Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Szczecin
Nauczanie początkowe50 - 60 / 60 min

Izabela

Opis ogłoszenia

Terapeutka i pedagog pomoże w odrabianiu lekcji i nadrabianiu zaległości dla uczniów szkół podstawowych, którzy mają problemy dydaktyczne (z czytaniem, pisaniem, uczniowie z dysleksją lub ryzykiem dysleksji). Posiadam doświadczenie w prowadzeniu zajęć, także z dziećmi                 z zespołem Aspergera i niepełnosprawnoścaimi. Najchętniej w okolicach Warzymic i Przecławia.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.