Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Lutomiersk
Zgierz
Łódź
Konstantynów Łódzki
Aleksandrów Łódzki
Rąbień
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski50 - 65 / 60 min

Dominik

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

Witam

Mam na imię Dominik i już cztery lata udzielam korepetycji z języka polskiego. Przez ten czas pomogłem wielu uczniom zdać egzaminy końcowe i jak najbardziej na tym nie poprzestaje.
Aktualnie rozpoczynam nabór na moje zajęcia w roku szkolnym 2022/2023. Wskażę drogę zarówno uczniom szkoły średniej (Kompletne przygotowanie do matury) jak i uczniom szkoły podstawowej (Przygotowanie do egzaminu ósmoklasity) . Pomogę dostać się do wymarzonej uczelni czy szkoły, a rodzicom zagwarantuje spokój o przyszłość dziecka. 

Dlaczego warto skorzystać akurat z mojej pomocy? Przede wszystkim dlatego, że moje zajęcia znacznie różnią się od tych, które są obecne w szkole. Wiem, że jeśli potrzebna jest moja pomoc to nauka w szkole z jakiegoś powodu jest nieskuteczna i powtarzanie tego samego schematu jest bezcelowe.
W związku z tym jestem bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Nie gonię z materiałem, doskonale wiem, że każdy ma inne granice percepcji i nauczanie dostosowuje indywidualnie. 
Staram się zintegrować zainteresowania ucznia z tym przedmiotem i sprawić by nauka nie była tylko przykrą koniecznością a zmieniła się w ciekawość. Jestem pewny że zagadnienia, które do tej pory były niezrozumiałe i wytłumaczone pokrętnie przez nauczyciela, u mnie na zajęciach szybko staną się klarowne.

Ważna jest również dla mnie atmosfera panująca na zajęciach. Jestem chętny do współpracy z każdym kto potrzebuje pomocy. Dla każdego staram się być bardzo pomocnym przyjacielem i można się zwrócić do mnie o pomoc również poza godzinami zajęć. 
Jestem zwolennikiem nauczania w taki sposób aby zajęcia nie były męczące, zarówno dla mnie jak i dla ucznia, jednakże by były przy tym możliwie najbardziej skuteczne. Oczywiście nie ma uniwersalnego sposobu, ale jestem pewny, że poradzę sobie z nauczeniem każdego. Nie ma dla mnie "trudnych przypadków".

Przez pierwsze 2-4 godziny naszej współpracy zawsze staram się możliwie jak najbardziej poznać ucznia. Poznaje poziom wiedzy oraz zainteresowania, aby wypracować możliwie jak najmniej obciążający system nauczania przy jednoczesnej efektywności.
Po tym czasie konsultuje również zalecaną liczbę godzin, która pozwoli nam wyrobić się z całym materiałem obowiązkowym oraz częścią materiału opcjonalnego. Nie uznaje najniższej linii oporu. Zawsze daje z siebie 100% wiedzy i tego samego wymagam od swoich uczniów co pozwoliło uzyskać mi wskaźnik prawie 100% zdawalności egzaminów przy liczbie 37u uczniów, których miałem do tego momentu. Mam jednak przy tym też świadomość, że mają oni też inne przedmioty oraz i tak już przeładowany materiał szkolny. Najważniejsza jest efektywność swoich wysiłków. 

Dojazd do ucznia jest opcjonalny i jest zależny od odległości od mojego miejsca zamieszkania. Na tą chwilę jest to Łódź Dąbrowa.
Dojeżdżam do takich miejscowości jak Konstantynów Łódzki, Aleksandrów Łódzki czy Rąbień.
Jeśli mieszkają natomiast państwo daleko od Łodzi to nadal jest możliwość skorzystania z moich zajęć. Z racji pandemii opracowałem w pełni działający system zajęć zdalnych. Ogólnie sprawa spotkań to kwestia bardzo indywidualna i proszę po prostu zadzwonić, na pewno uda się wypracować wygodny system :) 

Poniżej podaję numer telefonu do siebie: 666-127-799 (Proszę o wcześniejsze wysłanie SMS-a. Nie zawsze mam możliwość odebrania telefonu. Z pewnością oddzwonię najszybciej jak to możliwe)

Co ważne pomagam również w przygotowaniu do egzaminów komisyjnych czy okresowych. Chętnie również pod swoje skrzydła przyjmę maturzystów, którzy zdecydowali się pisać także maturę rozszerzoną z języka polskiego.
Nie piszę prac, nie robię prac domowych ani nie sprawdzam prac dyplomowych za pieniądze, więc proszę do mnie w tej sprawie nie pisać. Wyznaje złotą zasadę, że chętnie kogoś nauczę jak coś zrobić, ale nigdy nie zrobię tego za kogoś bo zupełnie nic z tego nie wyniesie :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Najlepszy korepetytor jakiego miałem okazję mieć. Świetnie przekazuje wiedze i potrafi zainteresować nawet osoby które nie są związane z polskim. Zajęcia prowadzone są na luzie, nie jest to zwykłe słuchanie wykładu ale też fajną integracja pomiędzy uczniem a nauczycielem.
Bardzo polecam :)

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2021

Wszystko co było potrzebne do matury zostało przerobione idealnie i nie brakowało też zajęć pomocnych w pisaniu rozprawek maturalnych. Po ukończonych zajęciach czułam się pewnie i bardzo dobrze przygotowana do matury. SERDECZNIE POLECAM!!!

avatar
Borys
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2021

Zajęcia z Dominikiem diametralnie zmieniły moje spojrzenie na język polski. Pokazał mi, że to nie tylko nudna i żmudna gramatyka, ale również bardzo ciekawy świat kulturoznawstwa, którego nauka nie musi równać się z tzw. katorgą! :)

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2021

Przygotowanie do matury, merytoryczne, brak owijania w bawełnę. Totalna klasa

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2021

W krótkim czasie Pan Dominik powtórzył ze mną sporo materiału i dał wiele wskazówek odnośnie rozprawki maturalnej. Jest komunikatywny, pomocny i otwarty, a zatem godny polecenia.

avatar
Danuta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2020

Z Panem Dominikiem współpracujemy od ponad roku i jesteśmy bardzo zadowoleni , ponieważ jest punktualny, sympatyczny i pomocny .W zrozumiały sposób przekazuje swoją wiedzę. Polecamy serdecznie!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2020

Przygotowanie do matury z polskiego bardzo udane. Wynik zadowalający dzięki korepetycjom. Cierpliwy i skuteczny korepetytor.
Polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2020

Jestem bardzo zadowolona z pracy jaką Pan Dominik wykonał z moją córką. Co prawda ze względu na sytuację związaną z koronawirusem, nie prowadziliśmy zajęć od kwietnia, ale poziom znacząco się poprawił. Córka jest w drugiej klasie liceum. Pierwszą klasę skończyła z oceną dopuszczającą z czego byliśmy mocno niezadowoleni. W drugiej klasie postawiliśmy na cotygodniowe zajęcia z Panem Dominikiem i w dwie godziny tygodniowo udało się zdobyć ocenę dobrą jako proponowaną. Nie wiem jakie pranie mózgu Pan zastosował, ale jest bardzo skuteczne! Zaczęłam zauważać, że bardzo się przykłada, czyta książki co wcześniej było zjawiskiem niespotykanym i od samego początku współpracy była wpatrzona jak w obrazek. W trzeciej klasie, już do matury z pewnością to właśnie Pan Dominik będzie przygotowywać córkę. Względem poprzednich korepetytorów z całego serca polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2020

Dominik przyjechał do mnie 9 miesiecy temu , dużo mu zawdzięczam. Polecam go każdemu , zarówno tym starszym jak i młodszym uczniom.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.