Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Online
Skarbimierz
Brzeg
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia50 / 60 min

Agnieszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam do mnie na profesjonalne korepetycje! Jestem doktorantką na Wydziale Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz pracuję, jako laborant na w/w uczelni. Od wielu lat udzielam korepetycji zarówno gimnazjalistom, jak i licealistom (poziom rozszerzony i podstawowy). Solidnie przygotowuję do matury zgodnie z wymaganiami CKE.
Zapewniam miłą atmosferę, darmowe materiały, rzetelną wiedzę i tłumaczenie. Jestem osobą cierpliwą, punktualną i wymagającą. Podczas lekcji bardzo dużo tłumaczę i przerabiam wiele zadań.
Posiadam uprawnienia pedagogiczne dla gimnazjum,liceum oraz szkoły wyższej. Jeszcze raz serdecznie zapraszam!!! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2007 - 06.2012
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Chemia biologiczna
10.2016 - 01.2018
Uniwersytet Wrocławski
Kwalifikacyjne Studia Podyplomowe Matematyki
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2019

Korepetycje u pani Agnieszki świetnie przygotowują do matury z chemii dzięki utrwaleniu poznanego materiału, przerabianiu bardzo wielu zadań oraz zwracaniu uwagi na wymogi CKE. Wszystko, co jest dla ucznia niejasne, jest klarownie i przystępnie tłumaczone, aż zrozumie dane zagadnienie. Pani Agnieszka jest niezwykle sympatyczną osobą, z którą uczniowi dobrze się pracuje. Korepetycje u pani Agnieszki znacząco poprawiły mój poziom rozwiązywania zadań maturalnych(w porównaniu z wynikiem z pierwszej próbnej matury prawdziwy egzamin maturalny napisałam dwukrotnie lepiej, choć zaczęłam chodzić na korepetycje zaledwie 4 miesiące przed maturą), a uzyskany na maturze z chemii wynik pozwolił mi dostać się na kierunek lekarski :) Szczerze polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2019

Pani Agnieszka to złota kobieta! Nawet będąc w ciąży przyjeżdżała do Wrocławia żeby usiąść ze mną i udzielić mi korepetycji z chemii :) Jest przesympatyczna, nigdy nie bałam się przyznać,że czegoś nie wiem,wytłumaczyła mi wszystkie tematy,których nie mogłam zrozumieć.Dzięki jej pomocy dostałam się na wymarzony kierunek - lekarski ! :) Z całego serca polecam! :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2019

Pani Agnieszka jest nie tylko świetnym korepetytorem, ale też świetnym człowiekiem. Nie znam drugiej tak cierpliwej osoby jak ona :D W prosty i zrozumiały sposób potrafi wytłumaczyć każde, nawet najbardziej skomplikowane zagadnienie, tak, że nagle staje się ono wręcz dziecinnie proste. Pani Agnieszka jest przesympatyczna i bardzo pogodna, przez co skutecznie motywuje do dalszej pracy. Ma przy tym ogromną wiedzę, którą z łatwością i zauważalną pasją przekazuje swoim uczniom. Jest bardzo wymagająca, przez co mobilizuje nas do pogłębiania naszej wiedzy, także poza zajęciami. Pod czujnym okiem Pani Agnieszki rozwiązujemy także wiele zadań maturalnych, zarówno tych trudnych jak i tych łatwych, a jak wiadomo-praktyka czyni mistrza ;) Dzięki niej zaczęłam bardziej wierzyć w swoje umiejętności i jestem pewna, że tegoroczne wyniki mojej matury tylko to potwierdzą. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu Panią Agnieszkę, zapewniam, że na pewno się nie zawiedziecie :D

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2018

Pani Agnieszka doskonale przygotowuje do matury, podczas zajęć panuje miła atmosfera, chemia staje się fascynującym przedmiotem, a jej nauka przyjemnością. Dzięki tym korepetycjom nie martwię się o wyniki z egzaminu maturalnego

avatar
Roxa Redoxa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2018

Bez cienia wątpliwości polecam wszystkim dookoła zajęcia z chemii u Pani Agnieszki, więc zrobię to i w tym miejscu!
Zalet jest tak wiele, że sama nie wiem od czego zacząć...
Przede wszystkim, Pani Agnieszka tłumaczy zagadnienia w sposób ZROZUMIAŁY DLA UCZNIA oraz zgodny z wymogami CKE, które jak każda zorientowana osoba wie- są bardzo rygorystyczne. Kolejną zaletą jest MASA zadań domowych, oraz arkuszy maturalnych, które umożliwiają nam utrwalenie wiedzy oraz samodzielne zmierzenie się z danym tematem... Na zajęciach omawiane są oczywiście wszelkie zadania, z którymi uczeń ewentualnie miał problem podczas indywidualnej pracy ( wraz z czasem, problemów jest coraz mniej) ;). Dodatkową zaletą jest fakt, że Pani Agnieszka sukcesywnie wmawia nam, że "Nie ma zadań trudnych, są tylko te, które wymagają więcej czasu"- a Wy z czasem zaczynacie w to wierzyć. Koniec końców... Polecam z czystym sercem.
PS pamiętajcie, że gdy przyłożycie dłoń do ściany, to nie zajdzie żadna reakcja.
PS2 życzę łatwych pytań na egzaminach maturalnych. Uczcie się pilnie. Celujcie wyżej i wyżej....

Powodzenia.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2018

Gorąco polecam Panią Agnieszkę bardzo dobrze przygotowuje do matury z chemii rozszerzonej zajęcia przebiegały w miłej atmosferze, zawsze wszystko było tłumaczone aż do zrozumienia , Pani Agnieszka jest osobą sumienną naprawdę bardzo Polecam!!!

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Z całego serca polecam Agnieszkę! Zajęcia z nią przebiegały zawsze w przyjemnej atmosferze. Wszystko było jasno i cierpliwie tłumaczone, aż do zrozumienia materiału. Bardzo dobrze przygotowała mnie do rozszerzonej matury z chemii. Kontaktowa, wymajająca, bezproblemowa i bardzo miła osoba :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2014

Gorąco polecam!
Korepetycje z Agnieszką to czysta przyjemność. Chemię ciężko pojmowałam, ale dzięki super korepetytorce zdałam maturę na dobry procent. Przez całe liceum bardzo cierpliwie tłumaczyła mi wszystkie niejasności i problemy. Naprawdę polecam Agnieszkę osobom, które chcą się nauczyć i polubić chemię :D

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2014

Świetna korepetytorka. Doskonale tłumaczy, a jak dalej czegoś nie rozumiesz to tłumaczy do momentu aż zrozumiesz. Miła osoba z poczuciem humoru, nadzwyczajnie cierpliwa. Bardzo wymagająca, ale dzięki temu napisałam dobrze maturę z chemii, jak i również polubiłam chemię na tyle, że wybrałam kierunek studiów , na którym wiodącym przedmiotem jest chemia. Idealna korepetytorka :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2014

Agnieszka to świetna korepetytorka. Jest bardzo cierpliwa i dobrze tłumaczy. Mi bardzo pomogła w przygotowaniu do matury rozszerzonej z chemii. Przy okazji jest wesoła, a lekcje odbywają się w miłej atmosferze.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2014

Świetna korepetytorka. Miałam u niej zajęcia praktycznie przez całe liceum i nie dość, że dzięki Agnieszce polubiłem chemię to nawet zdecydowałam się ją potem studiować :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.