Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Katowice
Chorzów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski40 / 60 min

Jakub

Opis ogłoszenia

***Scroll down for English version ***

Jestem absolwentem filologii romańskiej na PWSZ w Tarnowie. Jeżeli chciałbyś podszkolić swój włoski lub zacząć naukę od podstaw to zapraszam na lekcje całkowicie dopasowane do twoich potrzeb. Współpracuję zarówno z dziećmi, nastolatkami jak i dorosłymi. Nauka od podstaw, powtórka z gramatyki, poszerzenie słownictwa czy konwersacje, a wszystko wzbogacone interesującymi materiałami i miłą atmosferą. Bardzo chętnie współpracuję z osobami, które są zmotywowane do nauki języka. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do skontaktowania się ze mną telefonicznie lub mailowo.

***********************************

I graduated from French philology of PWSZ in Tarnów. If you wish to make progress on your Italian language or start from beginner level I invite you to the lessons adapted for your need. I’m working with children as well as with teenagers and adults too. I’m offering to teach you grammar, vocabulary and conversation always in good atmosphere. I would like to work with people who are strongly motivated to learn.
All interested are invited to contact me via email or phone.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.