Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa

O mnie

Nauczanie i pomaganie innym to moja pasja. Technologia to tylko narzędzie, najważniejsi są ludzie. Mam doświadczenie jako korepetytor. Jestem typem osoby, która rozwiązuje problemy, a nie ich szuka. Mam ponad 12 letnie doświadczenie związane z komputerami, Internetem i językiem programowania Java. Pracuję jako Java Developer.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2019

Profesjonalne podejście, duża wiedza, na bieżąco z nowymi technologiami, dobry kontakt.

Polecam korepetytora.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2019

Polecam współpracę z Jackiem. Profesjonalnie podchodzi do przekazywania wiedzy. Przystępnie i cierpliwie tłumaczy przerabiane zagadnienia. Na zajęciach panuje miła atmosfera. Dobry kontakt.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2019

Profesjonalne podejście i cierpliwość do ucznia to co cechuje Jacka.
Dobrze mnie nakierunkował i cieszę się, że spotkałem go na swojej drodze.

Zdecydowanie polecam

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2019

Zdecydowanie polecam. Wszystko tłumaczone ciekawie w sposób zrozumiały i przyjemny. Bardzo uczciwe i profesjonalne podejście ze strony Pana Jacka.
Pan z dużą wiedzą i doświadczeniem. Bardzo dziękuję za pomoc. :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2018

Pełen profesjonalizm!!! Zajęcia z Jackiem są luźne ale to nie znaczy że jako nauczyciel nie wymaga. Potrafi wszystko spokojnie i dokładnie wytłumaczyć i ma indywidualne podejście do problemu. Nie boi się wyzwań i "przypadków beznadziejnych" (tak ja byłem takim przypadkiem). Dostosowuje się do ucznia zarówno pod kątem materiału jaki musi mu wytłumaczyć jak i terminów spotkań. Serdecznie polecam!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.