Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
Lublin (Wszystkie)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski20 - 40 / 60 min

Izabela Lis

Opis ogłoszenia

Oferuje korepetycje z języka włoskiego dla dzieci, młodzieży ale również dla osób dorosłych. Zakres materiału będzie obejmować gramatykę, leksykę,uczenie się słówek, pomoc przy pracach domowych oraz konwersację z uczniem aby w łatwy sposób potrafił się posługiwać tym językiem. Lekcję mogą odbywać się zarówno u mnie w mieszkaniu jak i w domu ucznia (dojazd nie jest wliczany w cenę korepetycji).Posiadam doświadczenie, ponieważ w przeszłości mieszkałam we Włoszech.W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić pod wskazany numer telefonu :)

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
ŚrodaDo uzgodnienia
Czwartek
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.