Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
 
Online
Międzyzdroje
Świnoujście

Jakub

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/56 opinii
Dla użytkownika Jakub

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
AGNIESZKA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2019

Polecamy, syn dostał się na medycynę , w dużej mierze dzięki Panu Jakubowi. Zajęcia zawsze odbywały się punktualnie i w terminie, cena przystępna.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2017

Mogę polecić na 100% Kubę a nawet na więcej.Bardzo sumienny w swojej pracy,nigdy nie zdarzyło się aby nie przyszedł na umówione zajęcia,jeżeli coś mu wypadło,kontaktował się wczesniej i powiadamiał,zawsze bardzo punktualny.Uczył syna przez kilka miesięcy po dwa do trzech razy w tygodniu,syn nie ma problemów z nauką ale wybiera się na medycynę i brał korepetycje jako douczające zajęcia poza zakres materiału,jaki jest przerabiany w szkole średniej,konkretnie liceum.Zajęcia z Kubą syn bardzo sobie chwalił,poza tym,ze chłopak ma ogromną wiedzę w zakresie chemii,ma także dar nauczania,potrafi przekazać wiedzę w sposób prosty,konkretny,łatwo docierający do uczącego się.Obecnie syn jest po maturze i stwierdził,że właściwie to Kubie zawdzięcza to,że maturę napisał ma nadzieję dobrze,bo zajęcia z chemii jakie miał prowadzone w szkole okazały się bardzo słabo przygotowujące go do matury.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
11 kwietnia 2016

Moje przygotowanie do tegorocznej matury skończyło się jeszcze jesienią po 3 spotkaniach, ponieważ później zaczęło się przekładanie zajęć, aż w końcu zero kontaktu ze strony korepetytora. Szkoda, jestem niepocieszona.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2014

Najlepszy korepetytor jakiego do tej pory miałam. Widać, że lubi to co robi i że stara się wszystko dokładnie wytłumaczyć. Nie patrzy na zegarek, co osobiście mnie denerwowało u wielu korepetytorów.
Warto!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2014

Warto!
Cierpliwie tłumaczy aż do skutku. Widać, że ma dużą wiedzę i umie ją doskonale przekazać!
Polecam:)

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2014

Naprawde polecam!
Potrafi tłumaczyć, a co najważniejsze jest bardzo cierpliwy. Umie zmotywować do nauki i ciekawie opowiadać na dany temat. Zawsze jest punktualny dlatego z czystym sumieniem polecam każdemu kto ma jakiekolwiek problemy z chemią!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.