iza tomaszewska

Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Wrocław
Faktura VAT
Muzyka60 / 70 min

iza tomaszewska

Opis ogłoszenia

Witam,

jestem absolwentka akademii muzycznej we wroclawiu wydzial wolalno aktorski-spiew solowy-operowy,studiowalam rowniez jazz i muzyke rozrywkowa w katowicach.Udzielam lekcji spiewu operowego,rowniez rozrywkowego,przygotowuje do egzaminow wstepnych do szkół artystycznych,oraz do konkursów i na przeglady aktorskie,wokalne

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

iza tomaszewska
jana kilińskiego 24
50-264 wroclaw
NIP: 8982105608

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
06.2001 - 06.2006
akademia muzyczna
Magister
wokalistyka
Kursy i szkolenia
.
filalistka międzynarodowych konkursów wokalnych
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.