Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa (WARSZAWA I OKOLICE)

JAKUB

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika JAKUB

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2014

Miałem problem z porządkowaniem danych w programie excel. Już zabierałem się do pisania makra. Jakub pokazał mi łatwiejszy i dużo prostszy sposób. Bardzo dobry kontakt. Zaangażowanie i szybkie zrozumienie tematu.
Oceniam bardzo pozytywnie.

avatar
Monika B.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2014

Jestem bardzo zadowolona z jakości obsługi Pana Jakuba, który wykazał się dużym profesonalizmem. Dodatkowo trzeba zaznaczyć, że Pan Jakub bardzo szybko wykonał swoje zadanie, dbając przy tym o każdy szczegół. Bardzo dziękuję i na pewno do Pana jeszcze powrócę. Polecam wszytskim serdecznie!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2014

Na jakieś 20 do 30 osób, pytanych o pomoc z rozwiązaniem zagadnień w Excelu, gdzie przedstawiałam konkretnie problem tylko Jakub był w stanie mi pomóc. Pomocy potrzebowałam dosłownie na "wczoraj" .Teraz jestem zwolniona z jednego z trudniejszych egzaminów! Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i osoby. Wątpię aby ktokolwiek byłby pod telefonem o 2, 3 w nocy a potem jeszcze o 5, 6 czy 7 i 10 rano i z taką chęcią pomagał. Jeśli macie jakiś problem z excelem to z czystym sumieniem polecam wam Jakuba.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2014

Pomocny informatyk, który każdemu rozjaśni wszystko w dziedzinie informatyki. Wszystkim potrzebującym pomocy serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.