Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Online

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2017
Uniwersytet Wrocławski
Licencjat
Ekonomia
10.2016 - aktualnie
Politechnika Wrocławska
Inżynier
Informatyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
DOROTA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Jakub to wspaniały nauczyciel, bardzo cierpliwy, sumienny oraz posiadający ogromną wiedze. Jest bardzo elastycznym człowiekiem, odnajduje się w każdej sytuacji bardzo szybko. Jest znaleźć szybko odpowiedz na niestandardowe zapytania. Znajomość SQL – rewelacyjna! Polecam z całego serca!

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Pan Jakub to osoba z ogromną wiedzą na temat baz danych i języka SQL. Potrafi tę wiedzę przekazać w bardzo prosty i klarowny sposób. Ma bardzo dużo cierpliwości i skrupulatnie prowadzi przez wszystkie zadania. Z czystym sumieniem mogę polecić tego korepetytora, oby więcej takich ludzi z prawdziwą pasją do tego co robią!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.