Jacek Grochowina

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Online
Włocławek
Warszawa
Toruń
Płock
Bydgoszcz
Grudziądz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam!

zakres zajęć:

 • tworzenie stron www (html, css, sass, javascript, RWD, bootstrap, angular, react, mysql)
 • przygotowanie do sprawdzianów z informatyki
 • pomoc w zrozumieniu różnych algorytmów
 • pomoc w ukierunkowaniu się (zwłaszcza dla uczniów technikum którzy wiedzą, że chcą być programistami, ale nie wiedzą od czego zacząć i co trzeba umieć, co przydaje się w praktyce)
 • podstawy programowania dla dzieci (scratch)
 • podstawy programowania (c++, c#)
 • tworzenie poprawnych i łatwych w edycji plików tekstowych (np. Microsoft Word)
 • tworzenie prezentacji (np. Microsoft PowerPoint)
 • obsługa arkuszy kalkulacyjnych (np. Microsoft Excel)
 • tworzenie interaktywnych prototypów aplikacji mobilnych oraz stron internetowych (Adobe XD, Figma)
 • obróbka graficzna oraz przygotowywanie grafik na strony www
 • pozycjonowanie stron www (SEO)

kim jestem?
Zawodowy programista JavaScript(Angular) oraz student informatyki.

dlaczego ja?
Od ponad roku pracuję zawodowo jako programista. Oprócz tego studiuję informatykę (zaocznie) i uczęszczałem do technikum o profilu informatycznym. Dzięki temu jestem na bieżąco z systemem edukacji i znam go doskonale od strony ucznia oraz dostrzegam jego wady. Wiem, że wiedza którą nauczyciele próbują przekazać w szkole jest nieusystematyzowana i nie poparta praktycznymi przykładami. Jest zbyt dużo nudnej teorii. Gwarantuję, że na zajęciach ze mną tak nie będzie! Każda lekcja to jeden duży lub kilka mniejszych praktycznych projektów podczas których zdobywa się wiedzę teoretyczną i jednocześnie widzi jej zastosowanie w praktyce co ułatwia przyswajanie.

moje doświadczenie?
Udzielam systematycznie korepetycji już od kilku lat. Przez ten czas miałem okazję przygotowywać swoich uczniów do sprawdzianów na poziomie technikum, jak i zarówno pracować z dziećmi tłumacząc im podstawy informatyki, programowania i obsługi komputera. Oprócz tego pracuję jako programista JavaScript (Angular), więc jeśli jesteś zainteresowany rozwojem w tym kierunku, a jednocześnie czujesz, że wiedza szkolna jest "przeterminowana" lub czujesz się zagubiony, nie wiesz czego się uczyć we własnym zakresie itp. - zachęcam do kontaktu! Gwarantuję skuteczne wsparcie, pomoc w ukierunkowaniu, mentoring, zbudowanie atrakcyjnego potrfolio, praktyczne wskazówki oraz luźną atmosferę podczas zajęć!

jak odbywają się zajęcia online?
Przeważnie łączę się z uczniami za pomocą Skype oraz  TeamViewer, lecz jeśli preferujesz inny sposób - nie ma problemu. Napewno się dogadamy i będę w stanie się dostosować.

ZAPRASZAM!!

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 20:00
Wtorek16:00 - 20:00
Środa16:00 - 20:00
Czwartek16:00 - 20:00
Piątek16:00 - 20:00
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.