Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa (Praga Południe)
Tenis70 / 60 min

Jakub

Opis ogłoszenia

Cześć,

Mam na imię Kuba i jestem instruktorem tenisa z kilkuletnim stażem w szkoleniu dzieci i dorosłych. Sam zacząłem grać w wieku 8 lat i w wieku nastoletnim z powodzeniem startowałem w turniejach Polskiego Związku Tenisowego. Chętnie pomogę Ci w rozpoczęciu przygody z tenisem ziemnym, bądź też w jego doskonaleniu. Jeśli nie masz rakiety to nie problem, mogę wypożyczyć rakietę na czas treningu.

Preferowana lokalizacja to Praga Południe: WTS Orzeł/Olszynka Grochowska/Korty Praga.

Cena:Zajęcia indywidualne: 70 zł/h+ kortGrupa 2-osobowa: 80 zł/h + kort

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.