Jakub Chudzik

Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
 
Online
Wrocław
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka100 - 120 / 60 min

Jakub Chudzik

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii

Opis ogłoszenia

Witaj, Nazywam się Jakub i prowadzę zajęcia przygotowujące do matury z informatyki na poziomie rozszerzonym. Z przyjemnością chciałbym zaprosić Cię na kurs przygotowawczy do matury 2020. Jeżeli wiążesz swoją przyszłoszłość z IT i chcesz dostać się na wymarzoną uczelnie tak samo jak ja, to trafiłeś idealnie! 

Posiadam sprawdzony system nauki do matury, który świetnie sprawdził się w przypadku wszystkich moich uczniów. Dostosujemy plan pracy do twoich zajęć żebyś mógł jak najlepiej wykorzystać czas pozostały do matury i w kwietniu nie stresował się, że jeszcze czegoś nie przerobiłeś.

Zajęcia prowadzę w swobodnej atmosferze :) Lekcje są prowadzone on-line lub u ucznia po wcześniejszym domówieniu. Daję gwarancję satysfakcji! Jeżeli po pierwszych zajęciach uznasz, że współpraca Ci nie odpowiada to zwracam 100% twoich pieniędzy!

Skontaktuj się już teraz!
tel: 721 751 820
Skype: jakubchudzi78
mail: jakubchudzik02@gmail[kropka]com

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

Lekcje prowadzone w dobrej atmosterze. Pan Jakub świetnie tłumaczy. Pomógł mi się bardzo dobrze przygotować do matury z informatyki na poziomie rozszerzonym. Serdecznie polecam!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

Pan Jakub jest super komunikatywnym, kompetentnym i zaangażowanym korepetytorem. Bardzo pomógł mi w przygotowaniu do matury z informatyki, co pozwoliło mi na osiągnięcie jak najwyższego wyniku w bardzo krótkim czasie. Jestem niezmiernie zadowolony z usług świadczonych przez pana Jakuba. Przeogromnie polecam!

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

Polecam !!!
Pan Jakub, prowadzi zajęcia w sposób przystępny i zrozumiały. Pół roku temu zacząłem naukę do matury z informatyki na poziomie rozszerzonym. Z Jakubem daliśmy radę w tak krótkim czasie przerobić cały materiał. Zajęcia przebiegały w luźnej atmosferze i zawsze było miejsce na pytania dotyczące problemów itp.

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2020

Najlepszy!!!
Bardzo przyjemna atmosfera nauki, Pan Jakub wszystko bardzo dobrze tłumaczy.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2020

Zdalna rozmowa odrobienie kolokwium?
Dla tego pana to nie jest żaden problem
Polecam!!!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2020

Właśnie kończę kurs do matury rozszerzonej z informatyki z Panem Jakubem, pamiętam jak w styczniu nie wiedziałem z czego się uczyć, ani od czego zacząć. Kurs polecam wszystkim, nie wiem jakbym sobie poradził bez pomocy Pana Jakuba
Dziękuję bardzo !

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2020

Lekcje z Panem Jakubem są super! Jeszcze we wrześniu myślałam, że jestem w stanie przygotować
się sama jednak poziom informatyki w szkole był fatalny. Po 5 miesiącach lekcji nauczyłam się bardzo dużo
i teraz jestem spokojna o wynik mojej matury.
Polecam i pozdrawiam

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2020

Dzięki korepetycjom z Jakubem mam poczucie, że na maturze już nic nie może mnie zaskoczyć. Cały rok pracowałam według konkretnego planu- znaleźliśmy czas na potrzebne powtórki oraz na materiał, którego nie zdążyłam przerobić podczas lekcji informatyki w szkole. Strategie rozwiązywania zadań, których nauczył mnie Kuba, są bardzo pomocne, a przy tym proste. Sądzę, że nie mogłam trafić lepiej:)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2019

Kuba jest bardzo fajnym nauczycielem. Potrafi tłumaczyć zagadnienia z informatyki w prosty i przyjemny sposób. Dzięki niemu przestałam się już martwić o samo zdanie, a celuję w jak najlepszy wynik . Gorąco polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2019

Matematyka zawsze była moją piętą achillesową dzięki Jakubowi polubiłem ten przedmiot i uzyskalem 2. najlepszy wynik w szkole z Kangurka !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.