Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Warszawa
Radom
Płock
Kraków
Tarnów

Jagoda

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/543 opinie
Dla użytkownika Jagoda

O mnie

Szkolenia grupowe online do 5 osób lub indywidualne onlinetłumaczenia niderlandzki, angielski, niemiecki, szwedzki online

ustne

pisemne

przysięgłe i zwykłekontakt: tlumaczkaonline@gmail com

instagram: jagodamarta_tlumaczonline

facebook: tlumaczonline eu

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 43
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2020

Jagoda jest wspaniałą nauczycielką! Jest bardzo cierpliwa, dokładna a lekcję z nią to sama przyjemność! Zawsze bardzo starannie tłumaczy omawiany temat oraz zapewnia ciekawe materiały do nauki! Bardzo polecam! 10/10!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2020

Witam. Jagoda jest profesionalistką! Znakomicie dostosowuje się do potrzeb ucznia oraz lekcje odbywają się w miłej atmosferze. Jej wiedza oraz doświadczenie pozwolą Ci osiąnąć cele niezależnie czy są to podstawy, czy język obcy na najwyższym poziomie. Zdecydowanie Polecam !

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2020

Bardzo polecam zajęcia u Jagody! Wiedza z zajęć jest wyjaśniania w prostym znaczeniu dzieki czemu sama wchodzi do głowy:) ćwiczone są wszystkie aspekty porozumiewania się językiem - mówienie, pisanie, rozumienie z tekstów czytanych czy słuchanych.. a atmosfera jest bardzo miła i przyjazna:) uważam ze każdy po zajeciach z Jagoda wyjdzie zadowolony i przede wszystkim - nauczony:)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2019

Lekcję jezyka Holenderskiego są prowadzone na najwyższym poziomie. Jagoda prezentuje profesjonalne podejście do ucznia, dywersyfikując metody używane na lekcji tak aby uczeń mógł w najprostrzy sposób przyswoić przerabiany materiał. Osobiście z poziomy -1 znalazłem sie na poziomie który umożliwia mi swobodna komunikację. Serdecznie polecam.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2019

Bardzo polecam lekcje z Jagodą. Nauczyciel z pasją, charyzmą, wiedzą, umiętnościami jej przekazywania i poczuciem humoru, dzięki którego lekcje są zawsze w bardzo miłej atmosferze, na luzie ale jednocześnie profesjonalnie i bardzo merytorycznie.
Jagoda wychowała się w Holandii i słychac że uczy praktycznego języka, uczy mówić a nie tylko wykuwać regułek (jak niestety kilku moich poprzenich nauczycieli).
Zna język jak native speaker ale jako polka potrafi go wytłumaczyć "po naszemu", przystępnie. Czasem się dziwie ile Jagoda ma cierpliwości nawet jak kilka razy popełniam ten sam błąd ;) ona zawsze cierpliwie wytłumaczy, na spokojnie. Nigdy nie czuję się niekomfortowo na lekcji, nie mam blokady przed mówieniem i widzę duże postępy w nauce z lekcji na lekcje, z tygodnia na tydzień idzie mi lepiej.
Polecam Jagodę jako bardzo dobrego nauczyciela i bardzo serdeczną przy tym kontaktową osobę.

avatar
Majka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2019

Pani Jagoda Marta w swojej pedagogicznej pracy wykazuje się niezwykłą rzetelnością, a Jej przeogromna cierpliwość do moich, robionych w nadmiarze błędów językowych, jest niemal empatyczna.
Lekcje z Panią Jagodą są pełne życia i pozwalają uwierzyć, że ""niderlandzki nie taki straszny" nawet dla osób 65+. Bardzo, ale to bardzo polecam!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2019

Jagoda to najlepsza nauczycielka jaką miałam. Zawsze przygotowana do zajęć, punktualna i bardzo profesjonalna, a do tego skuteczna. Potrafi cierpliwie tłumaczyć i fantastycznie motywuje do mówienia od samego początku. Dzięki temu widzę duże postępy u siebie.
Zajęcia z Jagodą przebiegają w niesamowicie komfortowej atmosferze i bardzo cenię jej wysoki poziom kultury osobistej.
Opinię wystawiam po ok. roku współpracy i jednocześnie bardzo dziękuję za nią.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2019

Jagoda to najlepsza nauczycielka jaką miałam. Uczę się z nią już pół roku i widzę ogromny postęp.
Potrafi w niezagmatwany sposób wytłumaczyć gramatyczne kwestie, których inni moi nauczyciele nie potrafili prosto i zrozumiale przekazać.
Przykłada się solidnie do lekcji, jest cierpliwa, potrafi też zmotywować w chwilach kryzysu. Ma doświadczenie i swoje metody. Czas lekcyjny jest wykorzystany na 100%, a Jagoda jest dodatkowo bardzo miłą osobą, więc zawsze przyjemnie jest ja widzieć.
Materiały do lekcji nie są nudne. W czytankach i rozmowach poruszane są aktualnie kwestie i problemy Holandii.
Dla mnie robi się coraz ciekawiej.

avatar
Magda S
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2019

Do Jagody trafiłam po kolejnym, niespełniającym moich oczekiwań kursie niderlandzkiego. To był strzał w dziesiątkę! Jagoda podeszła indywidualnie do moich problemów z językiem, zadbała o odpowiedni poziom i typ zadań. Zajęcia i materiały na których pracujemy sa ciekawe, bardzo przydatne są tez notatki robione na bieżąco przez Jagodę w
czasie lekcji, do których mogę zajrzeć w każdej chwili.
Jagoda ma dar przekazywania wiedzy w sposób przystępny i z humorem. Jest najlepsza nauczycielka języka obcego jaka miałam i serdecznie moge ja każdemu polecić.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2019

Jagoda jest świetną nauczycielką, cierpliwą, konkretną i potrafiącą zarazić pasją do języka niderlandzkiego. Dokładne i przystępne objaśnienia reguł gramatycznych, dużo dialogów i konwersacji pozwalających utrwalić teorię. Mieszkam we Flandrii, więc Jagoda dopasowuje się do wymowy i słownictwa używanych w moim regionie. Co ważne, Jagoda uczy języka współczesnego, którego Belgowie używają na co dzień. Dzięki motywowaniu przez Jagodę i jej pracy, z każdą lekcją widzę postępy, które niesamowicie cieszą. Serdecznie polecam Jagodę

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2019

Bardzo dobra nauczycielka. Profesjonalna, punktualna, zawsze przygotowana, rzetelna naprawdę godna polecenia, po ponad roku współpracy wystawiam opinie i jednocześnie wielkie podziękowanie za współpracę. Razem z Jagoda osiągnąłem cel czyli poziom C1 dzięki temu znalazłem pracę jako księgowy z językiem niderlandzkim. Przed rozpoczęciem nauki z Jagoda nie miałem żadnych doświadczeń z holenderskim, nigdy się go nie uczyłem i nawet nie przypuszczałem że wystarczy rok, dwa razy w tygodniu żebym mówił biegle.
Dla wszystkich ambitnych, chcących się uczyć ale potrzebujących pomocy osoby która tak jak Jagoda ZNA JĘZYK PERFEKCYJNIE, JEST PROFESJONALISTKA W DODATKU BARDZO MIŁA OSOBA polecam Jagode. Jagoda nie tylko uczy języka, uczy jak się nim posługiwać, rozumieć jak ktoś do nas mówi i samemu nie bać się mówić. Przekonuje żeby się nie wstydzić i próbować nawet jak na początku (ja u mnie) jest bariera. Jagoda nigdy krytykuje I zawsze daje z siebie sto procent podczas lekcji, nie "wypuści" ucznia z lekcji gdy ten czegoś nie rozumie albo ma wątpliwości. Po kilku lekcjach bardzo się przyzwyczaiłem do komfortu i wysokiego poziomu kultury osobistej Jagody i każda lekcja to była przyjemność.
Jagoda dziękuję za cierpliwość i za wyrozumiałość nawet dla takiego trudnego przypadku jak ja :D

Polecam.

avatar
ANNA G
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2019

Jak dla mnie NAJLEPSZA nauczycielka języka niderlandzkiego, nauka jest bezstresowa a przede wszystkim skuteczna. Jagoda jest zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć, potrafi doskonale wytłumaczyć to co sprawiało mi do tej pory problemy. Jest baaaardzo cierpliwa a dla mnie to bardzo duży plus, bo wiadomo nie wszystko wchodzi za pierwszym razem ( czasem za 10- tym :-D ). Moim zdaniem nauczyciel z powołania.
Serdecznie polecam Jagodę wszystkim, którzy chcą uczyć się SKUTECZNIE tego języka.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2018

Najlepsza nauczycielka, bardzo profesjonalna, konkretna z ogromna wiedzą, nie ma pytania na które Jagoda nie odpowie, nauczanie to jej pasja i widać że zna się na tym co robi. Uczę się z Jagodą dopiero ponad 2 miesiace a efekty sa naprawde imponujace a nie jestem talentem językowym (ale jak to mowi Jagoda - nie ma czegoś takiego jak talent do języków, tylko trzeba mieć dobrego nauczyciela). Jagoda wysyła bardzo dużo przeróżnych materiałów, ma bardzo ciekawe podreczniki ksiazki, nagrania a nawet cale audiobooki na wszystkich poziomach. Jagoda ma anielską cierpliwość i nawet jak czlowiek się jąka i zastanawia jak co powiedzieć, to Jagoda cierpliwie wytłumaczy co i jak. Ale uwaga: Jagoda to bardzo wymagająca nauczycielka, trzeba się przygotowywać do lekcji i być zaangażowanym w naukę, inaczej Jagoda (w pozytywnym znaczeniu) doprowadzi ucznia do porządku :D
Ja i moja narzeczona uczymy się oboje u Jagody i jesteśmy po prostu w szoku, że w ciągu 2 miesięcy można się tyle nauczyć, coraz więcej rozumiemy i przełamujemy barierę językowa a Jagoda potrafi tak zmotywować, że naprawde chce się uczyć!
polecam polecam i jeszcze raz polecam!
Dzięki Jagoda!

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2018

Po skończeniu kilku poziomów języka niderlandzkiego i z wielkim bałaganem w głowie, postanowiłam,że muszę coś z tym zrobić.Padło na lekcje u Jagody. Po kilku miesiącach nauki ,śmiało mogę powiedzieć ,że to była najlepsza decyzja ever! Żałuję tylko,że nie wpadłam na ten pomysł dużo wcześniej.Jagoda jest najlepszym nauczycielem ( a miałam ich sporo) ! Jest mega sympatyczna , każda lekcja z nią to czysta przyjemność ,czuję jakbyśmy się znały od lat.Ten misz masz i wiele nie wyjaśnionych kwestii ze szkoły potrafiła mi jasno wytłumaczyć.Jagoda jest bardzo zaangażowana w lekcje. Przygotowuje sporo ciekawych materiałów i widać ,że kocha uczyć.Dopiero teraz zaczynam wierzyć w siebie i w to ,że w końcu opanuje ten język! A Jagoda małymi kroczkami mi w tym pomoże i osiągnę to swoje wymarzone B2 .Także POLECAM!

avatar
ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2018

Polecam wszystkim Pania Jagode jest wspanialym nauczycielem ,bardzo dobrze przekazuje swoja wiedze
mozna duzo po kazdej lecji sie nauczyc ,jest wyrozumiala ,ma wspaniale podejscie do ucznia .Zprzyjemnoscia czeka sie na lekcje z Pania Jagoda

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2018

Szczerze polecam korepetycje z Jagoda. Bardzo wysoka jakosc lekcji. Korepetytorka udostepnia bardzo duzo przeroznych materialow, dopasowanych do poziomu zaaawansowania. Poza tym wszystko co robimy na lekcjach jest usystematyzowane w taki sposob, ze nie mam problemu z powroceniem do czegos co np analizowalysmy miesiac temu.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2018

Polecam Jagodę wszystkim ktorzy chcą się nauczyć języka holenderskiego. Poleciłam ją kilku swoim znajomym, swojemu mężowi , w dodatku Jagoda pomogła przygotować mojego 8 letniego syna do szkoły holenderskiej i wszyscy jesteśmy super zadowoleni z nauki z Jagodą. Widać że uczy z pasją , zawsze indywidualnie patrzy na każdego ucznia, jest niezmiernie życzliwa uśmiechnięta a na lekcjach nigdy nie ma nudy. Dzięki Jagodzie i naszych lekcjach uwierzyłam że jestem w stanie opanować biegle język obcy a myślałam że nigdy się to już nie uda, Jagoda pomogła mi się przygotować i zdać certyfikat państwowy na poziomie B2 a jak zaczynaliśmy naukę to nic nie potrafiłam powiedzieć.
Jagoda ma swój opracowany plan nauki i widać że nie podąża ślepo za książkami tylko za potrzebami ucznia, nie tylko ma ogromną umiejętność w przekazywaniu wiedzy ale przede wszystkim posiada ogromną wiedzę i wie co robi.
Szczerze Polecamy 10/10!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2018

Bardzo profesjonalna nauczycielka z ogromem cierpliwości. Każde zawiłości tłumaczy tak, że nie sposób nie zrozumieć. Każda godzina lekcji z Jagodą sprawia, że czuję się mądrzejsza i zmotywowana do dalszej nauki.
Polecam każdemu! bo nie ma czegoś takiego jak brak talentu do języka, a już na pewno nie z Jagodą :)

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2018

Jestem niezwykle zadowolona nie tylko z wysokiego profesjonalizmu Jagody, zaangażowania, wiedzy i umiejętności jasnego i ustrukturyzowanego sposobu jej przekazywania, ale też z bardzo życzliwej atmosfery panującej na lekcjach. Miałam wielu nauczycieli języków i mogę z całą odpowiedzialnością szczerze polecić Jagodę jako mądrego, skutecznego , cierpliwego i profesjonalnego nauczyciela.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2018

Nie ma lepszego nauczyciela :) Jagoda w przystępnym logiczny sposób potrafi wytłumaczyć każdy problem gramatyczny języka holenderskiego. Jej pozytywne podejście do ludzi sprawia że nauka jest dla mnie przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. Jagoda wykazuje się nadludzką cierpliwością kiedy robię ten sam błąd po raz kolejny ;) Najważniejsze jest to że w ciągu dwóch miesięcy skoczyłam z poziomu A2 na komunikatywny :) Tak szybkich efektów nie spodziewałam się !

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2018

Jagoda :-)
Jest bardzo dobrym nauczycielem . Jest sympatyczna , miła , zawsze radosna ,motywuje i chwali .
Lekcje to przyjemność i ciekawość co tym razem wymyśliła ;-)
Zawsze widać postępy .
Notatki z lekcji - rewelacja
Nauka w belgijskiej szkole językowej zrobiły mi "bałagan"w głowie , który Jagoda "posprzątała"
Zwalczyła mój strach "lepiej nic nie powiem , bo nie umiem i powiem źle "
Bardzo polecam

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2018

Szczerze polecam korepetycje u Jagody, jest to najlepsza nauczycielka Niderlandzkiego.Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze w pełni dopasowane do potrzeb ucznia, również w zakresie godzin co jest bardzo korzystne dla osób pracujących. Profesjonalne podejście , duże doświadczenie w procesie przygotowania do państwowych egzaminów i przede wszystkim nauka , powodująca progres co jest dodatkowa motywacja.

avatar
Irek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2018

Uważam że Pani Jagoda jest najlepszą nauczycielką z jaką się do tej pory spotkałem, chodziłem wcześniej na korepetycje z języka Holenderskiego ale Pani która mnie uczyła nie potrafiła do mnie dotrzeć z materiałem który przerabialiśmy, natomiast z Pani Jagoda potrafi profesjonalnie wytłumaczyć wszystkie zagadnienia i gramatykę ,prowadzi lekcje w bardzo miłej i przyjemnej atmosferze, zawsze uśmiechnięta, a co za tym idzie mam ochotę na naukę. Pani Jagoda jest zawsze bardzo dobrze przygotowana do lekcji i potrafi dostosować materiał do wiedzy ucznia. Przy Pani Jagodzie robię postępy i śmiało zaczynam rozmawiać w języku Holenderskim. Polecam wszystkim niezdecydowanym aby wybrali Panią Jagodę na swoja nauczycielkę języka Holenderskiego .:)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2018

Super nauczycielka!! Próbowałam uczyć się z innymi lektorami, w szkole, na kursach i po prostu myślałam że się już nigdy tego języka nie nauczę. Okazało się że z pomocą Jagody się da i to jak!
Jagoda jest bardzo wymagająca wie jak się uczniem 'zająć' żeby szybko widział efekty. Jest przy tym też bardzo miła i lekcje są mega sympatyczne.

10/10 polecam !!!

avatar
Angela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2018

Absolutnie najlepsza nauczycielka holenderskiego . Jagoda jest nie tylko bardzo profesjonalna i ma ogromną wiedze, nie ma pytania na które nie zna odpowiedzi. Jest też przemiła, zawsze uśmiechnięta i po prostu chce sie na te lekcje umawiać. Podoba mi sie ze Jagoda bardzo indywidualnie patrzy na ucznia i maksymalnie wykorzystuje czas na lekcji na intensywna nauke.
Super i polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2018

Polecam w 100%!!! Jagoda to super nauczycielka a także super osoba. Nauka z nią to prawdziwa przyjemność. Zawsze uśmiechnięta,zawsze przygotowana,
wspaniale tłumaczy,ma duzo cierpliwości. Gdybym w szkole miała takich nauczycieli jak Jagoda mogłabym z niej nie wychodzić. Właściwa osoba na właściwym miejscu, bardzo polecam szczerze!!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2017

Jagoda, jest najlepszą nauczycielką jaką kiedykolwiek miałam, ocena bardzo dobry to stanowczo za mało. Zawsze przygotowana do zajęć, cierpliwa i super miła. Z łatwością przekazuje wiedzę, mobilizuje, łatwo nawiązuję kontakt. Jest wspaniałą nauczycielką i osobą. Nigdy na zajęciach się nie nudzę, bardzo lubię pracować na materiałach które są przygotowane przez Jagodę, wszystkie lekcje zapisujemy w dokumencie, jest to bardzo pomocne i profesjonalne.
Każdemu polecam lekcje z Jagodą. Ja jestem zachwycona i na pewno nie zamieniłabym Jagody na innego nauczyciela:)
Jagoda, dzięki :*

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2017

Bardzo dobra ocena to za mało!!! Od zawsze uczę się języków obcych i spotkałam dziesiątki nauczycieli, ale Jagoda jest najlepszym lektorem z jakim miałam do czynienia! Zawsze świetnie przygotowana, wymagająca, a przy tym bardzo sympatyczna. Lekcje prowadzone są w sposób bardzo ciekawy (nie wiadomo kiedy mija godzina!), a materiały różnorodne i przystępne. Bardzo polecam! Widzę u siebie postęp lekcji na lekcję i z przyjemnością sięgam do zadań domowych :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2017

Lekcje z Jagodą to czysta przyjemność - polecam każdemu, kto na prawdę chce uczyć się języka holenderskiego. Lekcje dostosowane są do indywidualnych potrzeb, w moim przypadku jest to nacisk na konwersację. Nie ma nudy,Jagoda wybiera różnorodne materiały, a do zajęć jest zawsze przygotowana i wymagająca - w pozytywny sposób. Polecam serdecznie! :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2017

Jagoda jest osobą bardzo komunikatywną, szybko nawiazuje kontakty i łatwo odnajduje sie w "nowym otoczeniu" potrzeb ucznia. Jest bardzo zaangażowana w to co robi, co - jak widać, przedkłada się na wszystkie zebrane tu komentarze. Z łatwoscią przekazuje wiedzę, sprawdzając wielokrotnie czy aby napewno wszystko zostało zrozumiane i przyswojone.
Bardzo podoba mi się pisanie notatek w "dokumencie" ,dzięki czemu mam do nich zawsze łatwy wgląd, indywidualne podejscie Jagody do ucznia i elastyczność to cechy na ktorych bardzo mi zależało.
Z pełna odpowiedzialnością polecam Jagodę jako korepetytora.
Z pewnością sprosta ona wielu ambitnym wyzwaniom!!!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2017

Najelpsza nauczycielka ever!!! Przedtem uczylam sie u pana, ktory sie kompletnie nie staral, ale dzieki temu moglam docenic profesjonalizm i wiedze Jagody :) lekcje sa super, wszystko jest dokladnie tlumaczone i to jeszcze za tak niska cene! Taka wiedza jest bezcenna :) podoba mi sie tez, ze sa zadania domowe, ktore motywuja do nauki i ze Jagoda obdarza ludzi duza ciepliwoscia , nawet gdy ktos nie umie sie wyslowic :)

avatar
tjongejonge
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2017

Przede wszystkim - Jagoda oferuje naukę dostosowaną do indywidualnych potrzeb i to mi się najbardziej spodobało. Zawsze potrafiła znaleźć dla mnie czas mimo, że pracuję elastycznie. Sama wychwyciła, co u mnie w języku niderlandzkim kuleje, a co jest dobrą stroną -> i na tym się skupiliśmy, od razu był zaje-efekt :) Jest progres za naprawdę nie wielkie pieniążki ;D i to jest najważniejsze!!!!!!!!!!!!!

avatar
Celina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2017

Szczerze polecam korepetycje z Jagodą. Wraz z mężem korzystamy z lekcji i oboje jesteśmy bardzo zadowoleni.Jagoda jest wymagająca, stanowcza, ale też przemiła. Lekcje prowadzone są w ciekawy sposób, za każdym razem powtórka z poprzedniej lekcji co motywuje do nauki, każda lekcja zawiera nowe słownictwo i gramatykę (w ilości możliwej do przystosowania i utrwalenia....bez nawału nauki) tematyka dobierana indywidualnie do potrzeb i poziomu ucznia , godziny spotkań bardzo elastyczne, super materiały naukowe Jagoda powoli przełamuje moją blokadę językową :) Polecamy, polecamy !

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2017

Jestem mega Zadowolona! Pani Jagoda super tlumaczy, jest wymagajaca ale życzliwa i mega cierpliwa. Materialy pierwsza klasa, ucze sie tylko tego co faktycznie mi sie przyda, a nie szkolnego belkotu. Lekcje dostosowane do poziomu ucznia i tak ciekawie zbudowane ze godzina to zawsze za krotko. Szczerze polecam!!!!!!!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2017

Bardzo polecam lekcje z Jagoda .Jest to osoba kompetentna i ma łatwość przekazywania swojej wiedzy w prosty sposób.Lekcje są prowadzone w sympatycznej atmosferze, bez żadnych stresów.Na każdej lekcji poszerzam wiedzę z zakresu słownictwa i gramatyki. Przesyła dodatkowe materiały, z których można korzystać w domu.Terminy zajęć są elastyczne,dopasowane do ucznia,co dla osób pracujących jest bardzo ważne.Zdecydowanie polecam współpracę :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2017

Lekcje dostosowane do indywidualnych potrzeb tak aby lepiej przyswoić wiedzę. Jagoda wysyła też dużo materiałów do nauki holenderskiego. Bardzo miła atmosfera na lekcjach. Polecam

avatar
alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2017

polecam nauke j.holenderskiego z Jagoda

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2017

Szczerze polecam lekcje z Jagodą. Jest bardzo profesjonalna, nie tylko świetnie zna ten język ale potrafi go dobrze wytłumaczyć. Lekcje są bardzo zróżnicowane i dzięki temu szybko można przyswoić materiał. Nauke z Jagodą zacząłem ponad pół roku temu i jestem bardzo zadowolony z efektów, w dodatku Jagoda jest osobą bardzo pozytywną. Szczerze polecam

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2017

Polecam korepetycje z Jagoda.
Sympatyczna, profesjonalna, elastyczna, pomocna.
Nauczycielka jakiej kazdy szuka ! :)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2017

Polecam korepetycje z Jagodą. Profesjonalna i wymagająca, a jednocześnie bardzo sympatyczna- w sam raz dla mnie. Ma doświadczenie z żywym językiem, nie tylko z książkowym holenderskim. Szczerze polecam Jagodę.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2017

Polecam korepetycje z Jagodą, ponieważ jest jest świetną nauczycielką ,kompetentną, wyrozumiałą i bardzo sympatyczną. Zajęcia są bardzo ciekawe co motywuje mnie do nauki. Lekcje mamy przez skype od niedawna, ale już widzę efekty naszej pracy :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2017

Jagoda jest bardzo dobra nauczycielka, zagadnienia poruszane na zajęciach tłumaczy w zrozumiały sposób, poziom nauki i zagadnienia dostosowane sa do potrzeby ucznia, motywuje do samodzielnej pracy, pomaga i cierpliwie wyjaśnia wszystkie niezrozumiałe tematy. Do tego godziny spotkan dostosowan sa do ucznia, Jagoda jest bardzo elastyczna. Co więcej lekcje odbywają się w miłej atmosferze, Jagoda emanuje pozytywna energia, co dodatkowo motywuje do pracy. Serdecznie polecam :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2017

Polecam. Bardzo czytelne i zrozumiałe materiały do nauki przesyłane pocztą. Zadania domowe sprawdzane, korygowane i tłumaczone podczas lekcji. Terminy prowadzenia zajęć uzgadniane są z lekcji na lekcje, co u mnie jest bardzo wygodne( praca). Polecam jeszcze raz!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.