Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Piotrków Trybunalski

O mnie

Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Łódzkiej (1991) oraz Studiów Podyplomowych na kierunku Matematyka dla Nauczycieli w Łodzi (2021). Od 20 lat udzielam korepetycji z matematyki dla uczniów szkół średnich oraz przygotowuję do matury na poziomie podstawowym. Możliwe jest też udzielanie korepetycji dla uczniów klas 7 i 8 szkoły podstawowej.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1983 - 10.1991
POLITECHNIKA ŁÓDZKA ORAZ PODYPLOMOWE STUDIA NA KIERUNKU MATEMATYKA
Magister inżynier
mechanika, matematyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.1992 - aktualnie
ZSP NR 2, ZSP NR 1, CKZ
10.2022 - aktualnie
ZSP NR 2, ZSP NR 1, CKZ

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.