Jagoda Kończewska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Toruń
Sopot
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka50 - 120 / 45 min

Jagoda Kończewska

Opis ogłoszenia

Cześć, jestem Jagoda :) Jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Gdańsku i zapraszam Cię na lekcję skrzypiec. Posiadam odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia zajęć jak: studium pedagogiczne czy tytuł magistra skrzypiec uzyskany na wydziale Instrumentalnym. Gram na skrzypach od 18 lat, a od ponad 10 lat mam doświadczenie w nauce gry na skrzypach dzieci i młodzieży. Zapraszam na zajęcia osoby, które potrzebują pomocy w codziennym ćwiczeniu, które przygotowują się do egzaminów czy koncertów, a także osoby które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze skrzypcami. Na zajęciam pomagam swoim uczniom też w zakresie kształcenia słuchu. Prowadzę lekcje zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Lekcje odbywają się u mnie, online lub w domu ucznia. Osoby zainteresowane serdecznie zapraszam do kontaktu :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 06.2018
Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku
Licencjat
Instrumentalistyka, Specjalność - skrzypce
10.2018 - 12.2020
Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku
Magister
Instrumentalistyka, Specjalność - skrzypce
Kursy i szkolenia
12.2020
Studium Pedagogiczne
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.