Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Lutomiersk
Zgierz
Łódź
Konstantynów Łódzki
Aleksandrów Łódzki
Rąbień
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski45 - 50 / 60 min

Dominik

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Witam
Mam na imię Dominik i chętnie udzielę korepetycji z języka polskiego. Aktualnie rozpoczynam nauczanie w roku szkolnym 2020/2021. Wskażę drogę zarówno uczniom szkoły średniej (W tym oczywiście przygotowanie do matury) jak i uczniom szkoły podstawowej. Pomogę dostać się do wymarzonej uczelni czy szkoły,  tym, którym polski blokuje marzenia.

Dlaczego warto skorzystać akurat z mojej pomocy? Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że pomocy w nauce języka polskiego będą potrzebowały przede wszystkim umysły ścisłe. Jestem bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Nie gonię z materiałem, doskonale wiem, że każdy ma inne granice percepcji i nauczanie dostosowuje indywidualnie . Daje gwarancję, że zagadnienia, które do tej pory były niezrozumiałe i wytłumaczone pokrętnie przez nauczyciela, u mnie na zajęciach szybko staną się jasne i klarowne.

Ważna jest również dla mnie atmosfera panująca na zajęciach. Jestem niezwykle energiczny i chętny do współpracy z każdym kto potrzebuje pomocy. Dla każdego staram się być bardzo pomocnym przyjacielem. Uważam, że właśnie w takiej spokojnej i miłej atmosferze, nasz mózg przyswaja najwięcej informacji. Jestem zwolennikiem nauczania w taki sposób aby zajęcia nie były męczące, zarówno dla mnie jak i dla ucznia, jednakże przy tym były skuteczne. Oczywiście nie ma uniwersalnego sposobu, ale jestem pewny, że poradzę sobie z nauczeniem każdego. Wymagane są tylko chęci! :) 

Pierwsze spotkanie zapoznawcze jest darmowe. Na owym spotkaniu ważne dla mnie jest, żeby się poznać a także aby uczeń porozmawiał ze mną chwilę. W ten sposób sprawdzę na czym stoimy w tej chwili. Na czym skupić się bardziej, na czym mniej a co robić zupełnie od podstaw. Taki sposób uczenia jest korzystny dla wszystkich i takim wypracowanym schematem już działam od dłuższego czasu. 

Jeśli chodzi o aktualną sytuację związaną z koronawirusem to chciałbym poinformować, że póki Państwo widzą to ogłoszenie to oznacza, że jestem w pełni zdrowy i dyspozycyjny. Zdaje sobie sprawę z zagrożenia i jeśli cokolwiek będzie nie tak, to zapewniam, że na zajęciach się nie pojawię a sam poddam się kwarantannie. Aktualnie jednak jak już wspomniałem jestem w pełni sił. [*Na życzenie, zajęcia mogą odbywać się w maseczkach oraz przy zachowaniu określonego dystansu. *]

Jeśli ktoś wolałby przyjeżdżać na zajęcia do mnie to oczywiście jest taka możliwość! Od 1.09.2020 roku. mieszkam na Dąbrowie w Łodzi. Jeśli nie ma możliwości dojazdu do mnie to oczywiście oferuje również dojazd do ucznia. Jestem bardzo otwarty, jeśli są jakieś wątpliwości proszę śmiało zadzwonić i dopytać. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. 

Nr. Telefonu: 666-127-799 (Proszę o wcześniejsze wysłanie SMS-a. Nie zawsze mam możliwość odebrania telefonu. Z pewnością oddzwonię najszybciej jak to możliwe)

Pozdrawiam

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Danuta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2020

Z Panem Dominikiem współpracujemy od ponad roku i jesteśmy bardzo zadowoleni , ponieważ jest punktualny, sympatyczny i pomocny .W zrozumiały sposób przekazuje swoją wiedzę. Polecamy serdecznie!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2020

Przygotowanie do matury z polskiego bardzo udane. Wynik zadowalający dzięki korepetycjom. Cierpliwy i skuteczny korepetytor.
Polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2020

Jestem bardzo zadowolona z pracy jaką Pan Dominik wykonał z moją córką. Co prawda ze względu na sytuację związaną z koronawirusem, nie prowadziliśmy zajęć od kwietnia, ale poziom znacząco się poprawił. Córka jest w drugiej klasie liceum. Pierwszą klasę skończyła z oceną dopuszczającą z czego byliśmy mocno niezadowoleni. W drugiej klasie postawiliśmy na cotygodniowe zajęcia z Panem Dominikiem i w dwie godziny tygodniowo udało się zdobyć ocenę dobrą jako proponowaną. Nie wiem jakie pranie mózgu Pan zastosował, ale jest bardzo skuteczne! Zaczęłam zauważać, że bardzo się przykłada, czyta książki co wcześniej było zjawiskiem niespotykanym i od samego początku współpracy była wpatrzona jak w obrazek. W trzeciej klasie, już do matury z pewnością to właśnie Pan Dominik będzie przygotowywać córkę. Względem poprzednich korepetytorów z całego serca polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2020

Dominik przyjechał do mnie 9 miesiecy temu , dużo mu zawdzięczam. Polecam go każdemu , zarówno tym starszym jak i młodszym uczniom.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.