Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wrocław
Historia40 / 60 min

Jakub

Opis ogłoszenia

Student psychologii, który maturę rozszerzoną z historii napisał na 98% oferuje korepetycje.

Jeśli wkrótce masz egzamin i boisz się, że szkoła nie przygotuje Cię do niego wystarczająco lub po prostu potrzebujesz pomocy w nauce historii, polecam się. Sam mierzyłem się z tym przedmiotem przez cały okres edukacji, w związku z czym znam nie tylko podstawę programową, ale i realia egzaminacyjne. Poza tym jako student psychologii wiem, jak człowiek się uczy i staram się wykorzystać tę wiedzę w praktyce. Historię traktuję jak emocjonującą powieść i stawiam na to, aby uczeń zrozumiał, jak jedne wydarzenia wynikają z drugich.

Proponuję korepetycje na wszystkich etapach edukacji – zarówno uczniom szkoły podstawowej, jak i szkoły średniej na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Zajęcia online lub stacjonarnie na wrocławskich Popowicach. Stawka 40zł/h. Masz pytania? Pisz lub dzwoń: 506610132.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.