Jakub Chudzik

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
 
Online
Wrocław
Warszawa
Katowice
Kraków
Poznań
Gdańsk
Łódź
Szczecin
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka100 - 170 / 60 min

Jakub Chudzik

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/538 opinii

Opis ogłoszenia

Często słyszę opinie, że matura z informatyki jest bardzo trudna. To fakt- statystyki pokazują, że wielu maturzystów słabo radzi sobie z tym egzaminem.

W takim razie dlaczego moi uczniowie zawsze mają najlepsze wyniki, często w granicach 90%?

W wielu szkołach informatyka cały czas jest na bardzo niskim poziomie. Uczniowie zalewani są przestarzałą wiedzą albo taką, która nie ma nic wspólnego z egzaminem maturalnym. Sami nauczyciele w wielu przypadkach odsyłają do poradników w internecie z powodu braku kompetencji. Skutkiem są bardzo słabe wyniki z egzaminu maturalnego.

Przez lata nauczania stworzyłem wyjątkowo skuteczny program nauki do matury z informatyki . Skupia się on na bardzo dokładnym przerobieniu aktualnego materiału oraz wyeliminowaniu największych i najczęściej popełnianych przez maturzystów błędów. Został on opracowany z myślą o uczniach, którzy mają na głowie dodatkowo inne rozszerzenia. Wszystko według zasady „ Work smart not hard” ,szczególnie ważnej w informatyce!

Podczas pierwszych zajęć ocenię Twoje umiejętności i dobiorę najodpowiedniejszy dla Ciebie efektywny system nauki. Dostaniesz ode mnie szczegółowy, indywidualnie przygotowany plan opisujący nasze zajęcia miesiąc po miesiącu.

Co otrzymujesz w ramach kursu ze mną?

  • Profesjonalne wsparcie mentorskie . Oprócz naszych cotygodniowych zajęć, możesz się ze mną skontaktować w dowolnym momencie 7 dni w tygodniu!
  • Moje wieloletnie   doświadczenie jako korepetytor, ale także programista!
  • Pewność, że przy pilnym wykonywaniu zadań zdasz maturę bez problemu!
  • Miłą atmosferę sprzyjającą nauce!
  • Sprawdzone sposoby jak radzić sobie z czasem oraz emocjami podczas egzaminu maturalnego!
  • Aż w końcu.. Pomoc w wybraniu dla Ciebie najlepszych studiów . Moi uczniowie są studentami czołowych uczelni w Polsce . Znam ich programy nauczania, ale też podejście profesorów do studentów. Doradzę Ci najlepszy wybór!

Jeżeli nadal myślisz, że informatyka jest dla Ciebie za trudna albo nie masz talentu do tego przedmiotu, to z wielką chęcią pokaże Ci, że się mylisz!

Gwarantuję , że korepetycje spełnią Twoje oczekiwania i napisanie matury pozostanie jedynie formalnością w drodze do przyszłości w IT.

Oferuję również kompleksowe przygotowanie do Olimpiady informatycznej i Olimpiady Informatycznej Juniorów.

Nie czekaj na ostatnią chwilę, skontaktuj się już teraz!

W miarę możliwości proszę o kontakt telefoniczny, wiadomości przez e-korepetcyje czasami nie dochodzą.

tel: 721 751 820
mail: jakub[kropka]chudzik@itkorepetycje[kropk a]pl

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Jakub Chudzik
Przylaszczkowa 78
51-250 Wrocław
NIP: 8952218153

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2019 - 01.2023
Politechnika Wrocławska
Inżynier
Informatyka Stosowana
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 38
avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2024

Razem z panem Chudzikiem przygotowałem się do matury z informatyki tak, że nic nie było w stanie mnie zaskoczyć. Najbardziej podobało mi się świetne dostosowanie do ucznia. Nigdy nie czułem że tracę czas na coś, co już wiem - zawsze uzupełniałem luki w wiedzy i czułem po lekcji, że mam znacznie więcej metod do wykorzystania przy rozwiązywaniu problemów niż przed nią.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2023

Z pomocą Pana Chudzika udało mi się opanować cały materiał do matury w ciągu jednego roku, atmosfera na zajęciach świetna, ogólnie bardzo polecam!!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2023

Bardzo polecam, dzięki wspólnym lekcjom dowiedziałem się bardzo wiele oraz czuję, że wszedłem na wyższy poziom z zakresu informatyki.

avatar
Maksymilian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2023

Polecam bardzo skuteczny korepetytor. W klasie maturalnej zacząłem z nim zajęcia zaczynając praktycznie od zera i byłem w stanie napisac mature na poziom 70-80proc więc jestem mega zadowolony. Mimo takiej intensywności zajęcia były bardzo przyjemne i z chęcią na nie uczęszczałem.

avatar
Stasiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2023

Świetne korepetycje! Zostałem idealnie przygotowany do matury, którą napisałem lepiej niż na początku zakładałem. Polecam serdecznie!!

avatar
Maks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2023

Bardzo rzetelny korepetytor, dobrze tłumaczy i jak na ograniczony czas który mieliśmy (zgłosiłem się bardzo późno), to matura poszła świetnie. Dziękuję bardzo i polecam z całego serca ❤️

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2023

Z całego serca polecam wszystkim kursy u Pana Jakuba! Wszystko klarownie wyjaśnione, nawet te najtrudniejsze zagadnienia. Fantastyczne podejście i świetna atmosfera na zajęciach pozwoliły mi bardzo dobrze przygotować się do matury

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2023

Super korki, korepetytor wie co robi i jest bardzo skuteczny.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2022

Fantastyczny nauczyciel informatyki. Wspaniałe tłumaczy, jak rozwiązywać problemy informatyczne, związane z algorytmami programowania, jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Dzięki niemu zdałem rewelacyjnie z informatyki. Bardzo polecam Pana Jakuba.

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2022

Pan Jakub to ktoś więcej niż korepetytor - to osoba, która zaszczepiła we mnie (i na pewno nie tylko) niesamowitą pasję do tego przedmiotu. Tłumaczenia zadań są na bardzo wysokim poziomie, jeżeli coś jest niezrozumiałe to Pan Jakub tłumaczy to na wiele różnych sposobów, tak by wszystko miało sens. Na lekcjach panuje przyjazna atmosfera, Pan Jakub ma dużo cierpliwości i pozytywne nastawienie. Okres przygotowań do matury wspominam jako intensywny, ale wraz z pomocą Pana Chudzika był on też bardzo przyjemny. W ramach korepetycji otrzymałem masę dodatkowych materiałów jak chociażby zagadnienia do teoretycznej części matury. Pan Jakub chętnie pomaga w rozwiązywaniu zadań nawet poza czasem korków. Jako tegoroczny maturzysta serdecznie polecam i zachęcam do skorzystania z korepetycji, nie będziecie zawiedzeni ani przez chwilę.

avatar
Mama Kacpra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2022

Bardzo polecam korepetycje z informatyki u Pana Jakuba. W przypadku mojego syna korepetycje do matury rozszerzonej z informatyki rozpoczęły się bardzo późno, bo dopiero w lutym, tuż przed maturą. Pan Jakub profesjonalnie zabrał się za pracę i systematycznie realizował program przewidziany na kilka lat nauki! Podjął się rzeczy praktycznie niemożliwej. Efekt: matura z informatyki napisana naprawdę dobrze. Syn wyszedł z egzaminu zadowolony. Oceniam współpracę z Panem Jakubem na 6+. O Panu Jakubie mogę powiedzieć, że jest skrupulatny, sumienny, kulturalny, wymagający i co ważne mobilizuje ucznia do zaangażowania i pracy własnej. Jako wymagająca mama bardzo polecam. Panie Jakubie jeszcze raz dziękuję :-)

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2022

Gdyby ktoś kiedyś powiedział mi, że jestem w stanie świetnie przygotować się do matury z informatyki i wręcz pokochać ten przedmiot - w życiu bym nie uwierzyła, udało się to dzięki panu Jakubowi który tak dobrze przygotował mnie do matury i spowodował, że programowanie stało się moją pasją. Dodatkowo świetne podczas zajęć było to, ze pan Jakub miał ze mną stały kontakt i można było pisać do niego z pytaniami nawet w dniach, w których zajęć nie było, niesamowicie polecam te korepetycje!

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2022

przez te 3 lata Pan Jakub Chudzik obudził we mnie pasje do informatyki (w gimnazjum nienawidziłem tego przedmiotu) i skutecznie mnie przygotował do matury rozszerzonej za co jestem mu bardzo wdzięczny. Serdecznie polecam i dziękuje

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2022

Zdecydowanie polecam korepetycje z Panem Chudzikiem, naukę informatyki zaczynałam kompletnie od zera, a obecnie czuję się bardzo dobrze przygotowana do matury. Pan Jakub świetnie tłumaczy i zawsze, gdy pojawiał się problem z jakimś zagadnieniem, to służył pomocą.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2022

Serdecznie polecam zajęcia z panem Jakubem, profesjonalne podejście do samych zajęć jak i do planu nauki, który bardzo pomaga przy pracy poza zajęciami. Dzięki temu czuję się całkowicie przygotowany do matury z informatyki.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2022

Zacząłem uczyć się materiału w wakacje i w niecały rok udało mi się przygotować do matury z informatyki. Bardzo polecam, plan pracy wyjątkowo fajnie rozłożony w czasie tak że nie zdążyłem zapomnieć tego czego się nauczyłem

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2021

Bardzo profesjonalne podejście do prowadzonych zajęć, ogromna wiedza i umiejętność jej przekazywania. Po kilkumiesięcznej nauce z Panem Jakubem czuję się kompleksowo przygotowany do matury.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2021

Dzięki 10 miesięcznej współpracy z p.Jakubem mój syn napisał maturę z informatyki na wysokim poziomie 84 procent. Z całego serca polecam, wysoka skuteczność nauczania, profesjonalizm i przyjazna atmosfera na zajęciach zapewnione:)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2021

Przez rok zajęć z Panem Jakubem udało mi się nauczyć szsytkiego co było potrzebne do zdania matury z informatyki na więcej niż 90%. Zajęcia w przyjemnej atmosferze, a pomoc przy zadaniach dostępna przez cały tydzień. Zdecydowanie mogę polecić wszystkim osobom mającym w planach maturę z informatyki.

avatar
Stanisław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Zgłosiłem się na zajęcia praktycznie w ostatniej chwili. Dzień później i nie byłoby dla mnie terminu. I miałem mega szczęście, że mi się udało. Przez cały rok razem z Panem Jakubem ciężko pracowaliśmy, żeby poszło mi jak najlepiej. Powtórzyliśmy wszystkie możliwe tematy, a nawet trochę więcej. Cały wysiłek w to włożony przełożył się na 86%, czułem że byłem przygotowany i 100%. Dodam tylko, że poprawiałem maturę z poprzedniego roku, która wtedy napisałem na 40%

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2021

Korepetycje pomogły mi się przygotować do matury od przysłowiowego zera. Fantastyczne podejście i wsparcie, otrzymałem pomoc niezależnie, od tego jak banalne zadałem pytanie, bądź jak złożony był mój problem.

Polecam gorąco wszystkim!

avatar
Elliot
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2021

Bardzo dużo wyniosłam z zajęć i pomogły mi zrozumieć informatykę oraz zaliczyć na 5 :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2021

Swietne planowanie operacyjne, taktyczne oraz strategiczne pracy. Jasne oczekiwania, otwarty dialog, monitorowanie postepow, informacja zwrotna dla rodzica oraz ucznia. Dobre rozumienie programu, oczekiwan oraz celow.

Bardzo wartosciowe podejscie do samego ucznia, przygotowanie przed, w trakcie i po zajeciach [m.in. zadania]. P. Jakub uczy myslec, rozwiazywac problemy - przez co zajęcia sa ciekawsze, ale i wartsciowsze dla ucznia.

Jestem rodzicem [licealisty] i dzieki podejsciu p. Jakuba mam [potwierdzona w postepach i zadowoleniu syna] pelna strefe komfortu we wszystkich aspektach.

Polecam - warto!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2021

Świetna i miła atmosfera bez żadnego stresu. Zupełnie inne, lepsze spojrzenie na wiele zadań co kończy się szybszym ich rozwiązaniem i zmniejszeniem szansy na błąd. Mega dużo cierpliwości i widoczna chęć w przygotowaniu na 100%. Gorąco polecam!

avatar
Anastazja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2020

Bez żadnych zastrzeżeń mogę polecić korepetycje z Panem Jakubem. Najbardziej profesjonalne podejście do nauczenia z jakim się spotkałam. Profesjonalizm przekłada się na ogromną wiedzę, umiejętność przekazywania jej w dostępny sposób co przełożyło się na moje wyniki w szkole. Ciesze się ze trafiłam do Pana Jakuba i dzięki jego pomocy teraz mam bezproblemowo zdaną maturą.
Polecam wszystkim, którzy stracili nadzieje i wiarę w siebie, ponieważ Pan Jakub to świetny korepetytor i każdemu jest w stanie wszystko na spokojnie wytłumaczyć. Polecam z całego serca. :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Pan Jakub jest super nauczycielem. Kurs do matury rozpoczęłam w grudniu po napisaniu pierwszej próbnej matury na bardzo słaby wyniki. Szybko nadrobiłam zaległości dzięki materiałom od Pana Jakuba. Teraz mogę pochwalić się wynikiem 94% z matury z informatyki :)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Pełne przygotowanie od zera w ciągu roku, zakończyłem z wynikiem 52% (82 centyl) Lekcje w miłej atmosferze i bardzo skuteczne :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2020

Bardzo miła atmosfera na zajęciach, bez stresu wszytsko dobrze wytłumaczone i pokazane. Korepetytor posiada dużą wiedzę i wiele się można od niego nauczyć. Bardzo polecam pana Kubę, jeżeli komuś zależy na zdobywaniu wiedzy z dobrego źródła :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

Lekcje prowadzone w dobrej atmosterze. Pan Jakub świetnie tłumaczy. Pomógł mi się bardzo dobrze przygotować do matury z informatyki na poziomie rozszerzonym. Serdecznie polecam!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

Pan Jakub jest super komunikatywnym, kompetentnym i zaangażowanym korepetytorem. Bardzo pomógł mi w przygotowaniu do matury z informatyki, co pozwoliło mi na osiągnięcie jak najwyższego wyniku w bardzo krótkim czasie. Jestem niezmiernie zadowolony z usług świadczonych przez pana Jakuba. Przeogromnie polecam!

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

Polecam !!!
Pan Jakub, prowadzi zajęcia w sposób przystępny i zrozumiały. Pół roku temu zacząłem naukę do matury z informatyki na poziomie rozszerzonym. Z Jakubem daliśmy radę w tak krótkim czasie przerobić cały materiał. Zajęcia przebiegały w luźnej atmosferze i zawsze było miejsce na pytania dotyczące problemów itp.

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2020

Najlepszy!!!
Bardzo przyjemna atmosfera nauki, Pan Jakub wszystko bardzo dobrze tłumaczy.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2020

Zdalna rozmowa odrobienie kolokwium?
Dla tego pana to nie jest żaden problem
Polecam!!!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2020

Właśnie kończę kurs do matury rozszerzonej z informatyki z Panem Jakubem, pamiętam jak w styczniu nie wiedziałem z czego się uczyć, ani od czego zacząć. Kurs polecam wszystkim, nie wiem jakbym sobie poradził bez pomocy Pana Jakuba
Dziękuję bardzo !

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2020

Lekcje z Panem Jakubem są super! Jeszcze we wrześniu myślałam, że jestem w stanie przygotować
się sama jednak poziom informatyki w szkole był fatalny. Po 5 miesiącach lekcji nauczyłam się bardzo dużo
i teraz jestem spokojna o wynik mojej matury.
Polecam i pozdrawiam

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2020

Dzięki korepetycjom z Jakubem mam poczucie, że na maturze już nic nie może mnie zaskoczyć. Cały rok pracowałam według konkretnego planu- znaleźliśmy czas na potrzebne powtórki oraz na materiał, którego nie zdążyłam przerobić podczas lekcji informatyki w szkole. Strategie rozwiązywania zadań, których nauczył mnie Kuba, są bardzo pomocne, a przy tym proste. Sądzę, że nie mogłam trafić lepiej:)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2019

Kuba jest bardzo fajnym nauczycielem. Potrafi tłumaczyć zagadnienia z informatyki w prosty i przyjemny sposób. Dzięki niemu przestałam się już martwić o samo zdanie, a celuję w jak najlepszy wynik . Gorąco polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2019

Matematyka zawsze była moją piętą achillesową dzięki Jakubowi polubiłem ten przedmiot i uzyskalem 2. najlepszy wynik w szkole z Kangurka !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.