam zajęcia z nim!

Jakub Kacper Nguyen

Wow, dziękuję za komentarz :D

avatar
Anna Jadwiga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2021

Bardzo cierpliwy i bardzo kompetentny nauczyciel. Potrafił w kilku zdaniach wytłumaczyć kwestie, które wydawały mi się nie do ogarnięcia. Wielki plus za wytrzymałość i zaangażowanie.

Jakub Kacper Nguyen

Bardzo zdolna uczennica przede wszystkim, o ukrytym talencie :p

avatar
Kira
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2021

Kuba jest osobą, która potrafi wychwycić nieścisłości w tym, co mówi podręcznik i w tym, co mówi pani profesor. Zawsze dąży do tego, by znać wszystkie przypadki użycia danego słowa, wyrażenia czy konstrukcji gramatycznej.
Kuba jest straszny. Strasznie dobry z gramatyki :)

Jakub Kacper Nguyen

Staram się, żeby tak było :D

avatar
Stefan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2020

Świetny chlopak i świetne korepetycje. Współpraca płynna i z efektami :) polecam serdecznie.

Jakub Kacper Nguyen

Panie Stefanie! Miło mi czytać taką opinię!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2020

Profesjonalna nauka, z dobrze przygotowanym nauczycielem. Lekcje zarówno z języka angielskiego jak i z matematyki, są prowadzone bardzo rzetelnie. Polecam z całego serca :)

Jakub Kacper Nguyen

<3

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2020

Z czystym sumieniem polecam Pana Jakuba Dzięki niemu syn polubił język angielski i zaczął dostawać dobre oceny z tego przedmiotu Dodatkowo Pan Jakub udziela korepetycji z matematyki, co w przypadku mojego syna jest bardzo przydatne.

Jakub Kacper Nguyen

Dziękuję! Również mi się dobrze pracowało z Pani synem :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.