Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Poznań (Grunwald (Raszyn))
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski75 / 60 min

Iza

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii

Opis ogłoszenia

Maturzysto! Sprawdź czy zdasz! Umów się na maturę ustną z egzaminatorem maturalnym OKE ), sprawdź jak zdałbyś/zdałabyś  już dzisiaj. Jeżeli będziesz chciał(a), możesz umówić się na kolejną godzinę.

O mnie
Jestem nauczycielką, egzaminatorem maturalnym OKE , lektorką i korepetytorką ze stażem pracy w gimnazjum, szkole średniej (obecnie) i szkole językowej. Język angielski jest w moim życiu od najmłodszych lat, uczenie się tego języka zawsze sprawiało mi przyjmność. Teraz, z pasją i zaangażowaniem, przekazuję swoją wiedzę innym.

Doświadczenie
Od 2009 roku prowadzę zajęcia, na które przede wszystkim zapraszam uczniów przygotowujących się do egzaminów ósmoklasisty (wcześniej gimnazjalnego) oraz maturalnego. Poprzez swoje wieloletnie doświadczenie nauczyłam się wskazywać swoim uczniom drogę do osiągnięcia jak nalepszego wyniku, pomagającego im w  rekrutacji do wymarzonej szkoły lub na studia. 
Kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty i maturalnego stały się moją specjalnością.

Lekcje
Uczę na różnych poziomach zaawansowania. Zapraszam dzieci i młodzież na lekcje rozwijające i pomocnicze.
Lekcje odbywają się w Poznaniu na ul Promienistej. Mogą trwać 45 minut (65 zł), 60 min (75 zł), 90 min (110 zł).
Istnieje możliwość prowadzenia lekcji w małych grupach (2-, 3-osobowych). Wystawiam rachunki.

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Julio
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2020

Wiele się nauczyłem na tych lekcjach. Przygotowuje się do matury a dzięki Pani Izie czuje się bardziej pewnie i wierzę w dobry rezultat :) Lekcje prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Polecam serdecznie

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2019

Polecam! Na lekcjach pracujemy na kilku źródłach, gramatyka pokazana w ciekawy sposób, a każda wskazówka podana przez Panią odrazu kojarzy się z odpowiednim zagadnieniem. Przygotowywałam się z tą Panią do egzaminu gimnazjalnego, do którego podeszłam z wielkim spokojem, oraz teraz do matury.

avatar
Inka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2019

Chodzę do Pani Izy już od 3 lat, nauczyła mnie swobodnego wypowiadania się (a miałam z tym duży problem), doskonale i ze spokojem "obrazuje" zasady gramatyki. Przygotowuje materiały na każdą lekcje c:

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2019

Bardzo polecam korepetycje z Panią Izą. Na wszystkich zajęciach spotkałem się z profesjonalizmem, rzetelnym przygotowaniem do zajęć i ogromną wiedzą przekazywaną w sposób łatwy do przyswojenia przez ucznia. Podczas nauki otrzymałem wiele pomocnych materiałów z różnych źródeł, które systematyzowały wiedzę. Ponadto sympatyczna atmosfera i chęć do rozmowy na najróżniejsze tematy pomagały w przełamywaniu bariery językowej. Po tych korepetycjach czuję się bardzo pewny jeśli chodzi o matury z angielskiego (podstawową, rozszerzoną i ustną) oraz komunikatywne użynanie tego języka. Polecam serdecznie! ;)

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2015

Właśnie skończyłem pisać rozszerzoną maturę z angielskiego, łatwość z jaką mi to przyszło przeszło wszelkie moje oczekiwania :) a jeszcze 6 miesięcy temu zamartwiałem się o powodzenie podczas poziomu podstawowego. Profesjonalne podejście Pani Izy do nauczania angielskiego ,oraz przyjemna atmosfera podczas lekcji sprawia, iż nauka angielskiego to czysta przyjemność :D Polecam !

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2015

Bardzo dobra nauczycielka, przygotowała mnie do egzaminu gimnazjalnego oraz matury rozszerzonej :) Umie dobrze tłumaczyć zagadnienia gramatyczne oraz zachęca do rozmów. Do tego jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, serdecznie polecam każdemu naukę z tą panią ;)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2014

Nauczyciel świetny, przygotowywała mnie do matury rozszerzonej, potrafi tłumaczyć jest niezwykle cierpliwa ale też wymagająca. Lekcje przebiegają w świetnej atmosferze a człowiek wychodzi z niej zmotywowany do dalszej pracy :)
Pod okiem pani Izy każdy jest w stanie zdać maturę z bardzo dobrym wynikiem
Polecam serdecznie

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2013

Bardzo dobra nauczycielka. Pomogła mi przygotować się do rozszerzonej matury. Zdałem na 89% a ustny 29/30 . Potrafi przekazać wiedzę szczególnie z gramatyki. Dzięki niej chcę się dalej rozwijać w angielskim , a nauka tego języka stała się dla mnie przyjemnością. :)

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2013

Bardzo dobra nauczycielka! Świetne podejście do ucznia bez względu na wiek (pomaga mi z angielskim od podstawówki). Gramatyka od razu staje się prosta, a przykłady wykorzystywane na lekcjach utrwalają się w głowie na długo;) Świetne przygotowanie do matury pisemnej i ustnej ;) Wiem, że po nauce u Pani Izy maturę mam zdaną na bank :) Serdecznie polecam!

avatar
M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2012

Super lekcje! Nareszcie zrozumiałam najważniejsze czasy gramatyczne. Pani Iza bardzo dobrze tłumaczy. No i w końcu zaczęłam mówić po angielsku ;)

avatar
Daria ;)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2012

Świetna korepetytorka! Potrafi znakomicie przekazać swoją wiedzę i nauczyć od podstaw języka angielskiego osobę przygotowującą się do matury ;) W dodatku rewelacyjne podejście do ucznia. Bardzo cierpliwa, pomaga wszystko zrozumieć. Atmosfera przyjazna, zero stresu! Zdecydowanie korepetytorka warta polecenia z uwagi na jej profesjonalizm i sposób przekazywania wiadomości :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.