Swietłana Gromnicka

Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
 
Online
Żary
Zielona Góra
Wrocław
Żagań
Bolesławiec
Jelenia Góra
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Nauczanie indywidualne i szkolenia dla firm ( duże
doświadczenie). Każdy uczeń osiąga to, co zamierzał. Przygotowanie do matury ( zdawalność 80-90%) , licencjatu , doktoratu. Przygotowanie do egzaminu na certyfikat TRKI i TELC. Przygotowanie do egzaminu STANAG. Podręczniki polskie i rosyjskie. Bardzo dobry kontakt z uczniami.
W trakcie lekcji online korzystanie z tradycyjnej tablicy, czyli zajęcia są bardzo zbliżone do stacjonarnych.
Rózne metody nauczania : tradycyjna i bezpośrednia ( większy nacisk na mówienie). Gramatyka tłumaczona w bardzo przystępny sposób. Nauka języka biznesowego na podstawie własnego doświadczenia. Asysta dla nowozatrudnionych pracowników ze Wschodu. Własny kanał na YT - Rosyjski bez obaw. Strona na FB - Rosyjski bez obaw.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 20:00
Wtorek07:00 - 20:00
Środa07:00 - 20:00
Czwartek07:00 - 20:00
Piątek07:00 - 20:00
Sobota09:00 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1995 - 07.2000
Uniwersytet Ekonomiczny Odessa
Magister
10.2006 - 07.2007
Łużycka Wyższa Szkoła Humanistyczna
Nauczyciel dyplomowany
Pedagogika
Kursy i szkolenia
01.2018
Technologia i nowe media w nauczaniu języków obcych
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 19
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2019

Polecam w 100 % . Swietłana przygotowywała mnie do matury przez około 2 miesiące . Rosyjskiego uczyłem sie ponad 20 lat temu ,więc praktycznie zero słownictwa , wymowy i wiedzy - przez korepetycje online i skuteczne rady zdałem właśnie maturę z rosyjskiego na 80 % - niesamowite !!! .
Raz jeszcze polecam i wierzę ,że potrafi nauczyć każdego jeśli mnie przygotować do matury w dwa miesiące Pani Swietłanie się udało ;-)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2019

O Pani Swietłanie mogłabym pisać długo i uroczyście, ale szanuję Twój czas Czytelniku, zatem ograniczę się do kilku zdań. Pani Swietłana to nie tylko bardzo dobry nauczyciel języka rosyjskiego, ale też świetny kompan do przyjemnego spędzenia czasu. Każda lekcja z nią motywuje do dalszej nauki, jest to jedyny nauczyciel w całej mojej edukacji, który skutecznie uczy mnie nowych rzeczy. Rzeczowo, profesjonalnie a zarazem ciekawie, bez jakiejś sztucznej korpomowy. Jeśli naprawdę chcesz się nauczyć języka to u Swietłany to zrobisz, ale bez Twojego zaangażowania to się nie stanie.

avatar
Emanuela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2019

Pani Swietłana prowadzi lekcję w spokojnej, przyjaznej atmosferze, motywuje do pracy i cierpliwie wyjaśnia wszystkie zagadnienia. Uczy wspaniale języka, pięknie mówi po rosyjsku, a dodatkowo przybliża zagadnienia kulturowe, co bardzo wzbogaca wiedzę ucznia. Jest elastyczna i chętnie dopasowuje zagadnienia do potrzeb uczącego się. Bardzo polecam zajęcia u Pani Swietłany!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2019

Pełen profesjonalizm, fantastycznie prowadzone lekcje w przyjaznej, swobodnej atmosferze. Nauka pod okiem Pani Swietłany to po prostu przyjemność. W prosty sposób wyjaśnia najbardziej zawiłe kwestie. Bardzo cierpliwa, ale jednocześnie wymagająca, dzięki czemu nauka szybko przynosi oczekiwane efekty. Szczerze polecam.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2019

Nasza firma od 2015 roku współpracuje z Panią Swietłaną jako tłumaczem polsko-rosyjskim podczas spotkań biznesowych z kontrahentami z Moskwy i Sankt Petersburga. Poza bezdyskusyjnie profesjonalnym poziomem tłumaczeń Pani Swietłana posiada niezwykłą znajomość kultury biznesowej Rosjan i to od tej praktycznej strony. Dzięki temu wszystkie dotychczasowe spotkania z kluczowymi dla naszej firmy Partnerami z Rosji przebiegały w naturalny, bezstresowy i bardzo bezpośredni sposób. Niejednokrotnie zdarzało mi się wręcz zapomnieć o tym, że pomiędzy mną, a moim rozmówcą jest jeszcze tłumacz. Z tego też powodu zdecydowałem się na rozpoczęcie z Panią Swietłaną nauki j. ros. w formie online. Szczerze polecam.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2019

Bardzo dziękuję Pani Swietłanie za całą naukę, potrafi świetnie przygotować się do poziomu ucznia, dobrać odpowiednie tematy i materiały , ale przede wszystkim lekcje są bardzo ciekawe i szybko przynoszą efekty. Dodatkowo jest niesamowicie miłą i wyrozumiałą osoba. Polecam!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2019

Pani Swietłana jest niesamowitym nauczycielem, zawsze przygotowanym do lekcji, bardzo wyrozumiałym. Dzięki naszym lekcjom bardzo szybko zrobiłam postępy. Przede wszystkim muszę Pani podziękować za prowadzenie niesamowicie efektywnych lekcji online, nie byłam wcześniej do tego przekonana, ale teraz doceniam tę wygodę:)

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2019

Pani Swietlana to wspaniała, ciepła kobieta o bardzo dobrym, indywidualnym podejściu do ucznia. Kładzie nacisk na najważniejsze aspekty języka. Nauka przebiega bezboleśnie i jest bardzo przyjemna.
Polecam z całego sera!

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2019

Profesjonalne i indywidualne podejście. Mnóstwo materiałów. Tematy zajęć na moje życzenie, gramatyka wyjaśniona tak, że zapamiętuje się na zawsze, bo na przykładach z życia. Świetna atmosfera zajęć - dosłownie z niecierpliwością czeka się na następne. Skończyłam filologię rosyjską i zaczęłam uczyć się u Pani Swietłany dla przypomnienia po kilku latach przerwy i uważam ją za jedną z najlepszych nauczycielek, jakie kiedykolwiek mnie uczyły.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2019

Pani Swietana jest bardzo dobrą nauczycielką. Potrzebowałem ekspresowego przygotowania do prezentacji i jestem bardzo zadowolony z efektów. Dodatkowo lektorka pomogła mi w tłumaczeniu tekstów do strony www naszej fundacji. Jest zawsze przygotowana do zajęć i chciałbym podkreślić jej elastyczność w zakresie wyboru tematyki i wybór trafnych materiałów do nauki. Polecam i pozdrawiam seredcznie.

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2018

Przed pierwszymi zajęciami z Panią Swietłaną miałem duży problem z zaliczeniem egzaminów na studiach, poprzedni korepetytorzy nie podejmowali się uczenia mnie ze względu na zbyt duży natłok nauki w zbyt krótkim czasie. Do dziś pamiętam jak Pani Swietłana powiedziała na pierwszej lekcji "Panie Aleksandrze nie ma co marudzić, siadamy do pracy!" Od tamtej pory ze średniej 2.0 wyszedłem na najlepszego studenta w grupie. Gorąco polecam zajęcia z Panią Swietłaną ze względu na profesjonalizm w tym co robi, to jak potrafi zrozumieć sytuację losową, która każdemu może się przytrafić oraz niepowtarzalne żarty, które nie pozwalają mi stresować się nadchodzącymi egzaminami!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2018

Bardzo dobry nauczyciel. na wysokim poziomie prowadzone zajęcie, ciekawie i bardzo praktycznie. Polecam każdemu , kto chce się uczyć języka rosyjskiego z dobrymi wynikami. Przyjemny i ciekawy kontakt z lektorem.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2018

Fachowiec na wysokim poziomie ,rewelacyjny kontakt i sposób nauczania ,polecam

avatar
ANNA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2018

Witam, niesamowita osobowość, cudowna cierpliwość i ogromny dar do nauki języka rosyjskiego, podsumowując profesjonalizm. Gorąco polecam. Ja osobiście zakochałam się w tym języku dzięki połączeniu nauki z historią
i kulturą tamtego rejonu.
Dziękuje i oczywiście kontynuacja aż do certyfikatu.
A zmęczenie materiału z mojej strony daje czasem w kość :)

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2018

Pani Svetlana jest nauczycielem z wiedzą nie tylko szkolną/podręcznikową. Posiada ogromne doświadczenie biznesowe co jest ważnym elementem dla ludzi którzy pracują lub chcę pracować w firmach związanych z eksportem, ze współpracą z zagranicą, jako tłumacze, etc. Również istotnym dla mnie aspektem jest używanie na lekcji codziennego języka rosyjskiego, trochę nieformalnego, nie takiego książkowego. Podsumowując jestem bardzo zadowolona i absolutnie polecam. Wysoka jakość i świetna atmosfera:)

avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2018

Lekcje z Panią Świetlaną to prawdziwa przyjemność i jednocześnie znakomite zapoznanie i kontynuacja języka rosyjskiego. Uczę się już ponad rok czasu z bardzo efektywnym wynikiem. Znałem wcześniej język i wykorzystywałem w pracy ale teraz na spotkania i rozmowy oraz prowadzenie korespondencji biznesowej prowadzę bez słownika. Tak tak to wielka zasługa Pani Swietłany i jej upór w prowadzeniu ucznia i uwaga Zeszytu!!!! Tak tak bez tego nie można zacząć ale naprawdę przydaje się. Gorąco polecam lekcje z Tą Panią gdyż Jej wiedza i profesjonalne i zarazem indywidualnych
Upalne podejście do ucznia gwarantują sukces .......polecam i życzę dużo zdrowia i tak dalej trzymać Pani Swietlano ..... wdzięczny uczeń Dariusz M tel 607580732

avatar
Slawek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2018

Jeżeli ktoś chce nauczyć się szybko języka rosyjskiego ( podstaw oczywiście ) lub kontynuować nauke to polecam pania Swietłane, która zwraca uwagę na wszelkie niedociągnięcia i mobilizuje ucznia do pracy. Pozdrawiam

avatar
Albert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2018

Witam. Ja również polecam lekcję z Panią Swietłaną, która jest bardzo miłą osobą , życzliwą . W nauczaniu daje z siebie 100 % i więcej , pomoże w odpowiednim doborze książek do nauki języka rosyjskiego. Pani Swietłana ma ogromną wiedzę z języka rosyjskiego,piękną wymowę i profesjonalne podejście do ucznia , nie zależnie od wieku ucznia. Dla mnie profesjonalistka w swojej dziedzinie. We wrześniu 2017 r wystartowaliśmy z nauką języka rosyjskiego , a w maju 2018 r zdałem maturę ( pisemną i ustną) na poziomie 90 % . Z całego serca polecam naukę języka rosyjskiego u Pani Swietłany . Pani Swietłano dziękuję za wszystko co Pani dla mnie zrobiła podczas naszej wspólnej nauki przez te wszystkie miesiące , a maj to była już wisienka na torcie . Pozdrawiam Albert.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2018

Witam. Polecam każdemu lekcję z panią Swetłaną, która jest przemiłą osobą, pięknie i przejrzyście tłumaczy nawet najtrudniejsze zagadnienia, zawsze służy radą, nigdy nie odmawia pomocy, profesjonalne podejście. Bardzo miło spędza się czas na nauce z panią Swetłaną, która ma ogromną wiedzę z języka rosyjskiego,piękną wymowę. Dla mnie profesjonalistka w swojej dziedzinie. Zapewniam każdego że po pierwszej lekcji z panią Swetłaną pokochacie tak jak ja język rosyjski i panią Swietłankę. Pozdrawiam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.