Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Online
Toruń
Poznań
Język niemiecki40 / 60 min

Jakub

Opis ogłoszenia

Mam 19 lat, z niemieckim mam kontakt od dziecka, a pasjonuję się nim od czasów gimnazjum, kiedy pojawiły się pierwsze sukcesy. Niedawno wziąłem udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Niemieckiego, gdzie doszedłem do etapu okręgowego oraz zdałem egzamin Deutsches Sprachdiplom uzyskując poziom C1 (zaawansowany). Mogę się także pochwalić 100% wynikiem z matury rozszerzonej z języka niemieckiego :D

Obecnie studiuję w Poznaniu, ale w weekendy jestem do dyspozycji także w Toruniu.

Skupiam się głównie na mówieniu, ilekroć poznajemy nowe słówko, budujemy z nim zdanie, aby łatwiej je zapamiętać. Dysponuję własnymi materiałami.
PS. Liczę, że dzięki mnie nie tylko poprawisz oceny czy przygotujesz się do kartkówki, ale też polubisz ten język, jeśli go nie lubisz.
Albo pokochasz, jeśli go tylko lubisz.

PPS. Pierwsze zajęcia za pół ceny!

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.