Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Bytom
Radzionków
Tarnowskie Góry
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski40 - 50 / 60 min

Izabela M

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Od 17 lat pracuję w szkole średniej, jestem egzaminatorem maturalnym. Literatura to moja pasja. W przystępny sposób wytłumaczę materiał bieżący (zakres szkoły średniej) lub przygotuję do egzaminu maturalnego z języka polskiego, zarówno w części ustnej jak i pisemnej.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2019

Dziękuję bardzo Pani Izabeli za ciekawe zajęcia. Uważam że czas spędzony podczas korepetycji wykorzystany został maksymalnie. Bardzo duża ilość wiedzy podana została w sposób ciekawy i dostępny. Dziękuję i polecam.

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2018

Szkoda, że maksymalna opinia na tym portalu to tylko 5 gwiazdek. Niesamowicie mądra kobieta, która przekazuje swoją wiedzę w bardzo interesujący sposób. Chciałam się nieco doszkolić, a Pani Izabela pomogła mi w tym znakomicie. Dzięki niej czułam się pewnie podczas egzaminu pisemnego jak i ustnego. Lekcje odbywały się w miłej, bezstresowej atmosferze, pierwszy raz w życiu szłam na korepetycje z tak ogromną chęcią. Co do rezultatów - uzyskałam aż 90% z matury ustnej! Szczerze polecam i zapewniam, że Pani Izabela służy pomocą zarówno ścisłowcom jak i tym, którzy chcą czuć się pewniej i podszkolić swoją wiedzę.

avatar
Amadeusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2018

Polecam wszystkim maturzystom, miesiąc przed nie wiedziałem nawet jak wygląda egzamin ustny z polskiego a dzięki pani Izabeli zdałem bez problemu ! Naprawdę nauczycielka z pasją która wie jak przekazać wiedzę.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2016

Bardzo polecam! W ciągu miesiąca Pani Iza nauczyła mnie tak aby zdać maturę ustną z polskiego, a problem był naprawdę duży.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2014

Polecam wszystkim panią Izabele nawet tym najsłabszym ktòrzy maja wątpliwości co do zdania matury.Przygotuje tak ze mature masz zdaną .Szukasz korepetycjii z jezyka polskiego zgołos sie do pani Izabeli POLECAM!

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2013

Naprawdę polecam. Niestety nie zdałem próbnej matury z języka polskiego. Od stycznia zacząłem współpracować z Panią Izą. Efekty są matura - zdana na ponad 50%. Jeżeli macie z polskim problemy to nie czekajcie na ostatnią chwilę tylko skorzystajcie z pomocy Pani Izy. WARTO.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.