Izabela Leśniak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kraków (Podgórze)

Izabela Leśniak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Izabela Leśniak

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2022

Trenuję z Izą od kilku miesięcy. Gorąco polecam, ma świetnie podejście, cierpliwość i wprowadza naprawdę dobrą atmosferę na treningach. Podoba mi się też holistyczne podejście do tematu - Iza ma dobry warsztat i dobiera narzędzia i ćwiczenia do pracy nad konkretnymi bolączkami mojej gry - od techniki, przez motorykę, poruszanie się podczas gry po antycypację wydarzeń na korcie. Treningi są urozmaicone i dostosowane do moich możliwości:) Jeszcze raz polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.