Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Online
Zabrze
Tarnowskie Góry
Piekary Śląskie
Chorzów
Ruda Śląska
Świętochłowice
Bytom
Radzionków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki60 / 60 min

Ania

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/515 opinii

Opis ogłoszenia

Język niemiecki dla każdego:

  • Korepetycje!
  • Tłumaczenia pisemne : uzupełniam dokumenty o obywatelstwo niemieckie! (tłumaczę CV, uzupełniam formularze i dokumenty związane z pracą w DE, z otrzymaniem zasiłku na dziecko- Kindergeld, rejestracja w urzędzie pracy, PIT niemiecki, tłumaczę ogłoszenia o pracę i umowy pracodawców przed wyjazdem)
  • Tłumaczenia ustne : dostałeś mandat? nie rozumiesz umowy przed wyjazdem? nie dostałeś wynagrodzenia? a moze po prostu masz do załatwienia jakas sprawę w Niemczech i nie umiesz sobie poradzić ? Nie ma problemu, zadzwonie i pozałatwiam za Ciebie
  • Sprawdzanie prac na każdym poziomie trudności!
  • Kursy przygotowujące do wyjazdu do pracy do Niemiec!
  • Przygotowanie do matury!
  • Język niemiecki spedycja/logistyka- branża fachowa, którą się zajmuję!

Magister filologii germańskiej na Uniwersytecie Gdańskim z 11-letnim doświadczeniem, tłumaczka.

Zajęcia odbywają się u mnie w domu Bytom - Miechowice

Jestem w stanie pomóc we wszystkim, co jest związane z językiem

GWARANTUJĘ NAUKĘ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE I 100% ZADOWOLENIA
UCZ SIĘ NIEMIECKIEGO ZE SPRAWDZONĄ OSOBĄ!!

Sprawdź poniżej wszystkie moje opinie na tym serwisie już od 2011 roku !!

Nie dojeżdżam do ucznia.

Nie wyrazam zgody na wykorzystywanie mojego numeru telefonu oraz ogłoszenia w celach rekrutacyjnych. Prosze nie pisac i nie dzwonic z ofertami pracy.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2012
Uniwersytet Gdańsku
Magister
Filologia Germańska
Kursy i szkolenia
06.2006
Zertifikat Deutsch
06.2007
Zentrale Mittelstufeprufung
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2020

Bardzo sympatyczna i kompetentna. Elastyczne godziny lekcji. Przygotowuje niezbędne materiały szkoleniowe. Polecam zdecydowanie

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2020

Polecam serdecznie. Miło, elastycznie, profesjonalnie. Zajęcia dostosowane do ucznia, zawsze ciekawe i przyjemne.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2019

Bardzo profesjonalne podejście. Pani Anna jest osobą doświadczoną, wymagającą i cierpliwą która doskonale potrafi dobrać materiał dydaktyczny do potrzeb konkretnego klienta. Zajęcia są urozmaicone, prowadzone w miłej atmosferze. Gorąco polecam!

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2018

Zdecydowanie polecam. Lekcje sa ciekawe i prowadzone w milej atmosferze. Pelen profesjonalizm- zawsze gotowe materialy. Tematyka dostosowana do potrzeb i zainteresowan. A na efekty nie trzeba dlugo czekac.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2017

Bardzo dobrze przygotowane, ciekawe zajęcia, które pozwoliły mojej córce rozpocząć naukę języka niemieckiego a mnie odświeżyć i usystematyzować to co do tej pory poznałam. Zdecydowanie polecam!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2016

POLECAM W 100% Panią Anię,pomogła nam w wypisanie wniosku niemieckiego z którym sprawnością nie dali byśmy radę.Jeśli będziemy mieli kiedyś podobny problem na pewno zwrócimy się o pomoc właśnie do Pani Ani. Dziękujemy za poświęcony czas:-)Polecamy gorąco!!!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2016

Pani Ania jest bardzo dobrym nauczycielem. Zajęcia nie są nudne, dopasowane do potrzeb i zainteresowań ucznia. Lekcje są zaplanowane i dobrze przygotowanie. Pani Ania pomogła mi również wypełnić oraz skompletować dokumenty do obywatelstwa niemieckiego. Gorąco polecam

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2015

Polecam Panią Anię , dzięki niej zdałam bez problemow egzamin poprawkowy z j. niemieckiego !!!!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2015

Bardzo polecam Panią Anię za fachowe słownictwo (specjalistyczne), pracuje dziennie operując językiem więc wie co jest używane a co jedynie książkową domeną. Bardzo odpowiadał mi pokój w który był dostosowany do zajęć językowych a jak u innych uczenie się po kątach. Na język chodziłam z mężem który jest sceptyczny do wszystkiego i wiecie co? Do Ani bardzo chętnie chodził. Mam nadzieje że jeszcze będę miała możliwość nauki z Anią. Zapomniała dodać że Ania ma dużo materiałów które pomagają wprowadzić w język.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2014

Zdecydowanie polecam Panią Anię! Natychmiastowa i bardzo rzetelna pomoc. Jeśli bedę miała jeszcze kiedys problem z niemieckim, na pewno zwrócę sie do tej Pani ;)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2014

Uczylem sie z ta pania niemieckiego z naciskiem na slownictwo spedycyjne ktore potrzebowalem jako kierowca miedzynarodowy,. Jestem po 1 wyjezdzie i w miare sie dogadalem. Lekcje odbywaly sie przez skype, pani lektorka przygotowana zawsze do zajec i obyta w spedycji, polecam

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2014

Nauczycielka przygotowała mnie do rozmowy rekrutacyjnej i Assessment Center w Niemczech na stanowisko kierownicze. Proces rekrutacji zakończony sukcesem:). Celujące przygotowanie merytoryczne i metodyczne. Zajęcia w miłej atmosferze. Polecam.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2014

Polecam panią Anie,bardzo dobra lektorka ,cierpliwa,potrafi przekazać wiedzę ,dużo manieriałów przekazuje chodziłam do niej uczą się niemieckiego do pracy opiekunki,jeśli jest jakaś pani zaintersowana w tym kierunku nauki a nie miała jescze styczności z językiem niemiecki Polecam:)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2012

Poważne podejście, duża wiedza, dobry kontakt. Jeżeli ktoś jest zainteresowany zdobyciem konkretnych umiejętności w szybki sposób to polecam korepetycje u Pani Anny.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2011

Pani Ania pomagała mi w liceum gdy nie radziłem sobie z materiałem. Oceniam ją bardzo dobrze, punktualna i wymagająca, bardzo konkretna osoba, Polecam serdecznie i pozdrawiam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.