Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Tomaszów Lubelski
Matematyka45 / 60 min

jacek

Opis ogłoszenia

Witam, jestem nauczycielem matematyki.Korepetycji udzielam od ponad 20 lat.Pomogłem już kilkuset uczniom.Wszystkim , których przygotowuję do matury ,czy egzaminu osmoklasisty udostępniam odpowiednie materialy, zadania i testy do pracy w domu. 
Prowadzę też trening pamięci  w ramach lekcji matematyki,co poprawia  koncentrację i pamięć,a uczniowie znacznie szybciej rozwiązują zadania i osiągają lepsze wyniki. 

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1995 - 07.2000
Uniwersytet Rzeszowski
Nauczyciel mianowany
Matematyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.