Anna Jagusiak

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Online
Sopot
Gdańsk
Gdynia
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Chcesz nauczyć się języka niemieckiego? Masz problemy w szkole, przygotowujesz się do matury, chcesz wyjechać do pracy do Niemiec? Pomogę Ci w tym. Uczę języka niemieckiego na wszyskich poziomach zaawansowania, równiez przez SKYPE.
Mam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych i grupowych, w różnych przedziałach wiekowych i na wielu stopniach znajomości jezyka.
Stosuję zróżnicowane metody nauczania.
Mimo doświadczenia stale szukam nowych sposobów skutecznego przekazywania wiedzy. Uważam, że bardzo ważne jest indywidualne traktowanie ucznia i jego potrzeb.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Anna Jagusiak
Czyżewskiego 6/2a
81-706 Sopot
NIP: 573-13-03-999

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2018

Bardzo dobra nauczycielka. Przygotowuje się bardzo dobrze do lekcji,zwraca uwagę na cel w jakim uczeń uczy się języka i pod tym kątem prowadzi zajęcia. Sprawdza słownictwo, poprawia błędy na bieżąco i ogólnie widać, że wkłada w prowadzone zajęcia bardzo dużo wysiłku aby uczeń wyniósł z zajęć jak najwięcej. Polecam tego nauczyciela.

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2014

Ania to świetny nauczyciel, który w bardzo przystepny sposób wprowadza w meandry języka niemieckiego. Każda lekcja jest indywidualnie przygotowana do poziomu słuchacza, wszystko jest wytłumaczone jasno i klarownie, a każdy problem językowy wyjaśniany jest na wielu przykładach. Ania kładzie także duży nacisk na celowość nauki - czemu znajomość języka ma służyć (do szkoły, do pracy, etc.)? Dużym plusem są także elastyczne godziny spotkać oraz bardzo przystępna cena! Polecam w 100%!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.