Jacek Tomasiewicz

Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Online
Warszawa
Wrocław
Faktura VAT

Jacek Tomasiewicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii
Dla użytkownika Jacek Tomasiewicz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 06.2013
Uniwersytet Warszawski
Magister
Informatyka
Kursy i szkolenia
05.2008
Finalista Olimpiady Informatycznej
Doświadczenie
08.2013 - aktualnie
Codility

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Witek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2017

kurs dla średnio-zawansowanych wspomianam bardzo dobrze. Zagadnienia zostały wytłumaczone w zrozumiały i przystępny sposób. Zajęcia były interesujące i co najważniejsze przydatne, elementy które doskonaliliśmy pojawiają sie zarówno na oig jak i na oi dzięki czemu szansa na zostanie laureatem jednego z takich konkursów w moim przypadku wzrosła. Nauczyciel potrafi zaraźić uczniów swoją pasją do informatyki. Ogólnie to zajęcia na wielki + :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2017

Przez trzy miesiące Pan Jacek uczył mnie podstawowych algorytmów porządkując moją wiedzę i umiejętności w ramach przygotowania do Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów. Zajęcia były zawsze bardzo ciekawe dostosowane do tempa mojej pracy – teoria, przykłady, ćwiczenia. Omawialiśmy trudniejsze zadania. Pan Jacek raczej udzielał mi wskazówek niż wykonywał je samodzielnie. Dzięki tej wspólnej pracy jestem finalistą OIG.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2017

Kurs Pana Jacka jest prowadzony w bardzo przyjemnej, kameralnej atmosferze. Wszystkie tematy tłumaczone są od teorii do praktyki na odpowiednio dobranych przykładach. W razie niepowodzenia w wykonaniu danego zadania jest ono dokładnie omawiane. Polecam.

avatar
Jędrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2017

W tym roku uczestniczyłem w zajęciach kilka miesięcy. Zostałem laureatem OIG zawodów indywidualnych. Bardzo się z nich cieszę, ponieważ bez nich nie osiągnąłbym tak wiele. Pan Jacek to profesjonalista w każdym calu. Gorąco polecam!

avatar
Lukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2017

Jacek prowadzi lekcje w sposób profesjonalny. Bardzo stara się aby zajęcia były na najwyższym poziomie. Od razu można zauważyć, że najważniejsze dla Jacka jest nauka drugiej osoby. Zawsze merytorycznie przygotowany. Na zajęciach poświęca się 100% uczniowi oraz poza zajęciami zawsze chętnie odpisuje jeżeli chciałoby się o coś dowiedzieć z programowania. Zajęcia z algorytmiki na najwyższym poziomie. Naprawdę polecam ze względu na dużą wiedzę algorytmiczną oraz na fakt, że na lekcjach wykorzystuję się 100% czasu i nie ma się nigdy wrażenia, że coś było nie tak. Oczywiście zawsze zajęcia są prowadzone w dobrej atmosferze. Ogólnie naprawdę super :)

avatar
Zbigniew
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2017

Pan Jacek prowadzi zajęcia w sposób ciekawy, nigdy nie podaje gotowej odpowiedzi, ale nakierowuje tok myślenia ucznia by ten sam nauczył się myśleć w sposób algorytmiczny. Program zajęć dostosowuje do indywidualnych potrzeb i sprawia, że nauka daje dużo satysfakcji.

avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2017

Najwyższy poziom zajęć. Szczerze polecam jeśli chodzi o algorytmikę, bo z tym pomagał mi Jacek. Bardzo sympatyczny i kompetentny korepetytor. :]

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2017

Serdecznie polecam zajęcia z panem Jackiem. Doskonale tłumaczy, w jasny i przystępny dla ucznia sposób objaśnia wszystkie zagadnienia. Zajęcia są świetnie dostosowane do indywidualnych potrzeb i umiejętności ucznia, przebiegają zawsze w bardzo miłej atmosferze, są niezwykle ciekawe. Zdecydowanie warto wziąć udział.

avatar
Max
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2016

Polecam zajęcia z panem Jackiem ze względu na ciekawie prowadzone lekcje, przystępne i zrozumiałe wyjaśnienia poszczególnych zagadnień oraz dobór odpowiednich ćwiczeń pozwalających utrwalić zdobyte umiejętności. Dzięki nim poszerzyłem moją wiedzę z zakresu algorytmiki oraz znajomości języka C++. Zadania z konkursów informatycznych, które jeszcze rok temu wydawały mi się niemożliwe do rozwiązania, dziś nie sprawiają mi trudności.

avatar
ZZ
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2016

W zajęciach uczestniczę od ponad roku. W mojej ocenie są one na bardzo wysokim poziomie. Dzięki nim udało mi się właściwie poukładać wiedzę, którą posiadałam wcześniej. Poznałam wiele algorytmów, które zostały mi szczegółowo wytłumaczone. Każde zajęcia kończą się zadaniem domowym, które później jest omawiane. Z całym przekonaniem polecam tego Korepetytora. Warto zaangażować czas i pieniądze.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2016

Zajęcia prowadzone są profesjonalnie, a zagadnienia tłumaczone bardzo jasno. Pan Jacek bardzo dobrze przygotowuje do konkursów informatycznych i dzięki temu zdobyłem tytuł laureata. Polecam.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2015

Bardzo polecam Jacka jako nauczyciela. Tłumaczy wszystko jasno, czytelnie i dostosowuje zadania do posiadanego przez ucznia poziomu wiedzy oraz umiejętności. Do tego jest bardzo sympatycznym i cierpliwym człowiekiem. Polecam!!!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2015

Polecam! Wszystko jest tłumaczone jasno i zrozumiale. Pan Jacek ma bardzo dobre podejście do ucznia, a zajęcia są efektywne i prowadzone w miłej atmosferze.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.